LJUBAV SA PROFESOROM

  • Začetnik teme STUDENTKINJA
  • Datum pokretanja
S

STUDENTKINJA

Gost
VEC 4 MESECA TAJNO SE VDJAM SA SVOJIM PROFESOROM KOJI MI PREDAJE NA FAKULTETU(TU SMO SE I UPOZNALI) ON JE 28 GOD.STARIJI OD MENE.MNOGO MI JE LEPO SA NJIM,STRASNO ME PRIVLACI U SEXU.ALI OZENJEN JE I IMA DECU.STA MISLITE O SVEMU TOME?NE ZABORAVITE DA GA LUDO VOLIM...
 
Ti nisi ni prva ni poslednja koju iskoriscava matori perverznjak.Skidace ti zvezde s neba jos neko vreme, dok ne naleti druga,interesantna za "istrazivanje" a onda ce te bez pardona shikanirati kao poslednju propalicu.Bices povredjena ako ga stvarno volis, a ako pokusas da ga izvredjas, jer ces se u tom trenutku probuditi,"namestice" te nekom od svojih pajtasa (takodje pedofilnih profesora) pa ces ili morati da menjas fakultet ili da pristanes da budes krpa.U najboljem slucaju, ako uspes da mu odrzis paznju do kraja studija, postavice te za asistentkinju.Dotle ce svi sa fakulteta saznati pa ce te odstraniti iz svojih krugova kao poslednje djubre.Savet, dobronameran iako ti sada ne izgleda tako- bezi glavom bez obzira iako ti je sada tesko ali nikako nemoj da ga vredjas.Samo bezi.
 
:DBila je ovde na forumu tema tipa veza sa starijim muskarcem i ja sam sve to pomno iscitala posto sam i sama imala nesrecno iskustvo ne sa 28 godina starijim, ali 18 godina starijim, sto istini za volju i nije bas malo. Na pocetku je sve bilo kao bajka, ali zavrsilo se vrlo nesrecno. Elem, neka je osoba onoj koja je bila u dilemi biti ili ne biti sa starijim rekla da procita knjigu Prodavacica. U Beogradu je u toku sajam knjiga, ja sam nasla juce na sajmu tu knjigu, kosta 170 din i nisam je ispustila iz ruku dok je nisam procitala. I ponovo sam, na zalost,prezivljava kosmar raskida. Za tvoje dobro te MOLIM da procitas tu knjigu. Napisao ju je glumac Stiv Martin, mislim da je izdavac Laguna. Pozdrav i sve najbolje!
 
STUDENTKINJA:
VEC 4 MESECA TAJNO SE VDJAM SA SVOJIM PROFESOROM KOJI MI PREDAJE NA FAKULTETU(TU SMO SE I UPOZNALI) ON JE 28 GOD.STARIJI OD MENE.MNOGO MI JE LEPO SA NJIM,STRASNO ME PRIVLACI U SEXU.ALI OZENJEN JE I IMA DECU.STA MISLITE O SVEMU TOME?NE ZABORAVITE DA GA LUDO VOLIM...

Ti ga volis!Da li on tebe vise voli,od svoje zene i dece?Ti najbolje znas u kakvom ste odnosu.Nije lepo sa tvoje strane sto narusavas njegov brak a jos ruznije je to,sto on vara svoju zenu.Daj Boze,da ova prica ima srecan kraj ali ne verujem.Veza sa neozenjenim profesorom i ide nekako a kada je u pitanju ovakva situacija mislim,da tu ne postoji velika nada da ostanete zajedno.Sve je to nesto sto ce ti ostati u lepom a mozda i ruznom secanju.Razmisli dobro,nije to igra "ne ljuti se covece."Pazi sta radis,da ne bi previse patila. :roll:
 
Pa ako nista drugo iz njegovog predmeta ces da prodjes.Zezam se.Shvatas i sama da je to prolazno i ludo i ako to dozivljavas kao avanturu super,ali ako se nadas da ce se razvesti i izabrati tebe male su sanse iskreno ko zna koja si mu po redu.
 
:shock: Moj dobronamerni savet. Radim na fakultetu i toga o cemu pises sam se naslusala a pomalo i nagledala sta moje kolege asistenti i profesori rade sa svojim buducim koleginicama. Uglavnom scenario poznat pocinje sjajno, a zavrsava katastrofalno po tebe naravno zato bezi sto pre i neokreci se sine.
 
STUDENTKINJA:
VEC 4 MESECA TAJNO SE VDJAM SA SVOJIM PROFESOROM KOJI MI PREDAJE NA FAKULTETU(TU SMO SE I UPOZNALI) ON JE 28 GOD.STARIJI OD MENE.MNOGO MI JE LEPO SA NJIM,STRASNO ME PRIVLACI U SEXU.ALI OZENJEN JE I IMA DECU.STA MISLITE O SVEMU TOME?NE ZABORAVITE DA GA LUDO VOLIM...

teraj pa de stignes
 
STUDENTKINJA:
VEC 4 MESECA TAJNO SE VDJAM SA SVOJIM PROFESOROM KOJI MI PREDAJE NA FAKULTETU(TU SMO SE I UPOZNALI) ON JE 28 GOD.STARIJI OD MENE.MNOGO MI JE LEPO SA NJIM,STRASNO ME PRIVLACI U SEXU.ALI OZENJEN JE I IMA DECU.STA MISLITE O SVEMU TOME?NE ZABORAVITE DA GA LUDO VOLIM...

teraj pa de stignes
 
Curo,jesili ti normalna.Jedno vreme ce ti ispunjavati sve zelje i iskoristice te,pa ce te baciti kao neku krpu,a pre svega sta da to sazna citava skola,a tek njegova zena.Blo bi tu problema.
Na tebi je da odlucis,CAO!!! :) :twisted:
 
sa razlikom od 10 godina i moze da funkcionise,a sve preko toga :roll: cak i da se razvede i ozeni tebe,zapitaj se koliko ce on biti star kada ti budes imala30 :shock: tesko da ce moci i da te ,,zadovolji",i da ti bude zivotni pratilac,u svemu ces biti ispred njega!zato okani se profe i bezi,bezi...nadji mladjeg od njega,to ti je samo trenutna strast :wink:
 
znam da se kaze,,bez starca nema udarca",ali i da se tvoj profa razvede od zene i ozeni tebe(u sta ne verujem,retko koji bi ostavio brak zbog avanture),pomisli na razliku u godinama koja je ogromna!! :shock: kada ti budes imala 30,on nece moci da prati tvoj tempo zivota,a da ne pricamo o sexsu!naravno,postace i bolesno ljubomoran na tvoju ,,mladost",a ti ces tada proklinjati dan sto si uopste sa njim :roll: moj ti je savet,ignorisi ga,ili bezi...
 

Back
Top