Popularnost

DaNa_Pa

Primećen član
Poruka
979
Ova tema je verovatno bila ali ipak sam reshila da je otvorim. Dakle, shta mislite o popularnim ljudima iz vashe shkole, okruzenja? Da li vi spadate medju njih ili biste zeleli da budete kao oni? Da li ste mozda individualci koje se ne tiche to shto oni rade ili spadate u one koji su ljubomorni na njih, pa ih ogovaraju i govore im svashta,a u stvari bi sve dali da su na njihovom mestu. Ali inache, po chemu to ljudi postanu popularni? Shta ih to chini toliko omiljenim u drushtvu?
 
Glupo je kopirati popularnost drugih iz skole, iz prostog razloga zato sto je svaka jedinka po prirodi jako specificna i jedinstvena,.... Ja sam inace skandal majstor, i uvek bivam opazen po svojim specificnim manama, mnogo vise nego sto posedujem vrlina,.... Glupo ih je cak i ogovarati, jer obicno ti sto ogovaraju nisu im ni do kolena,.....
 
U mojoj osnovnoj nikad nije bilo popularnih i nepopularnih.
Bilo je onih koji se druze sa svima i koji su povuceniji.
Ja recimo sam se sa svima druzila,sa povucenim,bas sa svima..
Dok sad u gimnaziji nas ima i previse da bi gledali ko je popularan a ko ne,pogotovo u prvoj godini.
A i mislim da je to bespotrebno!
 
mentalna higijena:
Ne postoje popularne osobe vec samo one koje se manje ili vise isticu;) Popularno, narocito u skoli? To me nesto podsjeca na lose rezirano holivudsko sran*e (blizakinja, respect!;) :**

;) ;)

Muka mi je kad gledam americke filmove,pa kad u skolama ima nivo strebera,frajera i riba, i onih neutralnih...Oh come on,get real!! :roll:
 
e pa u svakoj skoli sigurno postoje te,nazovi facama,smekerima,pa cak i nekih "fufica",a opet postoje i oni koji bi zeleli da budu face i slicno, mada ja licno mislim da nema potrebe za nekim posebnim dokazivanjem,da bi bio primecen.. :)
 
Mozda nikoga ne treba smatrati facom, ali redovno svi nekoga smatramo za lokalnog frajera itd. (to sto ga mi ne dozivljavmo na taj nacin, stvar je naseg pogleda na svijet, ali stoji cinjenica da se taj neko vodi za facu). ma to je oduvijek postojalo.
 
Kod nas u shkoli takodje nema toga. Ja se, npr., isto druzim sa bukvalno svima: sa momcima koji su jebachi (ali ja nisam nikad objekat radnje), sa ribama koje su "shimnkerke", sa momcima koje bole za sve... To je najbolje. Naravno, ima mala grupica koji su mi bash super ali sam uglavnom sa svima dobra.
 
Ma ja sam najpopularniji u mojoj školi.
Devojke kad me ugledaju seku vene.
Kad uđem u školu cela škola viče: CobRa, CobRa!!!
Svi su kupili pijačne majice sa mojom slikom.
Jedna devojka je još istetovirala moje ime tamo gde treba.
Svi su počeli da slušaji SlipKnot.
Ma čak me i profesori obožavaju.

:roll:
:roll:
:roll:

... popularnost?
Kome to treba...
 
DaNa_Pa:
Ova tema je verovatno bila ali ipak sam reshila da je otvorim. Dakle, shta mislite o popularnim ljudima iz vashe shkole, okruzenja? Da li vi spadate medju njih ili biste zeleli da budete kao oni? Da li ste mozda individualci koje se ne tiche to shto oni rade ili spadate u one koji su ljubomorni na njih, pa ih ogovaraju i govore im svashta,a u stvari bi sve dali da su na njihovom mestu. Ali inache, po chemu to ljudi postanu popularni? Shta ih to chini toliko omiljenim u drushtvu?

Mislim da su to duhovni bednici koje treba spaliti na lomaci.
Srbiju cine popularni, vode popularni, zabavljaju popularni. Kada se taj soj bude iskorenio bice mnogo lakse jadnoj Srbiji.
 

Back
Top