Ljubavni jadi

Kojot_genije

Početnik
Poruka
11
Zdravo svima,
molim vas kada budete citali da mi se ne smejete. Svidja mi se drugarica, i to veoma mnogo. Problem je sto joj to nisam konkretno rekao. Bilo je tu po koja porukica, po koji pogled, ali nista vise. U zadnje vreme sve smo bili vise zajedno, zbog raznih razloga (cesto nepotrebno). A onda je meni geniju palo na pamet da joj posaljem neku anonimnu poruku. Prvu sam poslao sa drugaricinog broja i potpisao se kao Duh. Posle nekog vremena zahvaljuje se na poruci, a potom zove Jelenu da je pita ko je Duh. Ona joj nije rekla, osim da je iskreno volim.
Da je na tome ostalo bilo bi sjajno. Ali ja sam sa porukama nastavio i dalje, cak sam joj poslao pismo iz Panceva sasvim drugog kraja zemlje. To je zaista lepa poezija (stampana na kompu).
Kada smo se videli, pocela je da mi prica o svemu tome, a ja djubre kao nista ne znam. Nista, nastavili smo da se i dalje "druzimo", ali sada je pocela da mi tepa, da me simpaticno gleda, i ja genije sve sam se vise zaljubljivao. Uzgred lazirala mi je da ima decka, iako sam bio ubedjen da ga nema. Dok jedno jutro nismo isli sa jos jednim drugom i drugaricom po gradu a oni pocese o njemu (njemom decku da pricaju), tu ja vidim da "decko" ipak postoji i ugase mi se sijalice.
Trebali smo posle nastave do grada da ja uzmem slike, ali ja sam smugnuo. Nisam bio raspolozen. Uvece joj posaljem 20 sms sa neta u zaglavlju potpisan kao Duh. Sutra dan mi rece da me nesto pita, i dogovorimo se da kasnije porazgovaramo. Time "kasnije" ja joj priznah da sam ja slao poruke.
I sad sa mnom ne prica, a ja onako sav izgubljen ne znam sta da radim. To mi se uvek desava, nije ona jedina cura sa kojom sam zeznuo na slican nacin.
Pa se sada pitam da li je sa mnom sve u redu i da li mi ko moze reci da li postoji nesto sto bih mogao uraditi pa da sa andjelom izgladim stvari, da sve bude makar kao ranije.
 
mislim da uopste nije bilo potrebe za tim anonimnim porukama...pa saaad.........SE ROKNIIII, :) salim se naravno nemoj da se ljutis.....i pusti da prodje malo vremena :) :) :)
e stvarno,a koje ste vi godiste????
 
Čim si imao potrebu za takvom igrom zeznuo si stvar.
nikad ne nasedaj na foru: sve počinje prijateljstvom.
Devojka će te ili svrstati u kategoriju prijatelj ili potencijalni dečko.
nikako oboje.

Putovala dva Zen monaha Japanom, a njima je inače zabranjen svaki kontakt sa ženama,
kiša je neka padala, pa je putem bilo velikih blatnjavih bara,
tako naiđoše na devojku koja je stajala ispred jedne takve bare bez mogućnosti da je preskoči.
Jedan od njih dvojice je prišao devojci, uzeo je u naručje i preneo je na drugu stranu.
I njih dvojica su nastavili dalje.
Uveče, kad su stigli do nekog svratišta, ovaj drugi, nemogavši više da izdrži, upita:
"Dobro, zašto si to uradio, kad znaš naše kanone?"
Ovaj mu na to odgovori:
"Ja sam devojku podigao, preneo preko bare i ostavio tamo. A ti, koliko vidim, je još uvek nosiš."
 
Дечко, ти си гори него моја сестра (Little_White_Witch), кад почне овде без краја и конца да прича о својим љубавним проблемима. Такав савет не треба да тражиш овде, јер има пар "генијалаца", који ће ти радо помоћи да целу ствар упрскаш још боље.
Признајем, правио сам и ја сличне глупости, али никад није било толико гадно да не могу да се извучем. Најбоље би било да јој све лепо признаш, како год умеш и знаш, извиниш јој се и кажеш да је све то била велика грешка. После, ако останете у добрим односима, у шта не сумњам, ко зна... Можда ово звучи као још један савет, али слушај онда ово:

1) Приђи јој и питај је да пође са тобом у неки кафић. Напиј је и кад је на ивици да се онесвести, пољуби је, па кад се отрезни, прави се да сте у шеми.
(Неки генијалац је, наравно са измењеним улогама, ово понудио мојој сестри)

2) Излети на тог њеног дечка и пребиј га као вола у купусу. Ако он не пребије тебе.
(Став свих мачо мушкараца)

3) Реци јој да је *****
(Ако си луд)
 
******, koji moron je sastavljao ovu temu??? U jednom trenu sam se osetio kao da sam u nekoj predskolskoj ustanovi, citajuci ovu maloumnost....... Tebi decko nedostaju muda da joj pridjes i bez dlake na jeziku joj ispricas sve,.... Akcija i glavu gore...... Cin prvi, scena1.....
 
Verovatno bi trebao da iskoristis priliku kada jenegde sama,i kada cete moci normalno da pricate.
I onda joj lepo objasnis da nisi znao kako da joj pridjes i da si iskoristio najgluplji nacin...
I malo joj objasni.
Mada,nemoj da ocekujes da odmah bude sve extra!
 
zmaj013:
******, koji moron je sastavljao ovu temu??? U jednom trenu sam se osetio kao da sam u nekoj predskolskoj ustanovi, citajuci ovu maloumnost....... Tebi decko nedostaju muda da joj pridjes i bez dlake na jeziku joj ispricas sve,.... Akcija i glavu gore...... Cin prvi, scena1.....

Nije moron već neko ko je verovatno mlad i nije skapirao kako te stvari funkcionišu.
Dečko je zaglavio u gotovo bezizlaznoj situaciji i ništa ga u ovom trenutku ne može
isčupati iz nje.

Mora da je batali, ako ništa onda barem na neko vreme, ako je sada startuje sa nekom
pričom, objašnjavanjem, pravdanjem...samo će je oterati 4ever.
Pokazaće joj koliko je zapravo slab, a slabost nije odlika muškarca, a devojka hoće muškarca a ne neko derle...sa takvim nije u stanju da razvije hemiju..a kad nema hemije...
Nema ništa.

Inače, dopada mi se misao u potpisu 8)
 
Hahaha...Ceo dan sam depresivan...A kad sam pročitao ovo...Hahahaha...O,Bože...
Citiram:
1) Приђи јој и питај је да пође са тобом у неки кафић. Напиј је и кад је на ивици да се онесвести, пољуби је, па кад се отрезни, прави се да сте у шеми.
(Неки генијалац је, наравно са измењеним улогама, ово понудио мојој сестри)

2) Излети на тог њеног дечка и пребиј га као вола у купусу. Ако он не пребије тебе.
(Став свих мачо мушкараца)

3) Реци јој да је *****
(Ако си луд)

Hahahahah...
A,ti genije sretni je negde i s neba pa u rebra...Nema druge...U stvari,uvek postoji Čika Branko(Brankov most)Hehehehehe...
 
A pa sad moram da ti se smejem (:

Meni je to tako neverovatno slatko. Pomalo nastrano doduše, ali opet lepo.
Mora da ti se baš mnogo sviđa....
Nego, pitao si šta da radiš...pa... uradio si svoje. Sada je sve na njoj.
 

Back
Top