Vaše mišljenje o Iluminatima

Iluminati je samo zajednicno ime za tajna drustva koja zaista postoje a koji imaju u najblaze receno i moci i kesine i uticaja.

E sad ko je koliko jak ne moze se lako reci.
Samo ja verujem da i medju njima postoje strane i struje i da zapravo nije covecanstvo protiv eto te zle sile u obliku par drustava kako cesto hoce da se predstavi.
 
das ne zajebavamo...
neko mora da usmerava i kontroliše krdo pa sad kada kroz destrukciju kada kroz humanost
ljudi izuzetne inteligencije i analitičnosti te harizme koja im pomaže u manipulaciji

nemoguće ih je kontrolisati jer su sve civilne institucije vremenom formirane u njihovu korist
da odeš u policiju i kažeš - podnosim zahtev da policija pokrene istragu o njihovom prisustvu
proglasiće te blesavim
a da odeš u policiju i pitaš - ko je postavio ove likove da glasamo za njih kad ima sposobnijih i iskusnijih
e to je već drugi padež...

- - - - - - - - - -

Po internetu kruže teorije da su oni ubili brojne razne ličnosti

Majkl Džekson je malo kenjafte...
proglasiše ga pedofilom
Onda je malo više kenjafte...
za raju - predozirao se usled bolova od plastičnih operacija

- - - - - - - - - -

Stiv Džobs je pušten da umre, Bil Gejts živ i zdrav sad se bavi plastičnom poljoprivredom
po uspešno obavljenom poslu sa operativnim sistemom za kontrolu mase

Volt Dizni svašta crtao za decu, još uvek zamrznut al uskoro mu je pravi kraj
Lek za kancer nije nadjen i to je ujedno odličan primer da ni pare ne pomažu
 
Trtljanje o tim društvima ne donosi ništa dobro, samo se klizi niz spiralu paranoje i nabija kompleks manje vrednosti.

Neka su živi i zdravi, veseli i neka se igraju bogova. Da nije njih, bili bi drugi. Ljudi sa takvim ambicijama i nisu ljudi, sem ako se ne utale za neku opštu a ne ličnu dobrobit.

Šta ja imam od toga da saznam da šuruju sa reptilijancima, da ne daju lek za rak, da nam truju hranu i vodu... mnogi napaljeni ovde bi da se bore protiv toga, preko neta naravno, treba imati herca pa konkretno nešto uraditi kao što je heroj Gavrilo Princip uradio.
Ja za to nemam ni herca ni volje. Dobar je život ako se pomiriš sa stanjem stvari, a slobode još uvek imamo, ne smrdi mi se u nekoj prdekani nego mi se radi, cuga, jede, izlazi i naravno, nešto i privodi.

Gavrilo, svaka tebi dala, jesi heroj i ja te poštujem, ali brate, nisam ja od tog štofa. Da mogu birati, bio bih neki rimski vojskovođa, kao Marko Antonije. Popio je i poyebao pola sveta!
 
Trtljanje o tim društvima ne donosi ništa dobro, samo se klizi niz spiralu paranoje i nabija kompleks manje vrednosti.

Neka su živi i zdravi, veseli i neka se igraju bogova. Da nije njih, bili bi drugi. Ljudi sa takvim ambicijama i nisu ljudi, sem ako se ne utale za neku opštu a ne ličnu dobrobit.

Šta ja imam od toga da saznam da šuruju sa reptilijancima, da ne daju lek za rak, da nam truju hranu i vodu... mnogi napaljeni ovde bi da se bore protiv toga, preko neta naravno, treba imati herca pa konkretno nešto uraditi kao što je heroj Gavrilo Princip uradio.
Ja za to nemam ni herca ni volje. Dobar je život ako se pomiriš sa stanjem stvari, a slobode još uvek imamo, ne smrdi mi se u nekoj prdekani nego mi se radi, cuga, jede, izlazi i naravno, nešto i privodi.

Gavrilo, svaka tebi dala, jesi heroj i ja te poštujem, ali brate, nisam ja od tog štofa. Da mogu birati, bio bih neki rimski vojskovođa, kao Marko Antonije. Popio je i poyebao pola sveta!

Ma tih drustava ima puno, svako moze da napravi neki svoj klub. Svaki taj klub je podlozan raspadu jer od psihopate ima veci psihopata uvek. Svako zlo uvek radi protiv sebe jer drugacije ne ume. Nelogicno i besmisleno. Uzmemo kokice i cekamo da se sami potamane.
 
Ma tih drustava ima puno, svako moze da napravi neki svoj klub. Svaki taj klub je podlozan raspadu jer od psihopate ima veci psihopata uvek. Svako zlo uvek radi protiv sebe jer drugacije ne ume. Nelogicno i besmisleno. Uzmemo kokice i cekamo da se sami potamane.

e8881fa325895a81fa2f8e1653114224.jpg


- - - - - - - - - -

Gmail logo je masonska kecelja, kulturno i elegantno.

Sve drze i bez njih ne bi mogla beknuti, dozivala bi se kao ljudi sto su pre radili, popnu se na cuku i ko je grlatiji njegov se glas najdalje cuje.
 
e8881fa325895a81fa2f8e1653114224.jpg


- - - - - - - - - -

Gmail logo je masonska kecelja, kulturno i elegantno.

