LJUBAV SA PROFESOROM
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 235

Tema: LJUBAV SA PROFESOROM

STUDENTKINJA
    Guest

Podrazumevano LJUBAV SA PROFESOROM

VEC 4 MESECA TAJNO SE VDJAM SA SVOJIM PROFESOROM KOJI MI PREDAJE NA FAKULTETU(TU SMO SE I UPOZNALI) ON JE 28 GOD.STARIJI OD MENE.MNOGO MI JE LEPO SA NJIM,STRASNO ME PRIVLACI U SEXU.ALI OZENJEN JE I IMA DECU.STA MISLITE O SVEMU TOME?NE ZABORAVITE DA GA LUDO VOLIM...

Primećen član фигхтер (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

заборави га некако...не можеш увек имати све оно што желиш. ипак сети се једне ствари - ОН ЈЕ ПРОФЕСОР

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

joj sada ce oni silni profesori i asistenti sa LJ i S
    da se presele ovde..................bice ludo

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio JOVANA77
    joj sada ce oni silni profesori i asistenti sa LJ i S
    da se presele ovde..................bice ludo

gosca
    Guest

Podrazumevano ljubav sa profesorom

Ti nisi ni prva ni poslednja koju iskoriscava matori perverznjak.Skidace ti zvezde s neba jos neko vreme, dok ne naleti druga,interesantna za "istrazivanje" a onda ce te bez pardona shikanirati kao poslednju propalicu.Bices povredjena ako ga stvarno volis, a ako pokusas da ga izvredjas, jer ces se u tom trenutku probuditi,"namestice" te nekom od svojih pajtasa (takodje pedofilnih profesora) pa ces ili morati da menjas fakultet ili da pristanes da budes krpa.U najboljem slucaju, ako uspes da mu odrzis paznju do kraja studija, postavice te za asistentkinju.Dotle ce svi sa fakulteta saznati pa ce te odstraniti iz svojih krugova kao poslednje djubre.Savet, dobronameran iako ti sada ne izgleda tako- bezi glavom bez obzira iako ti je sada tesko ali nikako nemoj da ga vredjas.Samo bezi.

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Udri brigu na veselje.
    P.S.Samo opusteno 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio Zak
    Udri brigu na veselje.
    P.S.Samo opusteno 8)
    nego bre jeßes ucenje uci jeßanje bolje je 100 puta zar ne?

Guest

Podrazumevano

Bila je ovde na forumu tema tipa veza sa starijim muskarcem i ja sam sve to pomno iscitala posto sam i sama imala nesrecno iskustvo ne sa 28 godina starijim, ali 18 godina starijim, sto istini za volju i nije bas malo. Na pocetku je sve bilo kao bajka, ali zavrsilo se vrlo nesrecno. Elem, neka je osoba onoj koja je bila u dilemi biti ili ne biti sa starijim rekla da procita knjigu Prodavacica. U Beogradu je u toku sajam knjiga, ja sam nasla juce na sajmu tu knjigu, kosta 170 din i nisam je ispustila iz ruku dok je nisam procitala. I ponovo sam, na zalost,prezivljava kosmar raskida. Za tvoje dobro te MOLIM da procitas tu knjigu. Napisao ju je glumac Stiv Martin, mislim da je izdavac Laguna. Pozdrav i sve najbolje!

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Sto se pre "odljubis" bolje po tebe. Skupi svu snagu da izadjes iz te veze. To ti je moj savet, Jer ti moze doneti mnogo vise problema nego sto mislis.

aneleJ
    Guest

Podrazumevano

E,nadam se da ces bar izvuci neku dobru ocenu. :wink:E jel si nekad razmisljala o tome da ti moze biti Otac ops:

