Situacija...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

OneMoment

Zainteresovan član
Poruka
157
...citala sam sad postove i navela me na razmisljanje lexyna tema....setila sam se situacije koja mi se skoro desila sa jednom drugaricom...
ali sad to vise nije ni bitno...niti je vredno komentara...pozdrav...
 
e odem ja na neke fr forume i ubijem se od dosade tamo se pojavljuju samo normalni likovi koji pitaju normalne stvari nema ovih nasih domacih budala
i vratim se krstarici
pa idi i ti pa vidi sta ti se vise svidja
al opet zavisi od raspolozenja,probaj da ti sve ovo bude smesno pa ces videti da je super
 
OneMoment:
.........imam utisak da je tako i ovde na krstarici....odredjene grupice se medjusobno pljuju jer nisu u stanju da prihvate da je neko jednostavno takav....i sto zalazite dublje u situaciju bice sve gore i gore...sve manje i manje postovanja medju ljudima....
....zar ne mislite da obe strane grese?


bas zbog tog ponizavanje i pljuvanja sam otisla sa jednog foruma na kom sam bila jako dugo

verovala sam da ovde moderatori brisu takve stvari
ali cini mi se da sam pogresila
 
da se vi lepo opustite pa da naval'te na tutzanje, a? :P :P :P
šta tu ko ovce na brvnu :mrgreen:


ma ne moram ni ja baš sve da znam
police.gif
 
OneMoment:
...i sto je najgore svaka strana gleda da gadja na stvari koje mogu prilicno da pogode suprotni pol...muskarci objasnjavaju kako su zene drolje...jeftine...sponzoruse..i sl...
....devojke gadjaju na najosetiljivija mesta...tj. na muski polni organ...
....kapiram da su ovde ljudi oderedjenog profila i koji se vecinom ne uklapaju ni u jedan ni u drugi profil...vec ove teme sluze za medjusobno dizanje pritiska....i posle se postavlja pitanje ko je nezadovoljan...nezadovoljen i slicno....
...zar nije bolje spustiti loptu i malo obratiti paznju na neke stvari?
...mislim da bi krstarica bila mnogo lepse mesto kada bi se svi malo opustili i zezali?
...ili mozda ja nisam u pravu..mozda previse idealisticki gledam na ovu situaciju???
ne u pravu si potpuno. ali pogledaj, ja recimo nemam problem da izrazim svoje simpatije ni ovde kao ni napolju, i onda sticem utisak da to deluje (ovde) kao uvlacenje, posto ne kaze ni super ni ne davi. onda zacutim. naravno da nema potrebe za teskim recima, cemu sve to, lako je biti kreten, zar ne? i treba se zezati, bez obzira sto te onda smatraju za ludaka. sve je to ovde uglavnom bez veze. znas. moze o tome da se prica dugo, ali nekako jalovo, bez pomaka. jedino zadovoljstvo da shvatis da ima ipak i onih koji isto misle. to nekada znaci.
sto se tice tvoje drugarice, mozda namerno iritira tog svog decka, upravo sto nalazi u svemu povod da je omalovazi. mada, meni takvi odnosi nisu jasni. sta ih onda drzi u vezi? despot-potcinjena? meni iz napisanog deluje da ona ciljno to radi. njih dvoje deluju kao da su jako besni jedno na drugo.glupo je to.
 
pa kad neko napravi gresku da li ja moram komentarisuci istu da se osvrnem na sve svoje samo da bih pokazala da vidim i svoje?
mislim to je bas besmisleno(a govoreci ti kako gresis ovde potpuno sam svesna da sam ponekad rasista,konzervtaivna po pitanju kuhinje,volim da flertujem sa strane,bla bla)
 
HeBePoBaTaH_:

...izvini ako nemas nista pametnije da kazes zasto se uopste trudis da ostavljas postove na ovoj temi????
....zar stvarno mislis da me tvoje misljenje interesuje?
...i odakle ti ideja da mozes ljudima da lupas etikete a da sa njima konkretno nisi progovorio ni rec???
 
Na ovu temu mogu samo ovo i da kažem, imaš različte komentare na istu. Potpuno je besmisleno da komentarišeš svaki post, i to moraš da znaš kada otvoriš topic. Ako te ne zanima mišljenje, ne otvaraj teme, tako se to radi. Meni jem pun **** gluposti koje ovde čitam, i sve su na isti kalup.
 
u to ime hebe mozemo zajedno sa marlonom da se nosimo u tri lepe odavde, zar ne? lol verujem da bi bilo jos pristalica. kad ce te najavljene knjige za ime sveta? prestala sam da im se radujem. kuk, plach, cvil, cmizdr i td.meni j ultra dosadno. ja cu se osusiti.ovo pricam sebi. to tebe naravno ne zanima.
 
mica moja slatkica.zna se ko mene voli. el na poklon ili na upotrebu? lol bas sam ciganka. e je l se secas " ciganka sam malaaaa oci moje gore" hahah.
nisam plakala hebeu nego sto mi je dosadno.eto.
 
Struja:
mica moja slatkica.zna se ko mene voli. el na poklon ili na upotrebu? lol bas sam ciganka. e je l se secas " ciganka sam malaaaa oci moje gore" hahah.
nisam plakala hebeu nego sto mi je dosadno.eto.



Pa i ti i tvoj post restant :lol:, k'o da sam manijak ,hebote...a kao, nisam . Svakavima si davala adresu a meni ništa hahahaha Šalim se, mrzi me da odem do pošte.
Danas ti šaljem ili sutra ujutru, da ne p'ačeš :razz:
Hebi me ako ti ne pošaljem

I nemoj da četuješ!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top