History channel: Hitler nije umro 1945. godine!

U nekoliko rečenica si sve rekao. Samo da te ovde neko ne prozove za antisemitizam...

Pa ne vjerujem da hoce, ali evo da ponovim, ja kad govorim o ovim stvarima apsolutno ne mislim na jevrejski narod, govorimo o idejnim tvorcima i izvrsiteljima svih desavanja koja su vezana za ovu tematiku gore. To su ljudi koje i mi imamo medju srbima koje je bolila ona stvar za narod koliko ce da ih izgine samo da oni ostvare svoje ciljeve. U svakom narodu imate takve hulje koje se kriju iza laznog patriotizma i nacionalizma. Kako bi inace Hitler pobjegao i ostali nacisti da nisu imali apsolutnu pomoc rimikatilicke crkve i cionistickih bankara.

Daleko od toga da nesto imam protiv jevreja, pa oni su nam braca po tome koliko su postradali u 2 sv.ratu. Ali problem je sto neko nece argumentovano da nazove stvari pravim imenom. Zasto bi meni bio problem da kazem da je i nas tako isto iskoristio Slobodan Milosevic, natovario nam ponizenje i omrzenost narednih 100 godina. Ako meni nije problem da kazem da je nas kralj bio masoncina piun koji je slusao svoju "prosvetljenu bracu" a ne svoje generale koji su mu govorili da ne treba da pravi Jugoslaviju, ako mi nije problem da kazem da su Nemanjici bili papini vazali koji su se ubijali zbog vlasti i vrsili genocid nad svojim narodom zbog toga sto im je crkva tako nalagala da se obracunaju sa "jereticima", zasto bi onda bio problem da npr. Teodora Hercla naozvem idejnim tvorcem cionizma a danasnju drzavu Izrael temeljom za uspostavljanje raznih manipulacija nad biblijskim prorocanstvima za poslednje vrijeme, vrijeme velike prevare i falsifikata koji ce ljude hvatati u svoju mrezu kao ribe.

http://religija.me/osnove/Projekat_Izrael.pdf
 
Senzacionalno otkrice danas na History channel !

Les koji je nadjen u "Vucjoj jami" na kraju rata i za koga se smatralo da je Hitlerov - nije Hitlerov!

Analizom DNK je nepobitno utvrdjeno da je u pitanju kostur zene, a ne muskarca!

Pa gde je Hitler nestao?

Zar to cela svetska obavestajna sluzba ne zna?

Mnog ljudi su u Asutriji pocetkom 70-tih godina drzali sliku firera sa crnom trakom u donjem uglu.
 

Back
Top