Zene, pitanje i anketa: koji auto...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja

Dakle koja kategorija auta?

  • Sportski (dvosedi, ili 2+2...-ford puma, opel tigra, MB SLK-SL,Mazda MX5...)

  • Klasicna kola (WV golf, Audi A4, MB C, BMW 3...)

  • Karavan

  • Veeeeelika kola (Audi A 8, BMW 5, 7... )

  • Dzipovi (Cheroki, MB M, BMW X...)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
@sinnke
@plse demon

**** mater ja ih najlepse i najkorektnije pitam koji auti im se svidja da muskarac vozi a one sve kao jao mi se ne poalimo na koal nego da je frajer ovaka i onakav, ma dajte, bre jel ne znate za normalnu komunikaciju.

A 90% njih bi ispiskale firnajz da sednu u neku bemwaru na kozna sedista.

Cuo sam lika kupio bmw 530, 03 god,kaze neverovatno koliko ga ribe spopadaju ali ima devojkku,... lud covek.

Po vasim odgovorima zene vidim u stvari kakva je stvar, vidim da se lozite na kola a kad vas neko pita ocete oci da mu iskopate!!!

Ma nosite se, koji sa **** misl;ioo da se s vama moze normalno razgovarati!
 
e a shto ti razgovarsh uopshte sa ovim zhenama na forumu ?
shto ne nadjesh sebi neku finu retardiranu zhensku osobu, koja ne zna ni komp da ukljuchi , pa se sa njom fin sit naisprichash taman na nivou koji tebe mozhe da zadovolji

mislim mi ovde ionako nismo nikakve ****** kako si vec sam konstatovao, shto onda uopshte ochekujesh od nas da bilo kako komuniciramo sa tobom ? :confused:
 
Aleksej...ma samo bez nervoze...it's just a game. Hehehehe!
Znamo mi (muskarci) koliko kola "nisu bitna". Nemoj sad od devojaka da trazis da priznaju nesto sto im nije prijatno.
Pazi...ima slucajeva kao sto su neke ovde napisale...da im nije bitno.Jeste da ih ima 1-2%...mozda 3%.Hehehe! Ali nema veze.
Pazi kad sam ja u poslednje vreme par puta cuo kako ribe pricaju o kolima.I to ono zesce...godiste,kubikaza,konjaza,oprema...sta ima,sta mu fali...koji je bolji.Eeeeej! Zene! To je kao kad bi mene cuo da pricam o shminci. I posle kazu nije im bitno,hehehe! Ja kapiram da Danica Patrick prica o kolima ,jer zena vozi Indy Car Formulu,hehehe! Ali neke nacifrane,napirlitane...ma daj.
Mislim...valjda su vremenom shavtile da je jako pozeljno da znaju nesto o kolima da se ne zajebu slucajno da budu sa nekim koji ima slabija kola od onog drugog.Hehe!
Eto...ipak kazem...posto nada umire poslednja ja se nadam i verujem da ipak ima zena kojima nije bitno da li ja vozim Juga,Reno 4 (Pobednik vremena,heheheh) ili BMW,Mechku i sl. iako ne bih znao odmah da ih raspoznam...posebno na daljinu,hehehehe!
Naravno da ne volim da shipcim peshke niti da moja devojka,zena,shvalerka (hahahaha!) ide peshke,ali..."Daro,ti kao da si se u Mechki rodila,pa ne moz' bez nje" :D
 
jelena1974:
Prvo sam glasala za auto, a tek onda pocitala da u stvari glasam za to sta ON treba da vozi!
E. pa ovako- zabole me bas, oduvek sam se SAMA svuda vozila...I ako se je pitam(oga nema u anketi) volim dzip, ali nijadan od ponudjenih, vec Rav4(tojota) cisto zbog prakticno-zimskih razloga,a ako ne onda golfa ili auto te klase!
Nekada sam se lozila na 2 tocka , vetar u kosi i tako to ...naravno Japanca ! :oops:

A sada, samo hocu da moj covek ima siguran auto koji ce nasu malu porodicu bezbedno da prebaci od tacke A do tacke B( i da mes. rata ne prelazi 200E ;) )

Za tebe je i bicikla mnogo.
 
PLESsitnihDEMONA:
Pazi...ima slucajeva kao sto su neke ovde napisale...da im nije bitno.Jeste da ih ima 1-2%...mozda 3%.Hehehe! Ali nema veze.


ako je nechiji automobil jedino shto taj neko nudi onda stvarno ne znam koja bi trebala biti svrha te veze
mogu isto tako da se zaposlim u auto salonu, pa da se svakodnevno trljam o najnovije modele :mrgreen: bez da mi se bora chelo od nechijih kesh, kolica & shmekerica pricha
 
