On i njegova ovca...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: On i njegova ovca...

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano On i njegova ovca...

Slicna je moja tema ovoj koju postavi Lexa za muskarce koji preziru zene pa rekoh da razgovaramo malo na tu pojavu gledanu i iz muskog i iz zenskog ugla...Smatram se zenom koja je prosla neke i lepe i ruzne stvari kako bi se izrazila i da me tesko sta vise moze iznenaditi...POcela sam pomalo i da se igram i sve teram na salu kad primetim kako je neko "zapenusao" da me sredi tj. ponizi koliko god moze...Elem zbog nekih finansijsko poslovnih stvari sam jedno vreme morala da trpim izvesnu musku osobu koja mi je unapred stavila do znanja da sam ja "prokleta zena" da je od Boga kaznjen sto mora da me gleda i slusa tj. trpi i da sto se njega tice mogu da se teram u tri lepe odma jer on zene kao ja occima ne moze da vidi...Osetim ja da tu rade kompleksi nevidjeni, neka povreda u detinjstvu sta li, al umorna vise od analiziranja i pomaganja tim nesrecnicima ja otrpim slusam kako se on izivljava, kako me ponizava, pljuje...ma uzas...I odglumim ja tu kao ljutitu zenu, sta ti meni to pricasd kako te nije sramota djubre jedno pa gde ti je postovanje, pa nadji ovcu kad toliko volis svoje selo pa se na njoj izivljavaj skote...A u stvari se smejem u sebi jer kazem nije vredan nerviranja niti bilo kakve pomoci da se urazumi ...Svadjali smo se tako ne znam ni ja vise koliko..on se prima ko mlad majmun...skace gadja me pikslom psuje a ja kao kazem ljuta a crko od smeha...Prodje tako nekih mesec dana...Cujem da se doticni mozete misliti "verio" sa nekom plavusicom iz neke provincije...kakva li je ta pitam kad se kad se on resio da se s nekom skrasi...Setih se da je rekao da bi radije kresao ovcu nego zenu...Cekam da dodje veceras u neko drustvo...Sta mislite pa mozda se pojavi sa ovcom kako je blesav...gorim od zelje da vidim, javicu naravno...

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: On i njegova ovca...

Ja stvarno neću da verujem u takve muškarce... Pogotovo ako globalizuješ stvari pa kažeš da neko mrzi žene/sve žene. Pre bih rekla da se nekome nisi dopala.
    Što čitaš kad ti škodi?

Poznat Supertajni (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Citat Original postavio ariela
    Slicna je moja tema ovoj koju postavi Lexa za muskarce koji preziru zene pa rekoh da razgovaramo malo na tu pojavu gledanu i iz muskog i iz zenskog ugla...Smatram se zenom koja je prosla neke i lepe i ruzne stvari kako bi se izrazila i da me tesko sta vise moze iznenaditi...POcela sam pomalo i da se igram i sve teram na salu kad primetim kako je neko "zapenusao" da me sredi tj. ponizi koliko god moze...Elem zbog nekih finansijsko poslovnih stvari sam jedno vreme morala da trpim izvesnu musku osobu koja mi je unapred stavila do znanja da sam ja "prokleta zena" da je od Boga kaznjen sto mora da me gleda i slusa tj. trpi i da sto se njega tice mogu da se teram u tri lepe odma jer on zene kao ja occima ne moze da vidi...Osetim ja da tu rade kompleksi nevidjeni, neka povreda u detinjstvu sta li, al umorna vise od analiziranja i pomaganja tim nesrecnicima ja otrpim slusam kako se on izivljava, kako me ponizava, pljuje...ma uzas...I odglumim ja tu kao ljutitu zenu, sta ti meni to pricasd kako te nije sramota djubre jedno pa gde ti je postovanje, pa nadji ovcu kad toliko volis svoje selo pa se na njoj izivljavaj skote...A u stvari se smejem u sebi jer kazem nije vredan nerviranja niti bilo kakve pomoci da se urazumi ...Svadjali smo se tako ne znam ni ja vise koliko..on se prima ko mlad majmun...skace gadja me pikslom psuje a ja kao kazem ljuta a crko od smeha...Prodje tako nekih mesec dana...Cujem da se doticni mozete misliti "verio" sa nekom plavusicom iz neke provincije...kakva li je ta pitam kad se kad se on resio da se s nekom skrasi...Setih se da je rekao da bi radije kresao ovcu nego zenu...Cekam da dodje veceras u neko drustvo...Sta mislite pa mozda se pojavi sa ovcom kako je blesav...gorim od zelje da vidim, javicu naravno...
    Yebote, gde pravite takve spojeve???. Žena sa iskustvom a i muškarac isto tako osete kada je neki spoj dobar a kada jednostavno neće funkcionisati......ISKUSTVO..................8)
    Powered by Supertajni......

