Nestala Jelena Krsmanovic pronadjena mrtva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a kako bih moglo da se protumači to sto je isključen ton Delibasicu? znaci da postoji mogućnost da su advokati Z. Marjanovica poslati od srpske drzavne bezbednosti?

Ja bi tu isključio koristenje pojma "srpsko"....jer kod nas nazalost vec odavno nista vise nije srpsko...
Niti estrada niti mediji, jer vidimo ko je vlasnik istih...a i za sluzbe ko tu više zna ko za koga radi i na koju stranu vuče...

Pa mi kao drzava, narod i društvo nismo još resili do kraja ni ubistvo tj atentat na Djindjica dakle Premijera drzave (kakavgod on bio), a šta tek da očekujemo u slučaju ovom u Borči ili "Kantrimen" ili bilo kom sličnom misterioznom...

I atentat na Djindjića ne bi bio moguć da su "naše" službe bile 100% naše, tj da nije bilo verovatno ubacenih elemenata stranih službi.
Dakle ne bi ja koristio pojam "srpsko" jer ovo su mnogo vece pa i globalne igre koje vec dugo traju na nasim prostorima.

A to da li je ucesca imala porodica ili sekta ili kako smenjeni Kecman rece "tamna strana struke"...tj strano podrzana mafija to su samo delići istine, ali pozadina priče će nam verovatno ostati nerazjašnjena...
No...nek se zločinci ne raduju tome..., jer svi smo mi prolazni i postoji sila jaca od svih umišljenih mocnika.


...
 
Poslednja izmena:
Ani Četiri Pištolja :
danas 04:55
Re: Nestala Jelena Krsmanovic pronadjena mrtva
Nenade, kad je to po tebi obicno ubistvo,zasto nije postojala volja da se rijesi ako se otvoreno govori u emisijama da su sva danasnja saznanja postojala i prosle godine?
A tek ovo naprasno povlacenje gosp. Sipke iz slucaja i mnostvo drugih pokazatelja koji ovaj slucaj prate od samog pocetka?


Pa policija nije ni do dan danas izasla u javnost da, da zvanicnu izjavu u vezi slucaja ,o cemu mi pricamo ovde???

Sada se svi odjednom naprasno povlace ,nisu ovo cista posla

- - - - - - - - - -

Nego je nekome od pocetka interes da nam se plasira ovaj realiti ,i da se od zlocina zene i majke pravi sprdnja
 
Sipkini zahtevi

Кључни докази
1. Захтев за саслушањем И.А, власника комбија
2. Детаљна претрага комбија ради проналаска ДНК трагова
3. Провера телефона Марјановића
4. Испитивање сведока који је видео Зорана Марјановића и Јану код рампе на сметлишту
5. Листинг Јелениног телефона
6. Ко је девојка црне косе која је трчала на насипу
7. Саслушање познате певачице ради објашњења њене улоге у пријављивању Јелениног нестанка полицији.
 
Како се сазнаје, један од захтева ЦФИ је да се саслуша И.А, власник комбија ког је дан пре нестанка и у ноћи нестанка Јеленин пријатељ видео у дворишту породичне куће Зорана Марјановића (39) у Борчи, као и на насипу у Црвенки, недалеко од канала у којем је 3. априла 2016. пронађено тело певачице.


Samo mi nije jasan taj njen prijatelj ,je li on supermen kada je za tako kratko vreme uspeo sve to da vidi ,na razlicitim mestima?!

Tog prijatelja bi trebalo ispitati koji navodno toliko zna,,,i on je mogao biti ubacen od strane ovih koji mute vodu?!
 
Jer nema logike da porodica može sve to poplacati iako wudu gospođa dobro radi....ali njih ima mnogo i treba to nahraniti a niko ne radi.
DAkle neko iznad njih vodi ovde glavnu reč.
Takav se utisak stiče....izuzetan ce otpor pruziti i tuzilastvu i samoj drzavi..Jukabg

Nije ni drzava ovde cista...vlastodrzcima je lepo "legao" ovaj slucaj,,

Zato kazem da se bez međunarodnog suda(ako se uopšte oni mogu ukljuciti) nista ovde nece resiti ili ce se resiti pozitivno za ubice sto je tragedija za drzavu.Ali eto u tim vremenima živimo.Zato će u roku 10 godina pola drzave pobeci preko granica u neki drugi svet mada je i on sličan ovom nasem kada se desavaju ovakve stvari.SVe se vrti u krug.Što napisa drug gore nisu jos resili ni politicku pozadinu đinđica a gde ce ovo....zasto je vlastodrzscima legao ovaj zločin?
 
Poslednja izmena:
-Prvi svedok je bio na nasipu 2. aprila 2016. od 14.30 i video je Zorana i Janu na nasipu oko rampe kod smetlišta. Vreme za koje tvrdi da je bilo u trenutku njihovog susreta je oko 45 minuta ranije nego što je Zoran rekao da su stigli na nasip -rekao je Nenad Šipka iz CFI.


Bas je zanimljivo kako ljudi u ovom slucaju pamte precizno vremena gde su bili i koga su videli i sta su radili?!

- - - - - - - - - -

Znaci idem na smetlistu i gledam u koliko sati sam tamo?!

I to prilicno precizno!?

- - - - - - - - - -

Zasto ne provere Kizin poziv tom prijatelju iz policije,kada je pozvao i rekao mu da nesto nije u redu?!
 
H
Helou20.10.2017 09:18
Svi živi rade na rešavanju ubistva a tužilaštvo i policiju boli uvo za sve žestoko provocira javnost i sve gaze što je sveto. Čitam zamenik načelnika kriminalističke policije koji je pre smenjen sada optužen za primanje mita, to je tek strava i užas to su otvorena vrata za svakakve ubice i sotone da piruju u Srbiji, gde su mehanizmi , gde su rešenja za ovo iživljavanje beskrupulozno!!
Odgovori
 
Ne znam sta da mislim. Ponekad mislim da je ovo obicno ubistvo(u okviru porodice) koje je neko iskoristio da napravi rijaliti, nekada mislim da ko zna ko tako mocan stoji iza ovoga ali onda taj neko upravlja celokupnim nasim sistemom drustvenim,politickim i svakog dana nam ispiraju mozgove, bukvalno smo smi mi onda pod necijom kontrolom i nadzorom. Strasno je sto se cuti o tome ako zaista postoje neka saznanja a ne samo nagadjanja. MIslite li da je to neka sekta, masoni, verski kult, politicki, neko ko samo ima para pa eto moze mu se da ubija ako se sa nekim zakaci?

- - - - - - - - - -

Knjaz sta ti mislis? Uvek sabotiras ostale a nikad nisi rekao svoje misljenje?
 
Ne znam sta da mislim. Ponekad mislim da je ovo obicno ubistvo(u okviru porodice) koje je neko iskoristio da napravi rijaliti, nekada mislim da ko zna ko tako mocan stoji iza ovoga ali onda taj neko upravlja celokupnim nasim sistemom drustvenim,politickim i svakog dana nam ispiraju mozgove, bukvalno smo smi mi onda pod necijom kontrolom i nadzorom. Strasno je sto se cuti o tome ako zaista postoje neka saznanja a ne samo nagadjanja. MIslite li da je to neka sekta, masoni, verski kult, politicki, neko ko samo ima para pa eto moze mu se da ubija ako se sa nekim zakaci?

- - - - - - - - - -

Knjaz sta ti mislis? Uvek sabotiras ostale a nikad nisi rekao svoje misljenje?

Nije iskljuceno ,mene sve ovo asocira na tako nesto....

Nije on rekao nista ,nego samo serre ovde
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top