Najbolji političar posle Vučića

Onaj albanski ministar Sereći je isto solidan.

Zatim ministar prosvete Verbić odiše akademskom facom

- - - - - - - - - -



Imaš 50 godina a pišeš pesme o Vučiću u zamenu za kviki gric.

Pathetic.

Moja cena se zna nista ispod toga.

V42D8V8c5_shutterstock_135447194.jpg
 
Grofe sad si me razocarao.Zar stecajni upravnik Radulovic?

Juče sam na sajtu njegove stranke pročitao par stvari.
I iz temelja promenio mišljenje !
Robovao sam, kao i mnogi potpisnici na komentare ispod tih textova, predrasudama,
a zbog neinformisanosti.
Govori, vrlo stručno i studiozno o stečajnoj upravi i stečajnim upravnicima, od A do Š !
----------------
Otac mu je ubijen u Sarajevu, u vojnoj koloni u Dobrovoljačkoj.
Pucano mu je u glavu iz neposredne blizine.
Bio je lekar, pukovnik i načelnik saniteta sarajevske vojne oblasti !

Ogrešio sam se o tog čoveka u dosadašnjim tekstovima.

Neka ovo sada bude pedalj pokajanja !
 
Juče sam na sajtu njegove stranke pročitao par stvari.
I iz temelja promenio mišljenje !
Robovao sam, kao i mnogi potpisnici na komentare ispod tih textova, predrasudama,
a zbog neinformisanosti.
Govori, vrlo stručno i studiozno o stečajnoj upravi i stečajnim upravnicima, od A do Š !
----------------
Otac mu je ubijen u Sarajevu, u vojnoj koloni u Dobrovoljačkoj.
Pucano mu je u glavu iz neposredne blizine.
Bio je lekar, pukovnik i načelnik saniteta sarajevske vojne oblasti !

Ogrešio sam se o tog čoveka u dosadašnjim tekstovima.

Neka ovo sada bude pedalj pokajanja !

Ocu svaka cast ali ako je sin izrod kao neki sto su nemam lepo misljenje o njima.
 
Po postenju.iskrenosti,pametnom razmisljanju,kao i po svim ostalim osobinama koje je pokazao,pisuci u forumu Krstarica,ja imam jednog jedinog
kandidata,za Premijera.Taj kandidat po mom skromnom (ali vrlo strucnom misljenju), je nas kolega Loncar.Kada bi se sakupile,sve pametne misli,\svi
njegovi postovi i blogovi,videlo bi se,koliko je to pametan covek.I ono sto je najvaznije.Kolega Loncar,potekao je iz ovoga naroda,iz dubine i srca Srbije.

Nazalost,mislim da se u nasoj zemlji,najmanje ceni pamet,postenje,rad. Uspevaju u svim oblastima,mangupi,preletaci,secikese i prevaranti.Ali,neka se bar zna,
da imamo i postenih i pametnih ljudi,koje neko zna da ceni i postuje.
 
Vucic nije nikakav politicar, on je politikant. Covek koji patoloski laze i koji patoloski pokusava da natera sebe da se na silu menja i da postane ono sto nije a u dubini duse samo on zna sta jeste nije nikakav politicar.Postoji u Srbiji mnogo sposobnijih ljudi od njega, osoba koje mogu da svojim predhodnim radom to i dokazu.Gde je to Vucic radio sta je on to izmislio je li napisao neki naucni rad na temu kako da Srbiju izvucem iz krize, ja nisam cuo da to postoji.Oko njega su sve nabedjeni dr mr i ostali polu pismeni mesetari koji su na brzinu diplomirali razne skole visoke i srednje a da dok nisu usli u politiku nikada nisu ni pomislili da se skolom bave.Na politickoj mapi Srbije trenutno nema coveka za koga moze da se kaze da je naj bolji politicar, jednostavno su svi ukaljani do grla.
 
Ko je po vama najbolji političar posle Vučića?

Moj izbor je gospodin Vujović, pošto u ekonomji postižemo najbolje rezultate.

:lol: Kakvo je ovo pitanje? :lol: Od AVAV teško da ima goreg, većeg manipulatora, lažova i lopova. Pandan su mu svi iz DS-a, zato se valjda i ne trpe :lol: ego i sujeta su dominantni kod polusveta :lol:
Dakle, ako ne na prvom mestu sa barjakom u ruci, onda sigurno najneurozniji, sa dijagnozom, najprostiji, bez državničkih manira, bez morala, bez poznavanja ekonomije, i još sa hiljadu bez, bez, bez...:lol:
 

Back
Top