Sve drze i bez njih ne bi mogla beknuti, dozivala bi se kao ljudi sto su pre radili, popnu se na cuku i ko je grlatiji njegov se glas najdalje cuje.

ja nisam nesto bas nastrojena da se derem, mogu da viknem tu i tamo, ali samo nesto jako kratko

- - - - - - - - - -

Ja velim ovako. Ajmo i mi da napravimo svoje tajno društvo. Pa da se i mi zovemo Iluminati. Neee, taj naziv je već bezecovan.

Ajmo da se zovemo - Gromovnici!
Svi da sašijemo plašteve sa kapuljačama i da se okupljamo u ponoć i pravimo zavere i manifetluke!
moze, ja sam totalno spremna, danas je dobar dan da se pocne sa tim!
 
ja nisam nesto bas nastrojena da se derem, mogu da viknem tu i tamo, ali samo nesto jako kratko

- - - - - - - - - -


moze, ja sam totalno spremna, danas je dobar dan da se pocne sa tim!


Kamaela ne primamo u našu ložu, on nije spreman. Ne zna šta je mobilni telefon, sms i viber.
On bi tebe napravio ćobankom da se dereš sa brda.
Ja bih ti poklonio novi Samsung Galaxy.

:)

U stvari, naša loža mora da bude opskrbljena Galaxy-em da šaljemo viberom tajne i kodirane signale jedno drugom i tako zakukuljimo našu zaveru!
 
Sigurno da postoji grupa vladara iz senke i mreza raznih tajnih drustava koja vec vekovima odredjuje tok istorije, kontrolise drzavnike, vlade, korporacije, banke, medije........itd ali termin "iluminati" se moze koristiti samo u nekom generickom smislu, jer ovako slusajuci neke likove ispade da su oni nekakva sekta koja je ovladala svetom i da je to sad grupa nekakvih psihopata koja vrsi bizarne rituale , pije ljudsku krv i usput vlada svetom kao u nekom jeftinom naucno fantasticnom hororu B produkcije , ali situacija je daleko vise slojevita i daleko slozenija nego kako to vecina likova koji su nesto naculi o tome zamislja.
 
Pre svega su tvorci nauka, koju su stvarali vekovima, nekoliko hiljada godina unazad znajuci da predvide buducnost, i proslost. Nauke su se stvarale sa velikom mukom jer su se uvek vodili ratovi i sukobi. Stvaranom Naukom su objedinjeni ljudi koji su se uzdigli izvan granica ovozemaljskog sveta i uz pomoc nauke poznaju i sadasnost, proslost i buducnost. Nauka im je dala moci da se uzdignu izvan nivoa transcedentnog. Nauka im je dala onozemaljske sposobnosti, da prevazidju ljudsko bice u sebi i prime na sebi bice novog sveta. Sveta Nauke.
 
Pre svega su tvorci nauka, koju su stvarali vekovima, nekoliko hiljada godina unazad znajuci da predvide buducnost, i proslost. Nauke su se stvarale sa velikom mukom jer su se uvek vodili ratovi i sukobi. Stvaranom Naukom su objedinjeni ljudi koji su se uzdigli izvan granica ovozemaljskog sveta i uz pomoc nauke poznaju i sadasnost, proslost i buducnost. Nauka im je dala moci da se uzdignu izvan nivoa transcedentnog. Nauka im je dala onozemaljske sposobnosti, da prevazidju ljudsko bice u sebi i prime na sebi bice novog sveta. Sveta Nauke.

Od toga polovina te nauke je naučna fantastika i izmišljotina.

" Današnji naučnici su zamenili eksperimente sa matematikom, oni lutaju od jednačine do jednačine i na kraju izgrađuju strukturu koja nema veze sa realnošću."
Nikola Tesla
 
Pre svega su tvorci nauka, koju su stvarali vekovima, nekoliko hiljada godina unazad znajuci da predvide buducnost, i proslost. Nauke su se stvarale sa velikom mukom jer su se uvek vodili ratovi i sukobi. Stvaranom Naukom su objedinjeni ljudi koji su se uzdigli izvan granica ovozemaljskog sveta i uz pomoc nauke poznaju i sadasnost, proslost i buducnost. Nauka im je dala moci da se uzdignu izvan nivoa transcedentnog. Nauka im je dala onozemaljske sposobnosti, da prevazidju ljudsko bice u sebi i prime na sebi bice novog sveta. Sveta Nauke.

Iluminati su jezuitski red koji je nastao iskljucivo da bi se infiltrirao u masonske organizacije koje su pravile gluposti tamo u 17. veku okupljajuci intelektualnu elitu i organizujuci nekakve revolucije... Nisu oni tvorci nauka, niti su stvarali vekovima... Oni su samo pokusali da po nalogu katolicke crkve kontrolisu slobodan svet...
 
Da li Misilite da su stvarni

Jesu, mada kao i svukde tako i medju njima ima hijerarhija, oni iz najnizih nivoa koji nista ne znaju i nista ne znace izadju kao "na videlo" te onda nastaju bezbroj teorija zavera koje opet - nista ne znace,
identiteti i planovi onih sa vrha se ne znaju i nikad nece saznati,
dok se doticni plan ne realizuje, gde mi opet posle krivimo one sa najnizih njihovih slojeva, koji nista ne znace i samo su obican potrosni materijal.
 

Back
Top