DA LI JE NEKO...........

Pirocanac jel ti to meni zelis nesto da kazes:):):):D:D:D
Pa osetlila sam privlacnost prema jednoj devojci koja je stavrno bila bas po mom ukusu i super mala .....uhh.....kad se setim......ali to je jedina i prva devojka koja mi se svidela....I ne znaci da si GEJ.....:roll:
 
To nije nista cudno ako ti se dogodi u tinejdzerskom periodu zivota jer se tada jos uvek razvija seksualnost i u takvom jos uvek nesigurnom procesu dolazi do mogucnosti da da osoba "svrlja". No ukoliko si mator konj, i jos uvek osecas privalcnost prema osobama istog pola, onda ti, nema spasa.

Ha ha ha ha ha ha ha...
 
scharfschuetze:
To nije nista cudno ako ti se dogodi u tinejdzerskom periodu zivota jer se tada jos uvek razvija seksualnost i u takvom jos uvek nesigurnom procesu dolazi do mogucnosti da da osoba "svrlja". No ukoliko si mator konj, i jos uvek osecas privalcnost prema osobama istog pola, onda ti, nema spasa.

QUOTE]


ovo sam bas htela da kazem
 
viacin:

:shock: od chega da te spasimo ? :shock:

od onih shto bi te metalnim shtanglama rado prosvetljavali da te treba...shta vec zato shto osecash to shto osecash ?

ili da te spashavamo od sopstvenih emocija/poriva ?

ono prvo bi josh i moglo zakonom, ali ovo drugo teshko , a ja lichno ne vidim ni razloga ni potrebe za tako nechim
( ali takav stav se vec smatra "agresivnom propagandom gay lobija", "strano placenichkom politikom usmerenom protiv dobrobiti zemlje srbije "...and so on...)

uglavnom ovde ti nema spasa
:lol:
 
Samantha Jouns:
PIROCANAC jel ti to meni zelis nesto da kazes:):):):D:D:D
Pa osetlila sam privlacnost prema jednoj devojci koja je stavrno bila bas po mom ukusu i super mala .....uhh.....kad se setim......ali to je jedina i prva devojka koja mi se svidela....I ne znaci da si GEJ.....:roll:

To "spasiste me" procitaj na pirocanski naglasak,i shvatices da to znaci spasili ste me!
A to spasili ste me znaci,da su me neki spasili mojih misli da sam *****?! Zadovoljan??
4RAINDOG
 

Back
Top