Struja
    Guest

aman! pa zar ne vidite da je spomenula da je u pitanju bio posao! tu nema iskustva i slicnih sranja, to ti je nametnuto. trebalo ej samo da ga gadjas svim i svacim slepac jedan nadrkani. znas kakav ce da bude u braku? kao maca, bice ono sto muskarci zovu papuca. takvima to i treba, neka seljancica da ih dovede u red.e a onda mu se kezi i zezaj ga dok ne zabalavis.

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

@Ariela
    Ja iz svega shto si napisala ne vidim ko je tu negativac.
    Bila si sa nekim iz "finansijsko-poslovnih razloga"??? Shta mu sad pa to dodje?

I zashto takav ton kad govorish o njegovoj verenici koju ni ne poznajesh? Provincija, pa shta?

Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

ok strujo, onda je po sredi još jedna tema čiju poentu stvarno ne razumem, ajde da citiram arielu (koja će verovatno da popizdi )

,,Osetim ja da tu rade kompleksi nevidjeni, neka povreda u detinjstvu sta li, al umorna vise od analiziranja i pomaganja tim nesrecnicima ja otrpim slusam kako se on izivljava, kako me ponizava, pljuje...ma uzas..''

,,I odglumim ja tu kao ljutitu zenu, sta ti meni to pricasd kako te nije sramota djubre jedno pa gde ti je postovanje, pa nadji ovcu kad toliko volis svoje selo pa se na njoj izivljavaj skote...''

,,Svadjali smo se tako ne znam ni ja vise koliko..on se prima ko mlad majmun...''

,,Prodje tako nekih mesec dana...Cujem da se doticni mozete misliti "verio" sa nekom plavusicom iz neke provincije..''

i tako dalje, i tako dalje...

I šta treba da se kaže na ovo?
    Što čitaš kad ti škodi?

Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Liči mi na čisto osvetoljubivu priču iz neznam kojih razloga jer je tema skroz nerazumljiva.........[QUOTE]

Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

,,Sta mislite pa mozda se pojavi sa ovcom kako je blesav...gorim od zelje da vidim, javicu naravno...''

Jel ona u stvari zaljubljena u ovog tipa?
    Što čitaš kad ti škodi?

Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Citat Original postavio majcheki
    ,,Sta mislite pa mozda se pojavi sa ovcom kako je blesav...gorim od zelje da vidim, javicu naravno...''

Jel ona u stvari zaljubljena u ovog tipa?
    Yebote, to sam i ja pomislio al mi bilo glupo...................ali mislim da si u pravu......8)

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

serete
    tip je kompleksaš koji je u afektu priznao da su ovce bolje od žena
    a ipak se ženi - tu je ceo kunst

a da ti kažem ja bez gledanja u dlan - neće bre dovesti OVCU
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Nisam sigurna da razumem kakva je tvoja uloga u toj vezi bila ali da je ma-kakv posao u pitanju nebih sebi dozvolila da se neko prema meni ponasa kao sto si ti njemu dozvolila.Sve ima granicu,nemoj NIKADA vise da dozvolis da padnes toliko nisko da te neko tretira kao predmet pa da ti to jos i saspe u lice onako bez pardona.Zadrzi svoje dostojanstvo mada si verovatno LUDO zaljubljena u njega i kada se pojavi sa doticnom osobom pridji i cestitaj veridbu sa najsladjim osmehom na licu.Pokusaj da sebi organizujes pratnju u vidu muskog drustva i kuliraj.Kad dodjes kuci isplaci se da te niko nevidi,polupaj nesto da ti bude lakse i zaboravi celu pricu.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

vi ste lude
    ariela jel tako da nisi naložena na tog tipa
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Aktivan član Mirjanadz (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

