On i njegova ovca...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Slicna je moja tema ovoj koju postavi Lexa za muskarce koji preziru zene pa rekoh da razgovaramo malo na tu pojavu gledanu i iz muskog i iz zenskog ugla...Smatram se zenom koja je prosla neke i lepe i ruzne stvari kako bi se izrazila i da me tesko sta vise moze iznenaditi...POcela sam pomalo i da se igram i sve teram na salu kad primetim kako je neko "zapenusao" da me sredi tj. ponizi koliko god moze...Elem zbog nekih finansijsko poslovnih stvari sam jedno vreme morala da trpim izvesnu musku osobu koja mi je unapred stavila do znanja da sam ja "prokleta zena" da je od Boga kaznjen sto mora da me gleda i slusa tj. trpi i da sto se njega tice mogu da se teram u tri lepe odma jer on zene kao ja occima ne moze da vidi...Osetim ja da tu rade kompleksi nevidjeni, neka povreda u detinjstvu sta li, al umorna vise od analiziranja i pomaganja tim nesrecnicima ja otrpim slusam kako se on izivljava, kako me ponizava, pljuje...ma uzas...I odglumim ja tu kao ljutitu zenu, sta ti meni to pricasd kako te nije sramota djubre jedno pa gde ti je postovanje, pa nadji ovcu kad toliko volis svoje selo pa se na njoj izivljavaj skote...A u stvari se smejem u sebi jer kazem nije vredan nerviranja niti bilo kakve pomoci da se urazumi ...Svadjali smo se tako ne znam ni ja vise koliko..on se prima ko mlad majmun...skace gadja me pikslom psuje a ja kao kazem ljuta a crko od smeha...Prodje tako nekih mesec dana...Cujem da se doticni mozete misliti "verio" sa nekom plavusicom iz neke provincije...kakva li je ta pitam kad se kad se on resio da se s nekom skrasi...Setih se da je rekao da bi radije kresao ovcu nego zenu...Cekam da dodje veceras u neko drustvo...Sta mislite pa mozda se pojavi sa ovcom kako je blesav...gorim od zelje da vidim, javicu naravno...
 
ariela:
Slicna je moja tema ovoj koju postavi Lexa za muskarce koji preziru zene pa rekoh da razgovaramo malo na tu pojavu gledanu i iz muskog i iz zenskog ugla...Smatram se zenom koja je prosla neke i lepe i ruzne stvari kako bi se izrazila i da me tesko sta vise moze iznenaditi...POcela sam pomalo i da se igram i sve teram na salu kad primetim kako je neko "zapenusao" da me sredi tj. ponizi koliko god moze...Elem zbog nekih finansijsko poslovnih stvari sam jedno vreme morala da trpim izvesnu musku osobu koja mi je unapred stavila do znanja da sam ja "prokleta zena" da je od Boga kaznjen sto mora da me gleda i slusa tj. trpi i da sto se njega tice mogu da se teram u tri lepe odma jer on zene kao ja occima ne moze da vidi...Osetim ja da tu rade kompleksi nevidjeni, neka povreda u detinjstvu sta li, al umorna vise od analiziranja i pomaganja tim nesrecnicima ja otrpim slusam kako se on izivljava, kako me ponizava, pljuje...ma uzas...I odglumim ja tu kao ljutitu zenu, sta ti meni to pricasd kako te nije sramota djubre jedno pa gde ti je postovanje, pa nadji ovcu kad toliko volis svoje selo pa se na njoj izivljavaj skote...A u stvari se smejem u sebi jer kazem nije vredan nerviranja niti bilo kakve pomoci da se urazumi ...Svadjali smo se tako ne znam ni ja vise koliko..on se prima ko mlad majmun...skace gadja me pikslom psuje a ja kao kazem ljuta a crko od smeha...Prodje tako nekih mesec dana...Cujem da se doticni mozete misliti "verio" sa nekom plavusicom iz neke provincije...kakva li je ta pitam kad se kad se on resio da se s nekom skrasi...Setih se da je rekao da bi radije kresao ovcu nego zenu...Cekam da dodje veceras u neko drustvo...Sta mislite pa mozda se pojavi sa ovcom kako je blesav...gorim od zelje da vidim, javicu naravno...

