Сенфи (селфи)

To što ti radiš je bezobrazluk, rekla sam već, okači sebe, pa kritikuj druge.
Hajde, ako smeš. :ceka:

Inače, smem da potpišem da u odnosu na tebe jesu devojčice.



Izvinjavam se zbog spama.
@Dragiša, uvek si tako nasmejana, kao je ceo svet tvoj.

@Fabrika, drago mi je što vidim da si u svom autentičnom fazonu.
 
Poslednja izmena:
To što ti radiš je bezobrazluk, rekla sam već, okači sebe, pa kritikuj druge.
Hajde, ako smeš. :ceka:

Eh sto ti je danasnja mladez....Postao je bezobrazluk reci ljudima ISTINU.....:sad2:


Ima li taj uslov u Pravilniku da prvo moram da okacim sebe da bih mogao da kritikujem druge? :per:

(Nemoj sada i tvoju sliku da iskritikujem, ja sam sve slike koje su bile objavljene sacuvao.)
 
Eh sto ti je danasnja mladez....Postao je bezobrazluk reci ljudima ISTINU.....:sad2:


Ima li taj uslov u Pravilniku da prvo moram da okacim sebe da bih mogao da kritikujem druge? :per:

(Nemoj sada i tvoju sliku da iskritikujem, ja sam sve slike koje su bile objavljene sacuvao.)

Ali Blajbi, ne možeš istinom da pravdaš nekulturu. To ti je isto kao kad bi stalno na ulici prilazio nepoznatim ljudima i govorio im kako su ružni jer, eto, ti tako misliš i to je istina i imaš pravo da im kažeš. Pa opet to ne radiš jer je to odraz nekulture i bezobrazluka.
Znači ti imaš pravo da prokomentarišeš negativno ali isto kao i u primeru sa ulice, to nije u redu i odraz je nekulture. A i ljude to pogađa, ipak. Niko ne voli da čuje/pročita da neko ničim izazvan ružno komentariše o njemu.
A garantujem da niko od ovih o kojima si negativno komentarisao nije taj koji ti je nacrtao rogove kad si se kačio.

- - - - - - - - - -

2lkkjKG.jpg


Pre nego sto je bila izmisljena fotografija u boji......:sad2:

Eto, vidi se da si bio fino dete. Nemoj sad pod stare dane da izigravaš zlog čiku :lol:
 

Back
Top