Najdepresivniji i najveseliji

Ne znam sad za melanholike, nekako mi Vigo Mortensen pada na pamet,a za vesele Dzek Nikolson i Robin Vilijams.

Robina si bas ubo, mislim da on ne moze da igra depresivca. Meni je najdepresivniji Broudi, i mozda Dep ali njemu vise stoje flegme, a glumica Vinona Rajder i Dzulija Roberts.

- - - - - - - - - -

Za depresivne Nikolas Kejdz a za vesele Vil Smit.

Kejdz mi je za amatersko pozoriste. :D
 
Robina si bas ubo, mislim da on ne moze da igra depresivca. Meni je najdepresivniji Broudi, i mozda Dep ali njemu vise stoje flegme, a glumica Vinona Rajder i Dzulija Roberts.

- - - - - - - - - -
Istina i to za Broudija, stalno neki tugaljiv izraz lica.

e5fcc5178dc2ed8b1316c8c46de99608.jpg
 
Koji se glumci po vama najbolje snalaze u melanholicnim a koji u veselim ulogama?

Najbolje je kad se komičari pojave u ozbiljnoj ulozi (Džim Keri, Eternal Sunshine of the Spotless Mind) ili kada neko ko je godinama bio opak postane smešan (Alek Boldvin, It's Complicated)

Za depresivne i jezive uloge Dženifer Džejson Li
Ona čak i u komedijama, iako dobra, ima nešto opasno ...
Pogledajte prilog 388076

Melanholična na prvu loptu je
Mia Vasikovska
Pogledajte prilog 388078
njena Džejn Ejr je težak smor

A u veselim ulogama se snalazi Sali Hokins:heart:
bluejas-gingercouch.jpg


Ona je uvek divna, i u veselim i u tužnim filmovima... U Blue Jasmine svi hvale Kejt Blančet, a meni je baš Sali Hokins prava zvezda filma :)
 
Poslednja izmena:
Najbolje je kad se komičari pojave u ozbiljnoj ulozi (Džim Keri, Eternal Sunshine of the Spotless Mind) ili kada neko ko je godinama bio opak postane smešan (Alek Boldvin, It's Complicated)

Za depresivne i jezive uloge Dženifer Džejson Li
Ona čak i u komedijama, iako dobra, ima nešto opasno ...
Pogledajte prilog 388076

Melanholična na prvu loptu je
Mia Vasikovska
Pogledajte prilog 388078
njena Džejn Ejr je težak smor

A u veselim ulogama se snalazi Sali Hokins:heart:
bluejas-gingercouch.jpg


Ona je uvek divna, i u veselim i u tužnim filmovima... U Blue Jasmine svi hvale Kejt Blančet, a meni je baš Sali Hokins prava zvezda filma :)

Slozio bih se za Kerija, koliko god ga etiketirali kao komicara, u par navrata je stvarno briljirao u ozbiljnim ulogama.
 
Zanimljiva tema!

Robin Vilijams iako je uvek glumio u komedijama mi je uvek odavao utisak vrlo depresivne osobe... mislim da je izraz ''tužni klovn'' najbolji haha.
Bill Murray... i za njega važi isto... ne mogu da gledam filmove sa njim jer me uznemiri uvek.. ne znam šta tačno i ne umem objasniti.
Tilda Swinton... pa ona mi nije baš depresivna, u tim njenim ulogama uvek steknem utisak da je odustala od života i da je hodajući zombi...


A inače.. što se tiče tih najzabavnijih ljudi... svi su oni u suštini teški depresivci, bar u većini slučajeva i humor je njihova maska, tako da nije ni čudo što kad se uhvate u koštac sa ozbiljnim ulogama, briljiraju... bar meni nije čudno


A inače što se veselih uloga tiče, meni je bukvalno Woody Harrelson toliko simpatičan kao pojava i nekako mu je u svakom filmu lik neozbiljan :mrgreen:
Robert downey isto... imaju taj neki šmek, ebem li ga...
džek nikolson... uvek ima te neke uloge manijaka.. .
 
Zanimljiva tema!

Robin Vilijams iako je uvek glumio u komedijama mi je uvek odavao utisak vrlo depresivne osobe... mislim da je izraz ''tužni klovn'' najbolji haha.
Bill Murray... i za njega važi isto... ne mogu da gledam filmove sa njim jer me uznemiri uvek.. ne znam šta tačno i ne umem objasniti.
Tilda Swinton... pa ona mi nije baš depresivna, u tim njenim ulogama uvek steknem utisak da je odustala od života i da je hodajući zombi...


A inače.. što se tiče tih najzabavnijih ljudi... svi su oni u suštini teški depresivci, bar u većini slučajeva i humor je njihova maska, tako da nije ni čudo što kad se uhvate u koštac sa ozbiljnim ulogama, briljiraju... bar meni nije čudno


A inače što se veselih uloga tiče, meni je bukvalno Woody Harrelson toliko simpatičan kao pojava i nekako mu je u svakom filmu lik neozbiljan :mrgreen:
Robert downey isto... imaju taj neki šmek, ebem li ga...
džek nikolson... uvek ima te neke uloge manijaka.. .

Bil Marej je flegmatik klasičan, nije bas depresivac, ne znam šta te kod njega uznemiri, on bas ničim ne može da uznemiri, uvek ne ravna crta
 

Back
Top