Problemi sa forumom

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Niste trebali zatvarati temu. Nisam prva koja je primetila da mi komp. zakuca kada pokušam da pošaljem ovde dužu poruku (nije u pitanju kilometarska, tako da baš smeta), a u nesrećnom pokušaju da promenim sliku - diskonektujem se. Mislila sam da ja imam problem, ali izgleda da je do vas.
Mislim da je dobro da ova tema ostane otvorena.
 
A ne, kako tebe da stavim na ignore?!
Iskreno, ja volim da te čitam. :) I sada ću da te stavim na listu prijatelja. ;)
Sa ignore listom dobijaš to da neku odredjenu osobu ne vidiš na Forumu, ako te nervira i ne želiš da je čitaš, kao i da ti od nje, ne stignu pp poruke.
A tu osobu na Forumu vidiš ovako, kada ona piše:
sinnke
Ova poruka je skrivena zato što je sinnke na vašoj listi nepoželjnih.


Eto, to je to.

A ovako piše za prijatelje:
Dodajte Lexa na listu prijatelja
:)
 
Znači, treba samo da unesem ime, npr. Pera Zdera, u ono polje ispod "lista ignorisanih korisnika" i da kliknem na "azuriranje"? :mrgreen:
Treba li neka potvrda za prijatelje? Videla sam na drugim forumima da je potrbna potvrda od onog koga smo proglasili za prijatelja...
 
Ne vredi, moram se diskonektovati, jer ovde svi spavaju. Online su, ali spavaju! :evil:
A diskonektovaću se pokušajem da ponovo promenim sliku. Ni ne treba mi program za to. Ima Krstarica način. Samo, bilo bi lepo da priložite i uputstvo...
 
meni nesto bezveze da koristi tu ignore listu...nekako ce mi biti dosadno da citam samo pametne komentare :lol:
ovako kada neko nesto lupi,jos se mozda i nasmejem.
inace,i meni se nekad bolikira kompjuer kada pokusavam da posaljem neku duzu poruku,ili kada citiram neku duzu poruku.da ne spominjem pp sto mi povremeno ne rade i po nekoliko dana pa kada treba da odgovorim nikako nece da je posalje vec mi zablokira internet explorer.
a sa slikama nema problema.
 
e jes i men je žal štoj ne ma tik potpisa.a bilo je neki fini onako dugački pat milina da ik čitaš.naj bolje j kad neki nacrta samo oni smajlji a ispod mu piše gorski venac.ja sm ik štampavo pa nosijo u taolet d ik čitam mesto upustva na omekšivači dam ne bidne dosadno kad sm već poslom došo na zahod
 

Back
Top