Guest

Podrazumevano Re: LJUBAV SA PROFESOROM

Citat Original postavio STUDENTKINJA
    VEC 4 MESECA TAJNO SE VDJAM SA SVOJIM PROFESOROM KOJI MI PREDAJE NA FAKULTETU(TU SMO SE I UPOZNALI) ON JE 28 GOD.STARIJI OD MENE.MNOGO MI JE LEPO SA NJIM,STRASNO ME PRIVLACI U SEXU.ALI OZENJEN JE I IMA DECU.STA MISLITE O SVEMU TOME?NE ZABORAVITE DA GA LUDO VOLIM...
    Ti ga volis!Da li on tebe vise voli,od svoje zene i dece?Ti najbolje znas u kakvom ste odnosu.Nije lepo sa tvoje strane sto narusavas njegov brak a jos ruznije je to,sto on vara svoju zenu.Daj Boze,da ova prica ima srecan kraj ali ne verujem.Veza sa neozenjenim profesorom i ide nekako a kada je u pitanju ovakva situacija mislim,da tu ne postoji velika nada da ostanete zajedno.Sve je to nesto sto ce ti ostati u lepom a mozda i ruznom secanju.Razmisli dobro,nije to igra "ne ljuti se covece."Pazi sta radis,da ne bi previse patila.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.10.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano paaaa

Pa ako nista drugo iz njegovog predmeta ces da prodjes.Zezam se.Shvatas i sama da je to prolazno i ludo i ako to dozivljavas kao avanturu super,ali ako se nadas da ce se razvesti i izabrati tebe male su sanse iskreno ko zna koja si mu po redu.

peki
    Guest

Podrazumevano klasicna prica

:shock: Moj dobronamerni savet. Radim na fakultetu i toga o cemu pises sam se naslusala a pomalo i nagledala sta moje kolege asistenti i profesori rade sa svojim buducim koleginicama. Uglavnom scenario poznat pocinje sjajno, a zavrsava katastrofalno po tebe naravno zato bezi sto pre i neokreci se sine.

Početnik
    Učlanjen
    19.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

blago ciki,
    ne osvrci se ti na zlonamerne komentare moze od profe ponesto i da se nauci a ne od kolega balavaca

Guest

teraj pa de stignes

Guest

teraj pa de stignes

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Mogao bi cale da ti bude...

Natalija i Andrea
    Guest

Podrazumevano MISLIM STVARNO.........

Curo,jesili ti normalna.Jedno vreme ce ti ispunjavati sve zelje i iskoristice te,pa ce te baciti kao neku krpu,a pre svega sta da to sazna citava skola,a tek njegova zena.Blo bi tu problema.
    Na tebi je da odlucis,CAO!!!

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano ok

da li sa njim imas polne odnose, ili se samo vidjate?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Ozenjen je, ima decu? Gde si ti u celoj prici?
    'ajde devojko stani ispred ogledala, istina je bolna, moze kao predjelo i to je sve, gde ides ?

trezvena
    Guest

Podrazumevano ne treba ti starkelja!!!

sa razlikom od 10 godina i moze da funkcionise,a sve preko toga cak i da se razvede i ozeni tebe,zapitaj se koliko ce on biti star kada ti budes imala30 :shock: tesko da ce moci i da te ,,zadovolji",i da ti bude zivotni pratilac,u svemu ces biti ispred njega!zato okani se profe i bezi,bezi...nadji mladjeg od njega,to ti je samo trenutna strast :wink:

trezvena
    Guest

Podrazumevano otkaci starkelju!!!

znam da se kaze,,bez starca nema udarca",ali i da se tvoj profa razvede od zene i ozeni tebe(u sta ne verujem,retko koji bi ostavio brak zbog avanture),pomisli na razliku u godinama koja je ogromna!! :shock: kada ti budes imala 30,on nece moci da prati tvoj tempo zivota,a da ne pricamo o sexsu!naravno,postace i bolesno ljubomoran na tvoju ,,mladost",a ti ces tada proklinjati dan sto si uopste sa njim moj ti je savet,ignorisi ga,ili bezi...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Bolje profesor nego djak. 8)

ISKUSNA
    Guest

Podrazumevano

da,sassa,mlad profesor,a ne srarac!! 8)

ISKUSNA
    Guest

Podrazumevano

lapsus ,,STARAC"!

Slične teme

1. Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 20.10.2015., 21:42
  2. Dijalog sa profesorom ateistom
    Autor Monoteizam u forumu Religija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 12.11.2008., 19:51
  3. ljubav ili sex.Ili iz sexa potice ljubav ili..........
    Autor Bustura u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 10.08.2005., 15:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •