Nestala Jelena Krsmanovic pronadjena mrtva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gusan

Aktivan član
Poruka
1.833
KURIR TV JEZIV PRIZOR: Ovde je pronađeno telo ubijene Jelene Krsmanović, njene patike i trenerka

CRNA HRONIKA 14:57, 03.04.2016. 550
BEOGRAD - Beživotno telo pevačice Jelene Krsmanović, koja je juče popodne nestala dok je trčala nasipom, pronađeno je danas popodne u kanalu Crvenka nedaleko od mesta gde joj se gubio svaki trag.

Policija je reagovala tek posle pisanja Kurira, i počela potragu sinoć, mada su pretohdno porodici rekli da zakonski mogu da reaguju tek posle 24 sata.

U potragu je bio uključen veliki broj pripadnika beogradske policije. Ona je nastavljena tokom čitave noći, a prvi trag za nestalom Jelenom koji je uočen bio je njen mobilni telefon, koji je otkriven između tri i četiri sata izjutra nedaleko od mesta nestanka.


Tokom dana istražitelji su tokom dana pronašl nove dokaze: šnalu za kosu koja je pripadala ubijenoj Jeleni, trenerku, a uočeni su i tragovi krvi.


Istražitelji su pretražujući šiblje ipod nasipa u kanalu Crvenka oko 13 časova otkrili su beživotno telo pevačice.




Patike koje su pronađene su ljubičaste boje, a jedna je pronađena u oranici svega nekoliko metara od tela Lekari Hitne pomoći potvrdili su Jelene Krsmanović smrt oko 14 časova.


Policijska istraga o ovom zločinu je i dalje u toku. Pripadnici beogradske policije su inače oko 14.30 časova razgovarali sa majkom ubijene Jelene. Cela porodica kako javlja izveštač Kurira sa lica mesta ide u 29 novembar na saslušanje.


Podsetimo pevačica Jelena Marjanović nestala je juče oko 15 časova kod divljeg naselja Crvenka.Tridesetdvogodišnja Jelena je bila sa mužem i ćerkicom, kada je otišla da trči, i nije se vratila. Cela porodica i prijatelji su posle sat vremena, oko 16 časova, krenuli u potragu za njom, a policija je angažovala veliki broj pripadnika.

Podsetimo, pevačica Jelena Marjanović nestala je juče oko 15 časova kod divljeg naselja Crvenka. Tridesetdvogodišnja Jelena je bila sa mužem i ćerkicom, kada je otišla da trči, i nije se vratila. Cela porodica i prijatelji su posle sat vremena, oko 16 časova, krenuli u potragu za njom. Policija je reagovala tek posle pisanja Kurira, i počela potragu sinoć, mada su pretohdno porodici rekli da zakonski mogu da reaguju tek posle 24 sata.

(Jelena Rafailović/Ljiljana Stanišić/Foto Zorana Jevtić/Jelena Rafailović/Ljiljana Stanišić)

(Ljiljana Stanišić/Foto Ljiljana Stanišić)
Izvor Kurir.

Uzas.Kazu ima povrede ostrim predmetom po telu.Znaci UBIJENA.Naci ubicu sto pre.
 
Nadam se da je jasno u čemu je razlika trčati u sportskom centru kao Olimp, 11 april, ili trčati po nekim nepoznatim stazama gde vrebaju poremećeni ljudi ili razbojnici.

ja koliko znam pisalo po novinama da tamo cesto prolaze ljudi i setaju se i da je bila sa muzem a cak jei komsinica izjavila da je taj deo pregledan i da je tesko izgubiti nekog iz vida..
ja sad imam svoju teoriju al mi je ruzno sad da mo divanimo ko jekriv...u sv sl mam da je ovo bilo namenski uradjeno a ne ono setala se napao je manijak pa ajd da je krivimo sto se seta sumom..
sta sad cula sam.i za ribu koju su silovali na kosut.i sad ne trebaniko tamo da trci..iato sam cula i za neku ribu koju su blizu mog kraja isto napastvovali sta sad treba da zaobilazim taj kraj...brate kapiram ja ne trebaici sam po mraku u skrivenim ulicicama i po sumi,al tu se povlaci linija i netreba da dozvolimo da neki manijak napravi strah i natera ljude da se jos viseizoluju..
i ko sto rwkoh pre mislim daje tipovana a ne da je neka budala cekala u sumi ko prvi naidje...
 
Jel Krsmanovic ili Marjanovic?
Ulica 29og novembra ne postoji ali ok, znamo gde je...
Ali Crvenka pojma nemam gde je..

Inace bice pritiska na policiju da sve cesce odstupa od starog nacina rada, pa da se formiraju oblasti gde reaguje i oblasti gde reaguje ali usporeno ili u krajnjem slucaju...

Pravilo 24h je ako ne postoji indicija da je pocinjeno krivicno delo..
 
Prvo pažljivo pročitaj neki post a onda lupetaj. Ne vežba se džoging po nekim vukojebinama a to znaju i stanovnici tih vukojebina pa se retko ko od njih kreće unaokolo nenaoružan.

Sve i da je tako,sta ako nekom slucajno crkne automobil i mora tuda peske da ide?Uostalom kako onda paori i sumari obilaze i obradjuju svoje njive,sume,vinograde gde na kilometre nema zive duse?
 
Prvo pažljivo pročitaj neki post a onda lupetaj. Ne vežba se džoging po nekim vukojebinama a to znaju i stanovnici tih vukojebina pa se retko ko od njih kreće unaokolo nenaoružan.

Sve i da je tako,sta ako nekom slucajno crkne automobil i mora tuda peske da ide?Uostalom kako onda paori i sumari obilaze i obradjuju svoje njive,sume,vinograde gde na kilometre nema zive duse?
Pre 6 godina bio je slucaj u Mailovcu kad su majka i sin isli da beru boraniju a sina oteli i do danas ga nisu nasli.Majku optuzivali pa je posle oslobodili.
 
zar nisu tog sina nasi mrtvog kod drveta i nesto optuzili majku?

- - - - - - - - - -

Jel Krsmanovic ili Marjanovic?
Ulica 29og novembra ne postoji ali ok, znamo gde je...
Ali Crvenka pojma nemam gde je..

Inace bice pritiska na policiju da sve cesce odstupa od starog nacina rada, pa da se formiraju oblasti gde reaguje i oblasti gde reaguje ali usporeno ili u krajnjem slucaju...

Pravilo 24h je ako ne postoji indicija da je pocinjeno krivicno delo..

pa zasto onda ovdenisu odma reagovali?ili su to novinose prenele?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top