La esposa virgen

Ru_bi_tch

Zainteresovan član
Poruka
461
Kakvi su utisci ??? Meni i nije tako losa, mada je suvise spora. Svidjaju mi se lokacije, odeca i tako to, a glavni glumac mi je odvratan. Adela glumi odlicno, kao i uvek, mada izgleda kao kostur i mnogo je ostarila. Ova sto igra zenu od glavnog glumca nije losa, prvi put je gledam kako glumi. Serhio Sendel (Fernando) je takodje bio dobar, isto kao i Lilia Aragon (baba sto glumi njegovu mamu).
Prica je zanimljiva i dosta se razlikuje od svih do sada vidjenih. Nazalost, nisam stigla da vidim spicu tako da ne mogu da prokomentarisem ... videcemo kako ce se odvijati.

A sada jedna informacija za ljubitelje telenovela : Uskoro nam pocinje serija "El amor no tiene precio". Serija je meksicka, snima se u Majamiju i za sada ima 260 epizoda (ako je jos ne produze, posto snimanja traju do 16 decembra). Glavni glumci su Susana Gonzalez i Eduardo Santamarina, a serija se vec daje na HRT 1 u 12.00 sati. Jos uvek ne znam kad pocinje i na kom kanalu, ali provereno su je kupili (upravo chatujem sa prijateljem koji u toj seriji glumi oca glavnog glumca i on licno mi je potvrdio). Inace, seriju vam preporucujem ako ni zbog cega drugog, onda zato sto je zabavna. Nije bas "gran cosa" kako tamo vole da kazu, ali moze da se gleda. Ja sam odgledala malo na HRT-u cisto da bih rekla tom svom prijatelju kako mi se cine njegove scene, ali nisam redovno pratila. Pokusacu da saznam kad pocinje :)
 
Ru_bi_tch:
Kakvi su utisci ??? Meni i nije tako losa, mada je suvise spora. Svidjaju mi se lokacije, odeca i tako to, a glavni glumac mi je odvratan. Adela glumi odlicno, kao i uvek, mada izgleda kao kostur i mnogo je ostarila. Ova sto igra zenu od glavnog glumca nije losa, prvi put je gledam kako glumi. Serhio Sendel (Fernando) je takodje bio dobar, isto kao i Lilia Aragon (baba sto glumi njegovu mamu).
Prica je zanimljiva i dosta se razlikuje od svih do sada vidjenih. Nazalost, nisam stigla da vidim spicu tako da ne mogu da prokomentarisem ... videcemo kako ce se odvijati.

A sada jedna informacija za ljubitelje telenovela : Uskoro nam pocinje serija "El amor no tiene precio". Serija je meksicka, snima se u Majamiju i za sada ima 260 epizoda (ako je jos ne produze, posto snimanja traju do 16 decembra). Glavni glumci su Susana Gonzalez i Eduardo Santamarina, a serija se vec daje na HRT 1 u 12.00 sati. Jos uvek ne znam kad pocinje i na kom kanalu, ali provereno su je kupili (upravo chatujem sa prijateljem koji u toj seriji glumi oca glavnog glumca i on licno mi je potvrdio). Inace, seriju vam preporucujem ako ni zbog cega drugog, onda zato sto je zabavna. Nije bas "gran cosa" kako tamo vole da kazu, ali moze da se gleda. Ja sam odgledala malo na HRT-u cisto da bih rekla tom svom prijatelju kako mi se cine njegove scene, ali nisam redovno pratila. Pokusacu da saznam kad pocinje :)

:shock:
 
Radnja je sledeca : Virhinija se udala za nekog matorog generala i on je odmah posle toga umro. Ona ima nekog malog brata koji je u stvari sin njene majke i tog istog generala i ona se udala da bi bratu obezbedila bolju buducnost.
Nakon njegove smrti, putovala je vozom zajedno sa njegovim samrtnim sandukom u mesto u kome ce biti sahranjen. Jedan bandit joj je u toku puta upao kroz prozor u kupe, ali mu nije videla lice. Naravno, zaljubila se u njega.
Kad je stigla u to mesto, ispostavilo se da je on predsednik opstine, koji nocu otima novac bogatima i daje siromasnima, ali to niko ne zna. Ona sumnja da je to on, ali nije sigurna. Naravno, i on ce se zaljubiti u nju, ali ima zenu i cerku.
a sa druge strane je sestric tog generala (u stvari izgleda da mu je sin) koji je zaljubljen u nju ...
Radnja se desava u 70-im.
 
Ru_bi_tch:
Kakvi su utisci ??? Meni i nije tako losa, mada je suvise spora. Svidjaju mi se lokacije, odeca i tako to, a glavni glumac mi je odvratan. Adela glumi odlicno, kao i uvek, mada izgleda kao kostur i mnogo je ostarila. Ova sto igra zenu od glavnog glumca nije losa, prvi put je gledam kako glumi. Serhio Sendel (Fernando) je takodje bio dobar, isto kao i Lilia Aragon (baba sto glumi njegovu mamu).
Prica je zanimljiva i dosta se razlikuje od svih do sada vidjenih. Nazalost, nisam stigla da vidim spicu tako da ne mogu da prokomentarisem ... videcemo kako ce se odvijati.

A sada jedna informacija za ljubitelje telenovela : Uskoro nam pocinje serija "El amor no tiene precio". Serija je meksicka, snima se u Majamiju i za sada ima 260 epizoda (ako je jos ne produze, posto snimanja traju do 16 decembra). Glavni glumci su Susana Gonzalez i Eduardo Santamarina, a serija se vec daje na HRT 1 u 12.00 sati. Jos uvek ne znam kad pocinje i na kom kanalu, ali provereno su je kupili (upravo chatujem sa prijateljem koji u toj seriji glumi oca glavnog glumca i on licno mi je potvrdio). Inace, seriju vam preporucujem ako ni zbog cega drugog, onda zato sto je zabavna. Nije bas "gran cosa" kako tamo vole da kazu, ali moze da se gleda. Ja sam odgledala malo na HRT-u cisto da bih rekla tom svom prijatelju kako mi se cine njegove scene, ali nisam redovno pratila. Pokusacu da saznam kad pocinje :)

hhheeheeh :) :) :) :) :) :) :) :) :)
A cekaj...kako moze njegov cale da chatuje ako je slep...ili trudan...ili nema ruke...ili to u stvari nije njegovo dete(bice da je ovo:))!?Ili se opravio pre vremena?:)
 
Ma, alalvera, alalvera, onda ima da dođu ziljavi Zemunci i da se nešto zamere sa ovim domaćim, pa će domaći da ih teraju da rade sklekove, i onda će Dorćolci da im svima nalupaju šamare, ali onda ima da se sete da su to braća izgubljena od iste majke nerođene stric!
 
Ja sam opet stigla da odgledam par epizoda i nije losa. Prespora je ali to je najveca zamerka. :)
Najbolji lik mi je Fernando Ortiz a onaj Jose Guadalupe me strasno nervira. Virginia nije los lik i svidja mi se sto Adela Noriega KONACNO ima ozbiljnu ulogu (bilo je vreme da u svojoj 40-oj prestane da glumi klinke). Onaj mali sto joj glumi brata me stravicno nervira, posebno kad pokusava da place a izgleda kao da se smeje. :) A glavna negativka (ne mogu da se setim imena) stvarno mnogo dobro glumi.
 

Back
Top