Kako da poboljšam ukus surutke?

Znači braćo ovako ovo ne može se pije, dajte koji recept da poboljšam ukus surutke. Mislim da hiljadu ljudi traži ovo! :D :D

KUPIJ KOZJU na pijaci il gde god...
ja sam uvek mrzela surutku jer su mi uvek davali kravlju da probam.a jednom sam kupila domacu kozju malo je reci da mi se svidela...
u sv slucaju i ove kozje flasirane nisu lose...
a surutka je super zdrava sad si me podsetio da kupim posto sam prestala..volela bi tako sebi da stvorim neke zdrave navike tipa casa surutke dnevno:))
 
Pa i pijem kozju :D Zdravija, ali nmg jedva pola čaše juče :O Pomažite!!

probaj da kupis neku domacu na pijaci....

- - - - - - - - - -

a ako ni to ne pomaze a ti pij na silu dok se ne naviknes na ukus:lol:

- - - - - - - - - -

Pa i pijem kozju :D Zdravija, ali nmg jedva pola čaše juče :O Pomažite!!

ili probaj kravlju da ti se zgadi pa posle kozju da obudes srecan sto je pijesXD:lol:
 
Znači braćo ovako ovo ne može se pije, dajte koji recept da poboljšam ukus surutke. Mislim da hiljadu ljudi traži ovo! :D :D

SIRUTKA TI SMRDI A RAKIJA MIRIŠE?
Sad kad ti doktor jedva našo jetru na rentgen sad kuku braćo lele majke

PIJ I OBNAVLJAJ

(ni žensku ne mirišeš pa opet skačeš)

- - - - - - - - - -

To je sranje vjeruj mi ne kupuj ;)

ruski lekari ne kažu tako
a američki - NIKAKO

nek je i u prahu, ima neke fajde al meni liči ko na ono mleko u prahu
bolja ova što donose seljaci na pijac, pa kako reče forumaš ispred - kad slatka kad slana kad kisela
al majka

- - - - - - - - - -

p.s. ruski lekari kažu da je to potencijalno sredstvo za prevenciju kancera, obnavlja ćelije, regeneriše, nema prezasićenja, nadji pa čitaj
 
Slusaj dobro.

Stavis kuhati dvije litre mlijeka. Kad pocne da kipi, iscjedi u njega limun, limun i po, i mjesaj dok to radis. Pocece mlijeko da se grusa i sir pojavljuje, mjesas dok ne primjetis da se masa sira vise ne povecava. Skines mlijeko sa sporeta, procijedis sir, i ne samo da imas surutku extra okusa, vec imas i jako ukusni mladi sir.

Vec godinama je tako pravimo, provjerena stvar.
 

Back
Top