ZURKA ZURKA za forumase !!??

nesons

Iskusan
Poruka
5.426
SINULA MI IDEJA :shock:

malo pre sam tu nesto odgovarao , i reko da predlozim jedan PREDLOG koji dajem na usvajanje !?

Ko je za da se napravi jedno javno VELIKO okupljanje SVIH FORUMASA ???
( neka digne 2,3,4,5 prsta - samo ne onaj jedan :lol: )

O tome kako , sta , kad , gde , zasto , koliko ,.....ODLUCITE VI , pa se i dogovorimo ??
Ima li predloga ?:D
 
Ja sam prvi ZA! Bilo bi super!

Ali..., tu sad ima jedno ALI!

Ako dodje splacina(koji je sada postao Motentotski vrac Uruhuru) izdvoj ipak neku sobu (nemoj da vam pada svasta na pamet) gde bi mogli da razglabamo raznorazne teorije o Motentotima.

Takodje, ako se pojave neki DOS-ovci... (vi znate mene). Moramo da raspravljamo o politici... u stvari ja cu da ih bocnem a oni ce da skoce k'o popareni pa cu da ih ostavim da se medjusobno raspravljaju.

Odlicna ideja!

A je l' ima neka soba, ako se tu okupe zenske, paaaa... imam ja i za njih neke ozbiljne teme.
 
nesons:
SINULA MI IDEJA :shock:

malo pre sam tu nesto odgovarao , i reko da predlozim jedan PREDLOG koji dajem na usvajanje !?

Ko je za da se napravi jedno javno VELIKO okupljanje SVIH FORUMASA ???
( neka digne 2,3,4,5 prsta - samo ne onaj jedan :lol: )

O tome kako , sta , kad , gde , zasto , koliko ,.....ODLUCITE VI , pa se i dogovorimo ??
Ima li predloga ?:D
da li si ti normalan?????? a da krenes po regionima???????????
prvi izazov neka ti bude da nas organizujes, sto nije lak posao!!!!!!!!:lol:
 
Naravno Le piaf - tebe ni ne zovemo !:D ;)

Pa vidim situacija ce da bude + , - = ? ...................

Evo prijavljivanje je pocelo , ko je za ? pa cemo da vidimo do koje cifre cemo doci ?
A onda ZELJE , CESTITKE , i ostalo !?

Svi predlozi su prihvaceni - UBACITE ZETON I STISNITE GAS .......KKKRRRREEEEECCEEEEEEEEEMMMMMMOOOOOOOOOOOOOOOOO

:D :lol: :lol:
 
nesons:
Ima li predloga ?:D

Ima:

1. Da budemo "anonimni",(mada mene sada sve zenske znaju kako izgledam sa slike u profilu koju sad uvelicavaju i salju jedne drugima i ..... tako to)

Ili...

Da imamo kao neke natpise ili kartice, ili tako nesto....

To i nije problem napraviti jer nas nema puno, nece tu biti vise od 15ak ljudi.

2. I treba videti da li svima odgovara sledeci vikend.

3. Odrediti mesto.
 
Zurka je za sve !

Samim "boravkom" ovde , sticete pravo za zurku koja ce se odigrati - CIM UTVRDIMO PRAVILA , MESTO , VREME , MUZIKU , i ostalo
to mora fino da se isplanira i da bude KAKO TREBA - ZANIMLJIVO , NEOBICNO , LUDO , . . .
ZATO SVI UCESTVUJETE U ORGANIZACIJI !!
Svi predlozi se usvajaju , pa cemo u skorije vreme i sastaviti dobitnu kombinaciju za DOBAR PROVOD , a onda I ODREDITI TACAN DATUM !

( ideja sa karticama nije losa - kao znak raspoznavanja :D ( crveni karanfil ) ) :idea:
 
Moj je predlog preliminarno MB Bus ali onda otpadaju kartice, da ne bi izgledali ko idijoti....

Vreme sledeci vikend ne uvece zbog guzve, nego popodne nedelja ili subota.

Osim ako:

-neko ima neko bolje mesto gde bi smo imali povoljnije uslove, ako neko poznaje nekoga ko drzi neki kafic,

-zelite da to bas bude zurka all night, a ne samo pice...
 
nesons:
Kakav bre MB , tamo nema smisla da se trazimo :lol: ( sa karanfilima ):lol:

Bilo bi dobro da zurka bude kao maskembal - pravac sexi shop da pokupujemo one maske za oci !:lol:

Planiram da to bude u STANU !!:idea:


Ma dobro de, prvo mi je palo na pamet da odemo na neku neobavezznu cugu, popodne, a za to mi je MB najprikladniji, ima mesta, a mesto je OK, ali... Ako mislis bas na zurku, to moze biti problem, jer tesko da to moze biti nesto u stanu, osim ako neko nije burzuj, pa ima ogromnu gajbu na raspolaganju, a neki lokal.... Hm, treba onda negde gde neko nekoga poznaje.

Sta ti mislis, u cijem si ti stanu mislio?

Zamisli ono, samo obavestimo nekoga, "ej znas zurku pravimo u TVOM stanu, pa da znas", hahaha! :D

Ajde dalje konkretni predlozi!
 

Back
Top