60 година победе

ЧИЧА ДРАЖА

Zainteresovan član
Poruka
268
Брука и срамота Антисрпска пропаганда на националној Тв.
Серија раскид је типичан пример комунистичке пропаганде,вођа првог устанка џенерал ДРАЖА МИХАИЛОВИЋ у окупираној Европи је приказан као злочинац!
Јесу ли ови на ТВ уопште нормални ,што не приказују усташке кољаче него
четнике борце за слободу Српског народа изједначавају са фашистима!
 
Nacionalista:
Brate da je ova serija ,,poslednji cin,, emitovana pre par godina ne bi se iznenadio ali danas strasno....tuga...ali od onog levicara Tijanica nista drugo i nismo mogli ocekivati....aj nek mi jos neko kaze ,,Nacionalna TV,,

Преименовали су је Првобитни наслов је био раскид али није био адекватан за комунисте па је настао последњи чин!
Тијанић је једна велика нула од човека потрчко слобин и мирин а сада и издајник!
Боље би било да јеназову Атисрпска ТВ.
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Преименовали су је Првобитни наслов је био раскид али није био адекватан за комунисте па је настао последњи чин!
Тијанић је једна велика нула од човека потрчко слобин и мирин а сада и издајник!
Боље би било да јеназову Атисрпска ТВ.
Тијанић је прсо ко звечка
 
ma draza je bre bio HEROJ, razbio je nemacke bande koje su klale srbe...
a isto tako je razbio cetnicke bande koje su klale srbe...
a posto je sve to uradio seo je u sumu i jeo piletinu i prasetinu do kraja rata....
e, to je srpski heroj....
 
odgovor je NEOBAVESTENOST
tad se nije znalo ko pije, a ko placa...
nisu samo cetnici i partizani bili aktuelni tokom rata na ovim prostorima, svako selo je imalo svoju bandu koja je radila za svoje interese....
iz istog razloga je moj deda koji je bio na akademiji za kraljevsku vojsku u nisu (valjda se to tad zvalo akademija) pristipio partizanima....u opstem rasulu, on i drugar su prisli partizanima, jer ih je bilo vise ! a ne zato sto su hteli komunizam i sta ja znam...jedini razlog je bio - teranje nemaca....
 
treba razlikovati ravnogorski pokret od olosha i bande koste pecanca,dimitrija ljotica i ostalih slicnih izroda i bitangi.
komunjarski rezim je sistematski stvarao sliku o dobrim i losim momcima II sv.rata,bice potrebno dosta vremena i iskrenosti da se stvori kakva takva objektivna slika.mada,to vise nije ni vazno,i kome uopste trebaju partizani i cetnici????
 
serb_pagan:
treba razlikovati ravnogorski pokret od olosha i bande koste pecanca,dimitrija ljotica i ostalih slicnih izroda i bitangi.
komunjarski rezim je sistematski stvarao sliku o dobrim i losim momcima II sv.rata,bice potrebno dosta vremena i iskrenosti da se stvori kakva takva objektivna slika.mada,to vise nije ni vazno,i kome uopste trebaju partizani i cetnici????

Gde uvali Kostu Pecanca, pa jel ti bre znas istoriju covece. Jel znas ko je osnovao SCP, sta se desavalo u I a sta u II sv. ratu. ******, ovo svakim danom postaje sumorno slusati nebuloze. Jel znas bre covece sta su bili komitski pokreti, sta je bio Toplicki Ustanak, sta je bilo na Slivnici....
 
marlon:
Gde uvali Kostu Pecanca, pa jel ti bre znas istoriju covece. Jel znas ko je osnovao SCP, sta se desavalo u I a sta u II sv. ratu. ******, ovo svakim danom postaje sumorno slusati nebuloze. Jel znas bre covece sta su bili komitski pokreti, sta je bio Toplicki Ustanak, sta je bilo na Slivnici....

Marlone lijepo Rambo kaze:

Kad mene neko pokusava iznervirati
Ja se uopste ne dam isprovocirati
Zauzmem polozaj u karakter stavu
I bez upozorenja sakom u glavu

Sakom u glavu

Jer ako govorim sto ne valja
Moze pogresno da se protumaci - taman tako
A ne bih bas volio stalno ni titulu lajavoga
Neprekidno da nosim na grbaci

Pamet u glavu

Citao sam u strucnoj literaturi
Da ako ne reagujes ni verbalno ni fizicki
Vec sutra moze da ti se odrazi na nervnoj bazi
Na nervnoj bazi psihicki
 
JAZZER®:

Marlone lijepo Rambo kaze:

Kad mene neko pokusava iznervirati
Ja se uopste ne dam isprovocirati
Zauzmem polozaj u karakter stavu
I bez upozorenja sakom u glavu

Sakom u glavu

Jer ako govorim sto ne valja
Moze pogresno da se protumaci - taman tako
A ne bih bas volio stalno ni titulu lajavoga
Neprekidno da nosim na grbaci

Pamet u glavu

Citao sam u strucnoj literaturi
Da ako ne reagujes ni verbalno ni fizicki
Vec sutra moze da ti se odrazi na nervnoj bazi
Na nervnoj bazi psihicki

Ma ja sam cool covece, ne mogu mene da izbace iz takta ovakve nebuloze, nego ce doci neko mlad ovde i slusace ovakve kvazi ne znam ni kako da ih nazovem i mozda mu i poveruje. Kao onaj sto je pricao da je Ilirija isto sto i Hrvatska. :lol:
 
HVALA TI DIMITRIJE LJOTICU!!!!!
SRBIJA TE NECE ZABORAVITI!!!!!!!

U ZBOR U BOJ SVA OMLADINA STUPA DRUG ZA DRUGOM BRAT ZA BRATOM JUNACI SLAVE NOVE!!!!!
ljotic6fx.jpg
 
Obersturmfuehrer:
odgovor je NEOBAVESTENOST
tad se nije znalo ko pije, a ko placa...
nisu samo cetnici i partizani bili aktuelni tokom rata na ovim prostorima, svako selo je imalo svoju bandu koja je radila za svoje interese....
iz istog razloga je moj deda koji je bio na akademiji za kraljevsku vojsku u nisu (valjda se to tad zvalo akademija) pristipio partizanima....u opstem rasulu, on i drugar su prisli partizanima, jer ih je bilo vise ! a ne zato sto su hteli komunizam i sta ja znam...jedini razlog je bio - teranje nemaca....

Значи Твој деда је после расула наше војске пришао партизанима??? Онда се уопште не чудим што су га четници скењали???
... а онда Ти је тата посао комуниста... а Ти си сада вероватно у некој НВО :confused: :confused: :confused:

п.с. Ако је твој деда био на Војној академији - он сигурно није био "необавештен"...
 

Back
Top