Javne perionice za pse :)

Da,kao da sam nekada i negde videla ( pre nekoliko godina) neku vest o ovakvoj "perionici".
Za mene je to sviranje qrtzu, ali ok, koj voli nek izvoli.

..da...na volju vasnicima...u Beogradu se salon za samouslužno pranje pasa nalazi na Voždovcu, cenu sam skorije zapamtio čisto kao informaciju.

( Inače, ceo tretman, kupanje, šišanje, groomong, sređivanje šapa, ušiju.... u Beogradu se kreće od 2.500-3.5000 din. po salonima...oko 2-3 sata traje ceo tretman...čisto kao info i to koga zanima ;) )
 
Postoji i kod nas.. 8već godinu dana 800 din. koga interesuje...mada ja imam kuče koje uživa u kupanju i nije potrebna perionica.


..da...na volju vasnicima...u Beogradu se salon za samouslužno pranje pasa nalazi na Voždovcu, cenu sam skorije zapamtio čisto kao informaciju.

( Inače, ceo tretman, kupanje, šišanje, groomong, sređivanje šapa, ušiju.... u Beogradu se kreće od 2.500-3.5000 din. po salonima...oko 2-3 sata traje ceo tretman...čisto kao info i to koga zanima ;) )

Nisam znala da postoji u NS a ni u Beogradu ..valjda sto mi ne treba jer ja kuce vodim u salon
ali misllim da je to ipak super stvar za one koji samo hoce da okupaju svog psa, a ne zele to da rade kod kuce u kadi ili da vode psa u salon
 

Back
Top