STALNA TEMPERATURA,ZUJANJE U USIMA,VRTOGLAVICA

Pa s obzirom na to da sam tek prelezala koksaki i da jos uvek imam aritmije i da se lako zamaram moguce je da je Miokarditis mada lekar koji me je poslusao slusalicama ustanovio je da mi koksaki nije ostetio srce i preporucio mi da nema potrebe da idem na detaljno ispitivanje srca mada pored toga mislim da cu morati da prekontrolisem . U medjuvremenu stalna temperatura mi je spala i osecam se bolje .. Pila sam neke tinkture koje ciste organizam od parazita koji je uzrokovao stalnu temperaturu.. Ostalo je jos zujanje i vrtoglavica sto ponovo moze biti posledica koksakija , cula sam kako treba oko godinu dana oporavka organizmu da se vrati u normalu ..
 
hahaa dr House , vala toliko razlicitih lekara sam presla da se osecam kao da su me podvrgli ispitivanju. Stitnu zlezdu sam proverila i u redu je tako da mislim da ne mogu onda imati hipotiroezu.. Spala mi je dugotrajna temperatura. Uzimala sam tinkture u vidu kapi i tableta koje ciste organizam od parazita , zujanje i vrtoglavicu i umor jos nisam resila cula sam da se moze javiti kao posledica koksakija dok se ne oporavim
 
Uvazeni gospodine doktore , lekar koji mi je izlecio koksaki me je pregledao slusalicama i rekao da nema potrebe da idem na dalje preglede jer on smatra da koksaki nije ostetio srce. Bas u tom periodu zaista nisam znala sta da radim i kome da se okrenem. Inace ja postim sredom i petkom jos od proslog avgusta znaci ima skoro godinu dana , kada sam pocela da postim imala sam 17 godina.. Pricestila sam se nekoliko puta i naravo prisustvovala liturgiji. Medjutim bas sada kada sam se osecala najgore bas u toku terapije izlecenja od koksakija i posle odlucila sam se a jedan veliki podvig. A to je da postim Veliki post Uskrsnji. Trajao je oko 50 dana , a pre toga nisam postila u kontinuitetu nikada velike postove ali jednostavno sam osetila da to treba sada da uradim. I nije mi bilo tesko shvatila sam to kao jedan podvig iako su mi roditelji sugerisali da to nikako ne radim nisam ih slusala . I nije proslo ni 2 nedelje od kako je bio poceo Veliki Uskrsnji post moj tata me upozna sa jednim njegovim prijateljem lekarom alternative medicine dr Djurom koji mi je dao tinkture po receptu doktorke Hilde Klark koje ciste ceo organizam od parazita. Uzimala sam ih svaki dan oko dva meseca i temperatura mi je spala hvala Bogu .To sam shvatila kao nagradu od Boga jer 4 godine nisam mogla da je skinem i bas u tom periodu kada sam pocela da postim Veliki post spadne. Bolje se osecam svakako mada mi je ostala vrtoglavica(manja naravno nego kad sam imala temperaturu) ali i dalje prisutna i zujanje i umor . Cula sam da se ovi simptomi mogu javiti usled oporavka od koksakija kako organizmu je potrebno godinu dana da se vrati u normalu i oporavi. U medjuvremenu uzimam ruske tablete MUMI za jacanje, a Q10 sam uzimala jos u terapiji za koksaki i nastavila sam naravno da ih uzimam pogotovo jer cesto imam aritmije kada se malo umorim ili nesto cistim po kuci ubrzo osetim umor i malaksalost vrtoglavicu pa moram da sednem . Hvala vam za savet za opustanje definitivno cu ga isprobati . Samo nikako ne smem da pocnem da treniram nesto ili fizicka aktivnost dok se potpuno ne oporavim od virusa , trenirala sam tenis pre bolesti 9 godina medjutim probala sam da igram nedavno i nemam snage ni 10 minuta da izdrzim ali zato cu pokusati da idem na bazen pa makar malo da plivam sad ide leto nadam se da cu uspeti .. Inace moja sestra se vratila s puta na Eginu. Posetila je manastir Sv Nektarija cudotvorca koji je mnoge izlecio od najtezih bolesti, Donela mi je Sveto ulje koje treba da pijem svaki dan i ikonu takodje i zamolila monahinju da se bas tamo u manastiru cita moje ime za zdravlje 40 dana sto je i uradjeno pa verujem da ce mi biti bolje , Molicu se svakako ...

Srdacan pozdrav od Milice ;)
 
Iako je koksaki izlecen tvoj organizam je verovatno jos uvek rovit i nadrazen i jos uvek nije spreman za neke malo vece napore , jer koksaki traje dugo i treba mu dosta vremena i da prodje , pa cak i kad prodje odnosno kad je vec u fazi prolaska jos uvek se mogu povremeno javiti neki simptomi.

