Nervoza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li vas je neko u seksu iznervirao da ste na pola prekinuli i otisli?

Meni se desilo s jednom lujkom. pocela nesto kejnati i ja spremim kitu i odem.
 
Naravno da jeste ali kad sam bio klinac tako da se to ne računa.......iskustvo čini da uvek pre toga znaš šta da očekuješ...........................................
 
Непосредно пре јесте, али не и за време...
Како неко може уопште да се наљути за време секса?

Какав си ти то бачје Синке кад она нађе времена да ти **** за време секса? :mrgreen::lol: :wink:
 
Ljuba82:
Непосредно пре јесте, али не и за време...
Како неко може уопште да се наљути за време секса?

Какав си ти то бачје Синке кад она нађе времена да ти **** за време секса? :mrgreen::lol: :wink:


Nije nego sam joj rekao da predje gore a ona meni kakav sam to muskarac kad ne mogu izdrzati.
 
Za vreme ne. Mislim nije bilo da neke nisu htele da kazu nesto glupavo za vreme... ali tu ih uvek mozes prekinuti... stavis joj ruku na usta i kazes - kasnije...ili necemo sad o tome... ili tako nesto....
Ali uglavnom i kad je sex onda je atmosfera nekako prijatna pa uglavnom niko ne baljezga nista... Neznam sto ulaziti u sex ako ste nervozni previse...prvo se izraspravljajte, izdogovarajte pa kad se smirite onda... lepo....
 
uh recimo desilo mi se da je tip prespavao kod mene, pa je ujutru hteo da se opet kresnemo, a meni nije bilo do toga, ono bas me smorio koliko je bio uporan, a meni se uzasno spavalo, pa sam mu samo rekla da je vreme da ide kuci....
 
Jeste! U po radnje , ja sam samo " skliznula " , legla , okrenula mu ledja, i pomislila " Sad se sam j... " ! Bio je zesci kreten ! Bljak i fuj ! A delovao je tako normalno ....
 
Neva:
Storm, subota se blizi...

13_1_101.gif



Neva:
A sad , jesi plakala od srece ili ....?

Углавном од среће. У сваком случају од снажних емоција. :D :razz:
 
storm cloud:
Ја сам много пута прекидала да се исплачем. Али после минут-два може опет. :lol:


Jel se zayebavas ili stvarno. Pa kako mozes plakati u sred seksa. Taj mora da je bio neki vrhunski faker, ako ti je od radosti.

Stvarno cudno.
Nego jer bi htela samnom da i to dozivim?
 
meni se relativno skoro dogodilo....al u predigri....bilo joj previshe zanimljivo da me lozhi....posle recimo sat meni se smuchi....kao zagrlim je i isqliram...zapalim pljugu....posle joj objasnim da nije u redu....i ona uvidi da nije....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top