Yebote, gde pravite takve spojeve???. Žena sa iskustvom a i muškarac isto tako osete kada je neki spoj dobar a kada jednostavno neće funkcionisati......ISKUSTVO..................8)
 
aman! pa zar ne vidite da je spomenula da je u pitanju bio posao! tu nema iskustva i slicnih sranja, to ti je nametnuto. trebalo ej samo da ga gadjas svim i svacim slepac jedan nadrkani. znas kakav ce da bude u braku? kao maca, bice ono sto muskarci zovu papuca. takvima to i treba, neka seljancica da ih dovede u red.e a onda mu se kezi i zezaj ga dok ne zabalavis.
 
@Ariela
Ja iz svega shto si napisala ne vidim ko je tu negativac.
Bila si sa nekim iz "finansijsko-poslovnih razloga"??? Shta mu sad pa to dodje?

I zashto takav ton kad govorish o njegovoj verenici koju ni ne poznajesh? Provincija, pa shta?
 
ok strujo, onda je po sredi još jedna tema čiju poentu stvarno ne razumem, ajde da citiram arielu (koja će verovatno da popizdi :lol: )

,,Osetim ja da tu rade kompleksi nevidjeni, neka povreda u detinjstvu sta li, al umorna vise od analiziranja i pomaganja tim nesrecnicima ja otrpim slusam kako se on izivljava, kako me ponizava, pljuje...ma uzas..''

,,I odglumim ja tu kao ljutitu zenu, sta ti meni to pricasd kako te nije sramota djubre jedno pa gde ti je postovanje, pa nadji ovcu kad toliko volis svoje selo pa se na njoj izivljavaj skote...''

,,Svadjali smo se tako ne znam ni ja vise koliko..on se prima ko mlad majmun...''

,,Prodje tako nekih mesec dana...Cujem da se doticni mozete misliti "verio" sa nekom plavusicom iz neke provincije..''

i tako dalje, i tako dalje...

I šta treba da se kaže na ovo?
 
ariela:
Slicna je moja tema ovoj koju postavi Lexa za muskarce koji preziru zene pa rekoh da razgovaramo malo na tu pojavu gledanu i iz muskog i iz zenskog ugla...Smatram se zenom koja je prosla neke i lepe i ruzne stvari kako bi se izrazila i da me tesko sta vise moze iznenaditi...POcela sam pomalo i da se igram i sve teram na salu kad primetim kako je neko "zapenusao" da me sredi tj. ponizi koliko god moze...Elem zbog nekih finansijsko poslovnih stvari sam jedno vreme morala da trpim izvesnu musku osobu koja mi je unapred stavila do znanja da sam ja "prokleta zena" da je od Boga kaznjen sto mora da me gleda i slusa tj. trpi i da sto se njega tice mogu da se teram u tri lepe odma jer on zene kao ja occima ne moze da vidi...Osetim ja da tu rade kompleksi nevidjeni, neka povreda u detinjstvu sta li, al umorna vise od analiziranja i pomaganja tim nesrecnicima ja otrpim slusam kako se on izivljava, kako me ponizava, pljuje...ma uzas...I odglumim ja tu kao ljutitu zenu, sta ti meni to pricasd kako te nije sramota djubre jedno pa gde ti je postovanje, pa nadji ovcu kad toliko volis svoje selo pa se na njoj izivljavaj skote...A u stvari se smejem u sebi jer kazem nije vredan nerviranja niti bilo kakve pomoci da se urazumi ...Svadjali smo se tako ne znam ni ja vise koliko..on se prima ko mlad majmun...skace gadja me pikslom psuje a ja kao kazem ljuta a crko od smeha...Prodje tako nekih mesec dana...Cujem da se doticni mozete misliti "verio" sa nekom plavusicom iz neke provincije...kakva li je ta pitam kad se kad se on resio da se s nekom skrasi...Setih se da je rekao da bi radije kresao ovcu nego zenu...Cekam da dodje veceras u neko drustvo...Sta mislite pa mozda se pojavi sa ovcom kako je blesav...gorim od zelje da vidim, javicu naravno...
Nisam sigurna da razumem kakva je tvoja uloga u toj vezi bila ali da je ma-kakv posao u pitanju nebih sebi dozvolila da se neko prema meni ponasa kao sto si ti njemu dozvolila.Sve ima granicu,nemoj NIKADA vise da dozvolis da padnes toliko nisko da te neko tretira kao predmet pa da ti to jos i saspe u lice onako bez pardona.Zadrzi svoje dostojanstvo mada si verovatno LUDO zaljubljena u njega i kada se pojavi sa doticnom osobom pridji i cestitaj veridbu sa najsladjim osmehom na licu.Pokusaj da sebi organizujes pratnju u vidu muskog drustva i kuliraj.Kad dodjes kuci isplaci se da te niko nevidi,polupaj nesto da ti bude lakse i zaboravi celu pricu.
 