Tako da najbolje odmori ti jos , pojacaj malo ishranu, sto vise voca , povrca, meda, mesa bogatog proteinima i gvozdjem, izlazi pomalo u neke lagane setnje (recimo pored reke ili po parkovima bi bilo najbolje) i tako ono dok ne osetis da si se potpuno oporavila , a sport, tenis, rekreacija i ostalo mogu malo da sacekaju ;)
 
Ne znam kakve veze imaju paraziti sa koksaki virusom?

I zašto si uopšte uzimala tu terapiju protiv parazita, mislim da li si radila neke pretrage, da li su ti pronašli nešto što bi bio razlog za tu terapiju?

Trihineloza ima svoje karakteristične simptome koji lekarima ne bi promakli. Ehinokokoza se takođe lako otkriva UZ jetre ?

Ne verujem da si patila od ovih nematoda.

Ta antiparazitna terapija ti može uništiti sve one korisne bakterije i parazite koji čine sastavni deo tvog imuniteta.

To se nikada ne radi samoinicijativno. Imunitet ti može dodatno pasti.
 
Poslednja izmena:
A da zayebes da dajes ovakve savete pacijentima? Jeste, ako joj prices' ne pomogne, nista nece...:dash: .je l si ti naucnik neki koji je ucio neku nauku na fakultetu ili si hodza, pop, mesija?

A sta ako je ona ATEISTA? A sta ako je deista? A sta ako je antiteista? A sta ako je agnostik? A sta ako je hindu vernica, ili satanista, ili muslimanka? Mozda budistkinja?
Kako onda da posti da se pricesti da ide u tvoju pravoslavnu crkvu ?

Ne znam zasto ne prestanes da ovako ljudima delis religijske savete kroz autoritet doktora, to je odvratno, isto koliko i kada religijski SPC degen umesto religijskih daje medicinske savete vernicima da bace npr psihijatrijske tablete jer je to zlo nego da se mole bogu vise i jace, jer "depresija ne postoji" kao ni "psihoza ni shizofrenija", nego je to samo Uninija i Djavoimanost.

2016. godina a on ce leciti ljude postovima, moljakanjima, odlascima u crkvu. DA BOLESNI LJUDI GUBE VREME NA PLACEBO.

Ti imas pravo da verujes u svakojake gluposti i niko ti nece to osporavati ali nemoj da trujes PACIJENTE bajkama, oni su tu da ih lecis a ne da vrsis propovedi vere, jer nikada ne znas da li su ateisti ili su u nekoj suprotnoj veri.
Jel si ti doktor
 
Dobar dan , izvinite na kasnom odgovoru ali nisam dobila nikakvo obavestenje na email na mi je neko pisao na forumu, tek sam sad videla.. Bili ste u pravu ! Slucajno moj tata me odvede kod njegovog poznanika lekara koji daje ljudima neku tinkturu po receptu doktorke Hilde Klark koja cisti sve moguce parazite u organizmu i uzimala sam to svaki dan jedno dva meseca i temperatura mi je spala ! Sada uzimam samo preventivno jednom nedeljno da se ne vrati.. Tako da sigurno je neki parazit stvarao temperaturu ... Osecam se bolje naravno ali jos uvek malo malaksalo verovatno posledica koksaki virusa moze biti zujanje i vrtoglavica ...

Milice, ako vidis poruku molim te da se javis. imam par pitanja. i ja imam temperaturu vec godinu dana :-(
 
Milice, ako vidis poruku molim te da se javis. imam par pitanja. i ja imam temperaturu vec godinu dana :-(

Dzabe ti da se interesujes za nju. Mima Caro ti je obican bot koji kreira naloge po raznim forumima i REKLAMIRA SARLATANSKE PROIZVODE KOJI NE RADE I NE LECE, I SVE JE TO LAZ STO PISE.

Pazi, registrovala se na Forum Krstarice i bas ovde dosla na ovu temu, i prvo sto radi reklamira sarlatanske tinkture i gluposti, napise 5 reklamnih poruka i nikada vise se ne vrati na forum.

Razmisljajte malo ljudi. Sve su to marketing spam botovi sarlatana koji se predstavljaju kao obicni ljudi, pacijenti koji se navodno lecili od svega i svacega, lecilo ih 1000 doktora i nista, a onda tamo kupili neki buckuris alternativni, neki caj, neku tinkturu i kao izleceni od svega.

Ne budite naivni. Bolje Ivanice pisi malo vise o tvom stanju, da se vidi sta kako, a pusti ti tinkture.

Ne postoji stvar kao sto je "Ciscenje parazita u organizmu". To je sarlatanska spika i nesto sto ne postoji niti se cisti. Organizam ima debelo crevo i jetru za ciscenje i detoksikaciju, nista mi posebno ne treba da "cistimo".
Nemoj neko da te time obmanjuje.
 

Back
Top