KAKO SE ZASTITI OD NESAVESNIH I LOSIH LEKARA

mat38

Početnik
Poruka
33
ako ste maler i odete na lecenje kod nesavesnog lekara a uz to je jos i neznalica,ako przivite onda sigurno ostajete jos vise bolesni ili invalid.Pored ovih lekarskih "osobina" postoje i oni lukavi koji vas navedu na privatno lecenje pa ako prezivite uz ivaliditet ostajete i siromasniji nego sto ste bili.Na srecu ima i manji broj dobri ,postenih i strucnih,pa ako ako dopadnete do takvog imate srecu i sansu da budete izleceni.Neznam dali na medicinskom fakultetu postoji predmet o dnosu lekara prema pacijentu i prema svojoj profesiji?
 
Imam baš gadna iskustva sa nekim doktorima a za pojedine odgovorno tvrdim da su obične fukare .
Navešću kao primjer jednog iz zemunske bolnice . Navodno im je rengen bio neispravan i pošalje me
u bolnicu na Karaburmu . Na moju primjedbu da i ne znam gdje je Karaburma izvadi posjetnicu iz
džepa uz objašnjenje da se radi o privatniku i da se plaća . Odem kod tog privatnika . Kada sam pronašao tu
adresu pomislio sam da sam promašio jer ni na prizemnoj kući a ni na ulaznim vratima u prostorije nije postojala
nikakva tabla da tu postoji neka ordinacija .Osoba u bijelom mantilu me upitala ko me poslao . Odgovorio sam i
napravljen mi je rengenski snimak . Sa ultrazvukom sam slično prošao s tim da me doktor sa posjetnicom
poslao kod privatnika koji je imao uredno registrovanu ordinaciju koja je bila udaljena od bolnice pedesetak metara .
To sa privatnim ultrazvukom pedesetak metara od bolnice koja inače ima ultrazvuk mi djeluje na gadno muljanje .
 
Prijavite to u lekarsku komoru,ako nista direkt u RTS,izgleda da danas samo tako moze da se dodje do neke pravde.A ti Sarvas,nadam se da si sacuvao te posetnice,ponesi ih i pokazi.I ja sam imao ranije takvih problema,cak sam jednog i udario i to dobro i sacuvao tu posetnicu i cekao sam njegovu reakciju,ali do dana danasnjeg se nije nista desilo.Naravno to vama ne preporucujem,jer je sada pocelo ovo previranje oko medicinskog osoblja,pa zato direkt u RTS ili Beogradskoj hronici.
 
Shvati moje usluge ne može platiti svako
Socijalno te ne pokriva, na ruku mi ide zakon
Odbijam mušterije platežne moći slabe
A ni rodjenu majku ne bih operisao za džabe

I ne stidis se ove izjave, a ti onda tom svojom diplompm guzzicu obrisi, nikad od tebe lekara..ne daj boze da ti ikad ijedan pacijent tu dodje...pa se ti pitaj za sta si ucio skolu za kasapina ili lekara.? Ako si za kasapina bilo je krace, a i jeftonije za tu crnu majku sto te skolovala, od sebe odvajala, pa sad da plati...stidi se ne znam imas li obraza za toliko stida....sramoto majke svoje !
 
Prorok, ovo je izmisljotina ili stvarno tako mislis, Ti si lekar?

- - - - - - - - - -

ako ste maler i odete na lecenje kod nesavesnog lekara a uz to je jos i neznalica,ako przivite onda sigurno ostajete jos vise bolesni ili invalid.Pored ovih lekarskih "osobina" postoje i oni lukavi koji vas navedu na privatno lecenje pa ako prezivite uz ivaliditet ostajete i siromasniji nego sto ste bili.Na srecu ima i manji broj dobri ,postenih i strucnih,pa ako ako dopadnete do takvog imate srecu i sansu da budete izleceni.Neznam dali na medicinskom fakultetu postoji predmet o dnosu lekara prema pacijentu i prema svojoj profesiji?
Imala Sam do sada srece da Sam nailazila sasvim sl. na normalne lekare, Dobre ljude, mada oni pripadaju generaciji koja uskoro odlazi u penziju.
Mogu da pohvalim jednog decjeg pulmologa I jednu doktoricu endokrinologa.
 
ako ste maler i odete na lecenje kod nesavesnog lekara a uz to je jos i neznalica,ako przivite onda sigurno ostajete jos vise bolesni ili invalid.Pored ovih lekarskih "osobina" postoje i oni lukavi koji vas navedu na privatno lecenje pa ako prezivite uz ivaliditet ostajete i siromasniji nego sto ste bili.Na srecu ima i manji broj dobri ,postenih i strucnih,pa ako ako dopadnete do takvog imate srecu i sansu da budete izleceni.Neznam dali na medicinskom fakultetu postoji predmet o dnosu lekara prema pacijentu i prema svojoj profesiji?

Postoji takav predmet, zove se "Uvod u opstu medicinu", ali iskreno, niko taj predmet ne shvata ozbiljno. Na medicinskom fakultetu u Nisu sam imao za profesore divne ljude i vrsne strucnjake, kao i potpune barabe i neznalice. Nase zdravstvo je odraz kompletnog naseg drustva. Sto se korupcije i neznanja medju lekarima tice, smatram da su te dve pojave vrlo tesno povezane sa nepotizmom. Studirao sam zajedno sa likom kome je deda bio profesor na fakultetu, otac, majka, stric i strina su mu profesori na fakultetu... decko ima blagu mentalnu retardaciju, zavrsio je u roku sa prosekom preko 9.50 . Mislite da se on nekad cimao za ispit? Ili za radno mesto? :D
 

Back
Top