easy recovery professional...

Bojan Italy

Početnik
Poruka
26
Cao forumasi.Kako se koristi ovaj program,ako je neko imao iskustva sa njim neka mi objasni.Evo o cemu se radi:imao sam dve particije po 55 gb(C i D).Podelio sam C na dva dela(30 i 25 gb),zatim sam spojio tih 25 gb sa particijom D,ali sam izgubio sve podatke sa D particije.Zanima me kako da povratim podatke uz pomoc easy recovery-a.Instalirao sam program,pa me zanima kako se koristi program(kako da povratim izgubljene podatke)? Hvala unapred
 
jooj to sam radio pre dosta vremean i ne secam se tacno ali cini mi se da bi trebao na osnovnom panelu koji ti se pojavi da imas izbor da li ces da ti se vrate podaci, da se vrate podaci iz formatiranog HD-a i slicno. Vrlo je intuitivan i neces imati neki problem ako znas barem malo engleski.
Ono sta je bitno je da li si instalirao neke programe na particiju na kojoj se nalaze podaci koje zelis da povratis.
Ako jesi postoji mogucnost da si izgubio podatke zauvek posto ako se memorijski blok ponovo zauzzme ne moze vise nista da se uradi. Zato se i za sam program ekstremno savetuje da se ne instalira na particiju gde su podaci kojise vracaju.
Usput. Do koje su verzije stigli?
Ja sam koristio 6.3
 
kako nema?
Samo ih obelezis ili cekiras boxove kraj njih (ne secam se tacno) i imas dole (mislim desno) dugme recover ili tako nesto.
koliko se secam ti cekiras ceo foder u levom "stablu" i on ce ti povratiti ceo folder sa svim podacima u njemu.
 
easy recover vraca nazive kakvi su bili, jedino ih smesta u neke foldere kojima sistem menja ime pa su cudnih naziva. tacnije fajlovi su smesteni u neke foldere ali uz pomoc easy recovera kadse vrate imaju ista imena kakva su imali i pre brisanja.
 

Back
Top