musku osobu koja mi je unapred stavila do znanja da sam ja "prokleta zena" da je od Boga kaznjen sto mora da me gleda i slusa tj. trpi i da sto se njega tice mogu da se teram u tri lepe odma jer on zene kao ja occima ne moze da vidi...
Lepo je chovek bio iskren. Nije rekao da ne trpi zene nego samo jednu odredjenu zenu i njoj slichne. Verovatno ima svoje razloge.
 
Betty:
serete
tip je kompleksaš koji je u afektu priznao da su ovce bolje od žena
a ipak se ženi - tu je ceo kunst

a da ti kažem ja bez gledanja u dlan - neće bre dovesti OVCU :P
nasa6gc.jpg


Ovce i nisu tako loše 8-)
 
Vernost ili lenjost, navika ili baš ovca?! Zona Z. "tato, sag je oskudacija" 8-)

Za život osećanja i nagona, vernost je isto što i... ništa drugo do - slabost!
Vernost!
U njoj je strast za svojinom.

Mnoge stvari odbacili bismo od sebe, kada se ne bismo bojali da ih drugi ne podignu.

Ali, neću da te prekidam. Pričaj dalje!
 
ariela:
Cujem da se doticni mozete misliti "verio" sa nekom plavusicom iz neke provincije...kakva li je ta pitam kad se kad se on resio da se s nekom skrasi..


Cccc kakva budala, sto je tebe propustio a verio se sa nekom dobrom pickom koja ce ga bar ceniti jer je izvukao i selendre....

Znas ne mogu svi biti rodjeni u gradu...
 
Aleksej_BASO:
Cccc kakva budala, sto je tebe propustio a verio se sa nekom dobrom pickom koja ce ga bar ceniti jer je izvukao i selendre....

Znas ne mogu svi biti rodjeni u gradu...


E pogodio si kao nikad. Stvarno kao neki gradjani u gradu a veci seljaci od seljaka. Pogotovo kad vidim da kisele kupus na terasi.
 
E stvarno ne kapiram u čemu je poenta. OK ne trpite se i čemu sad tolika frka što se on verio?
I čemu to "plavušica iz provincije"
I što goriš od želje da vidiš verenicu tipa sa kojim si bila u čisto poslovno finansijskim odnosima (šta god to značilo)
I čemu cela ova tema posvećena njemu?

I čemu ovaj moj post? :lol:
 
lady me:
E stvarno ne kapiram u čemu je poenta. OK ne trpite se i čemu sad tolika frka što se on verio?
I čemu to "plavušica iz provincije"
I što goriš od želje da vidiš verenicu tipa sa kojim si bila u čisto poslovno finansijskim odnosima (šta god to značilo)
I čemu cela ova tema posvećena njemu?

I čemu ovaj moj post? :lol:


Pa ko te terao da pises.
 

Back
Top