Kako izabrati pravi fitnes klub?

Nisam iz bg. Iz sela sam. Nije da je teretana neka rupa tamo gde idem. Ima sve sprave. Ima dve sale. Jedna sala je sa spravama a druga sala je sa tezim (ozbiljnijim) tezinama. Mislim, nije stvar koliko sprava ima u teretani i kako izgleda teretana, vec da si dovoljno posvecen da odradis naporan trening. Inace, ja idem da bi se izivljavao :p
Sto pitas Ivana gde placam ?
 
Pa znam jbg, sa 500 dinara u bg ne mozes izaci (:
Eh ponekad ne vidim gazdu pa mu ne platim nedelju dana, cak dve nedelje.
Kako ko, ali ja ne volim velike gradove. Volim mir i tisinu. Istina je da vishe posla ima u bg & ns, ali Lepse je ziveti u manjim gradovima (po mom misljenju)
 
To je vec druga tema o tome gde je bolje ziveti, a inace savko svog konja hvali. Inace i ja sam ziveo u manjem mestu do 12 god. i verujm mi nikada vise. Lepo je ziveti pored nekog velikog grada, a jos kad si sam i nema nikoga oko tvoje kuce u radijusu od pola kilometra e to je najbolje po meni. Naravno u Srbiji je tesko zbog infrastrukture i svega sto smo zakasnili za motikom, ali zato u inostranstvu je to najbolje. Grad ti je blizu na 10 min., a opet imas mir i tisinu kad dodjes kuci.
 
pa i jeste povoljno. ja sam pre dve godine placala 700 din za 2 puta nedeljno, a 900 za tri puta i teretana mi se racunala kao i fitness. znaci tri puta, pa ti biraj sta ces - isto se racuna.....Cula sam da u nekim teretanama i fitness klubovima mozes da uplatis za mesec dana i dolazis koliko hoces puta nedeljno. Jel zna neko gde to ima u bg - ili blize da kazem na zvezdari i okolini?
 

Back
Top