Chat

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Možda ova tema nije za ovaj podforum, ali ne znam gdje da ga stavim. Skinuo sam MIRC sa interneta ali i dalje ne znam kako da se konektujem na chat servis(u mom slučaju cafedelmontenegro.cg.yu).Pošto sam ja vjerovatno posljednji čovjek koji ne zna da chatuje,pomognite, pa da iskorijenimo i taj virus.
 
DJ-Nikola:
kad otvorish mIRC samo otkucash /server ime_tvog_servera kao npr. /server irc.lakinetwork.com


Koristim MIRC 616. On mi traži da mu ukucam Description, Port(s) i Group. Kako da nađem te podatke. Zna li neko gdje bih mogao da skinem Java Virtual Machine, čini mi se da bi tako bilo mnogo jednostavnije.
 
Port za čat ti je uvek al ne mroa da bude 6667 znači primer kucaš:
/server irc.krstarica.com:6667
ili /server irc krstarica.com :6667 ne ynam tacno posto ja ne radim ovako imam xchat i lepo ubacim servere koje želim i nemam frke s tim.
 
Slavik:
Koristim MIRC 616. On mi traži da mu ukucam Description, Port(s) i Group. Kako da nađem te podatke. Zna li neko gdje bih mogao da skinem Java Virtual Machine, čini mi se da bi tako bilo mnogo jednostavnije.

Description ti je opis tj ime koje dodelis serveru po kome ces ga prepoznati u listi (mozes da napises bilo šta),
Port kao što napisa Red_Zmaja je 6667,
Group je (u ovom slucaju) nebitno polje (ostavi prazno).

Možda je bi bilo jednostavnije da skineš JVM ...
Da li bi pošao u lov naoružan satarom zato što ne znaš da napuniš pušku?
 
Каспер:
Description ti je opis tj ime koje dodelis serveru po kome ces ga prepoznati u listi (mozes da napises bilo šta),
Port kao što napisa Red_Zmaja je 6667,
Group je (u ovom slucaju) nebitno polje (ostavi prazno).

Možda je bi bilo jednostavnije da skineš JVM ...
Da li bi pošao u lov naoružan satarom zato što ne znaš da napuniš pušku?

Ne bih, samo kad bih ima municije,
 

Back
Top