PLESsitnihDEMONA:
Aleksej...ma samo bez nervoze...it's just a game. Hehehehe!
Znamo mi (muskarci) koliko kola "nisu bitna". Nemoj sad od devojaka da trazis da priznaju nesto sto im nije prijatno.
Pazi...ima slucajeva kao sto su neke ovde napisale...da im nije bitno.Jeste da ih ima 1-2%...mozda 3%.Hehehe! Ali nema veze.
Pazi kad sam ja u poslednje vreme par puta cuo kako ribe pricaju o kolima.I to ono zesce...godiste,kubikaza,konjaza,oprema...sta ima,sta mu fali...koji je bolji.Eeeeej! Zene! To je kao kad bi mene cuo da pricam o shminci. I posle kazu nije im bitno,hehehe! Ja kapiram da Danica Patrick prica o kolima ,jer zena vozi Indy Car Formulu,hehehe! Ali neke nacifrane,napirlitane...ma daj.
Mislim...valjda su vremenom shavtile da je jako pozeljno da znaju nesto o kolima da se ne zajebu slucajno da budu sa nekim koji ima slabija kola od onog drugog.Hehe!
Eto...ipak kazem...posto nada umire poslednja ja se nadam i verujem da ipak ima zena kojima nije bitno da li ja vozim Juga,Reno 4 (Pobednik vremena,heheheh) ili BMW,Mechku i sl. iako ne bih znao odmah da ih raspoznam...posebno na daljinu,hehehehe!
Naravno da ne volim da shipcim peshke niti da moja devojka,zena,shvalerka (hahahaha!) ide peshke,ali..."Daro,ti kao da si se u Mechki rodila,pa ne moz' bez nje" :D

A 'ebi ga sad sam se zeznuo i vise ne, ali nism hteo da pitam "jeste vi zene sponozoruse?", nego samo... Ali ne kontaju one to.... One znaju samo za jedno....

Potpuno si u pravu za to sto kazes, joj da je samo pola tvog mozga ovim napacenim gaborima i lezbosima kojima necu ni da odgovorim, jer i onako nece ukapirati, tacno bi svet bio bolji....
 
raindog:
ako je nechiji automobil jedino shto taj neko nudi onda stvarno ne znam koja bi trebala biti svrha te veze
mogu isto tako da se zaposlim u auto salonu, pa da se svakodnevno trljam o najnovije modele :mrgreen: bez da mi se bora chelo od nechijih kesh, kolica & shmekerica pricha
Raindog,nemoj mene to da pitas. Ne znam ja o tome nista,niti me to zanima.
A,zvuci kao da si se osetila prozvanom?
 
ma gde ti je ford puma sportski auto? :)

ovi pod sportski su mi bas nekako bezveze....tip koji bi isao uz njih mi deluje ko seljober....mislim, ovi tvoji sportski....haha....
sta bih da mi vozi muz....hmmm....on hoce da kupi novog minija (jel se to zove cooper?) i slazem se s tim....u svakom slucaju, to mi je bolji fazon od ovih audija i dzipova za tipa...

meni se jako svidja nissan 350z ali za mene...al to nije pitanje, jel da? :)
 
veoma interesantno kako se pojedini muskarci odmah uvrede cim im kazes da te ne interesuju njihova nova preskupa kola...i naravno da poricu tako nesto jer im prosto nije jasno kako nekome moze da bude sve jedno kakve kola on vozi...i to shvate kao veliku uvredu i atak na njihovu licnost. :roll:
i onda zene ispadnu glupe,lezbace i sta god :roll:
a ti koje se previse pale na ta najnovija kola jesu kompleksasi u nekom smislu i trude se da nesto nadoknade svojim kolima.e pa to tako ne ide...:roll:
aleksej,aj ti lepo vreti se na lj&s posto ti sposobnost diskutovanja i dalje ostaje na nivou koji je potreban za taj podforum :roll:
i ne kazem da nema devojaka kojima su kola bitna ali kazem da ima i onih drugih.ali naravno,vecini ovde je ta cinjenica neprihvatljiva i sokantna :? :rolleyes:
 
Vrelegume on line, www.auto.co.yu I like it

Sviđa mi se linija renovih automobila, megane, modus, nekako su mi fensi, i neki chrysler koji ima liniju starinskih auta, kao oni iz prošlog milenijuma, ne znam koji je model, dok 300C leže na asfalt kao aždaja,... oduševila sam se kad sam videla "pobedu", zabačenu iza zgrada, uraslu u grmlje, ne znaš da li je auto ili minibus, ono da se sredi i stavi u vozno stanje nema šanse da nisi primećen, ma moćno - što jes jes
 
Aleksej_BASO:
A 'ebi ga sad sam se zeznuo i vise ne, ali nism hteo da pitam "jeste vi zene sponozoruse?", nego samo... Ali ne kontaju one to.... One znaju samo za jedno....

Potpuno si u pravu za to sto kazes, joj da je samo pola tvog mozga ovim napacenim gaborima i lezbosima kojima necu ni da odgovorim, jer i onako nece ukapirati, tacno bi svet bio bolji....

Au, kako si zapenio! Šta ako napišem da tip može da vozi taban-fijaker i da mi to nije bitno?
 
ma naravno da nije,zezam se ja malo na racun nekih ovde. :lol:
dok god imam mesta da smestim noge a da mi se ne prekine dotok krvi i dok god se automobil ne raspada i ne tandrce toliko da ogluvis u njemu,meni je dobar.
kozna sedista & ostalo je obicno preterivanje i razbacivanje novca...
 
Kod nas 90% dobrih automobila voze seljoberi. Tako ako mi se svidi auto, uglavnom mi se ne svidi vozac. :lol: Volim dzipove.
A ovo je moja ljubav :D:

55189.jpg


To cu ja da vozim kad porastem 8)
 

Back
Top