A ja mislim da je ona malo ljubomorna...
    Nista u zivotu nije slucajno...;-)

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

musku osobu koja mi je unapred stavila do znanja da sam ja "prokleta zena" da je od Boga kaznjen sto mora da me gleda i slusa tj. trpi i da sto se njega tice mogu da se teram u tri lepe odma jer on zene kao ja occima ne moze da vidi...
    Lepo je chovek bio iskren. Nije rekao da ne trpi zene nego samo jednu odredjenu zenu i njoj slichne. Verovatno ima svoje razloge.

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Podrazumevano Re: On i njegova ovca...JEST' OVCA, AL' IGRA ŠAH

Citat Original postavio Betty
    serete
    tip je kompleksaš koji je u afektu priznao da su ovce bolje od žena
    a ipak se ženi - tu je ceo kunst

a da ti kažem ja bez gledanja u dlan - neće bre dovesti OVCU

Ovce i nisu tako loše 8-)
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ariela,budi ljubazna pa sledeci put napravi neki pasus.Lakse se cita.

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Wink ASKA I OVCA

Vernost ili lenjost, navika ili baš ovca?! Zona Z. "tato, sag je oskudacija" 8-)

Za život osećanja i nagona, vernost je isto što i... ništa drugo do - slabost!
    Vernost!
    U njoj je strast za svojinom.

Mnoge stvari odbacili bismo od sebe, kada se ne bismo bojali da ih drugi ne podignu.

Ali, neću da te prekidam. Pričaj dalje!
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Aleksej_BASO
    Guest

Cujem da se doticni mozete misliti "verio" sa nekom plavusicom iz neke provincije...kakva li je ta pitam kad se kad se on resio da se s nekom skrasi..

Cccc kakva budala, sto je tebe propustio a verio se sa nekom dobrom pickom koja ce ga bar ceniti jer je izvukao i selendre....

Znas ne mogu svi biti rodjeni u gradu...

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja cekam odgovor da vidim kakva je ta plavusa sa kojom se verio....

Aleksej_BASO
    Guest

Ma.... zenaska sujeta!

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Cccc kakva budala, sto je tebe propustio a verio se sa nekom dobrom pickom koja ce ga bar ceniti jer je izvukao i selendre....

Znas ne mogu svi biti rodjeni u gradu...

E pogodio si kao nikad. Stvarno kao neki gradjani u gradu a veci seljaci od seljaka. Pogotovo kad vidim da kisele kupus na terasi.
    Piti da, delat ne.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

E stvarno ne kapiram u čemu je poenta. OK ne trpite se i čemu sad tolika frka što se on verio?
    I čemu to "plavušica iz provincije"
    I što goriš od želje da vidiš verenicu tipa sa kojim si bila u čisto poslovno finansijskim odnosima (šta god to značilo)
    I čemu cela ova tema posvećena njemu?

I čemu ovaj moj post?

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio lady me
    E stvarno ne kapiram u čemu je poenta. OK ne trpite se i čemu sad tolika frka što se on verio?
    I čemu to "plavušica iz provincije"
    I što goriš od želje da vidiš verenicu tipa sa kojim si bila u čisto poslovno finansijskim odnosima (šta god to značilo)
    I čemu cela ova tema posvećena njemu?

I čemu ovaj moj post?

Pa ko te terao da pises.
    Piti da, delat ne.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Videla tebe pa dobila inspiraciju

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Od kad sam na forumu postajem sve veci vernik. Sve cesce se krstim i levom i desnom kad procitam ovakve i slicne teme.

Slične teme

1. VUK OPET ISPAO OVCA
    Autor Torrente-Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 18.05.2008., 18:37
  2. BELA OVCA CRNU VUNU PREDE.......
    Autor nikolaand90 u forumu Arhiva
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 17.11.2006., 12:04

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor