TESHKO JE BITI MLAD!?

spark

Aktivan član
Poruka
1.443
PA STVARNO GLEDAM OVE JUNOSHE I OSTALU MLADEZ SVE PROBLEMI I TO NERESHIVI...I TEK SAD VIDIM KOLIKO JE TESKO BITI MLAD...
ILI SMO MI BILI MLADI NA NEKI DRUGI NACHIN ILI NESTO SA OVIM MLADIMA NIJE U REDU...GDE SU GITARE?
...GDE SU...MA NESTO NIJE U REDU...
SAMO OVO NIJE POZIV ZA POLITICKE I VERSKE PATRONE...
ZAO MI IH...****** MLADI SU!
A NEZNAJU SHTA SA SOBOM...
 
ocu i ja. aj pravimo. al protiv chega se borimo?

e to je problem svega. sto bunt postoji ali niko ne zna protiv chega, i onda svi stoje i ono kao - mi smo protiv -protiv chega? -pa.......mi smo protiv :lol: :lol:


mogli bi protiv pink kulture, ali bi morali i da imamo neke definisane ciljeve. u svakom slucaju - ja sam ZA

ANARHIJA!!!


a kojim cemo stilom? hipi, punk, metal, grunge, nekim novim, klasikom, jazzom?

znate i sami da muzika uvek pokrece politiku mladih
 
Ko je mlad nije mu nista tesko.Ali poznajem ja neke devojke koje su sa 18 godina bile u tripu kako one vise nisu mlade.....A neko i sa 45 godina i dalje se oseca kao da je mlad.Sve zavisi kakav je ko.Ako mislis da si star sve ti je tesko,a ako mislis da si mlad sve ti je lako.
 
...ako uopste i "mislish",ma super tema majke mi...
zivot se iznad svega voli,pa je stoga i osecaj prkosa prema godinama...
ali nema tu frke-sheme,oni su razliciti od ovih a oni opet razliciti od drugih,
svi zajedno drugaciji od nas!
pa sve je ok!?
ali nije mi bash lagano kad vidim kako to sve ide...mislim!
...mozda i greshim...
ali sigurno tvrdim, da kada mladost udari na matore dinosauruse,
mladost loshije prolazi!!!
 
Ja se samo divim osobama koje ostanu zauvek mlade.Razmisljam o tome jer ne zelim nikad da ostarim.I ako moze da se kaze da nekoga zelim da iskopiram,ako moze tako da se kaze,gledam i ucim od onih koji imaju mnogo godina a zive uspesno i bezbrizno kao da su jako mladi,i nista im nije tesko.
 
luckasta lutkice....sve je to lepo....no realnost je da niko nije vechno mlad....poqshaj na to da gledash tako shto tjesh videti kako je tvoje vreme dragoceno....a to shto gledash....to je nechiji tudji zhivot....uspeshnost i bezbrizhnost su individualni....tj ono shto je tebi bezbrizhno nekome je uzhasno....i to tako treba da bude....jer da nije tako mi bi svi bili isti shto bi bilo ogavno....a shto ti televizija poruchuje....al dobro to je vetj neka druga pricha....uglavnom nije istina da si mlad koliko se mladim osetjash....pojenta je da si star al da ti starost nije teret....ne govorim samo o dubokoj starosti vetj o bilo kojoj dobi....no dobro....sad sam ja zabagreo....a kad pogleda chovek....nije vredno toga
 

Back
Top