dal da se umijem il da se ubijem...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: dal da se umijem il da se ubijem...

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano dal da se umijem il da se ubijem...

Evo sad jednog bzvz pitanja...Kad "zaglavim" uvece negde do rane zore a moram na posao to su muke zive...Osecam se kao da me poplava izbacila i taj dan prosto ne funkcionisem...Zareknem se da nema bancenja uoci radnog dana al kad krenem i kazem sutra radim cujem komentare "Ah babo jedna pa i mi radimo ajde sedi uvek ti nesto fali..." Ja da ne razocaram drustvo ostanem pa posle kuku i naopako...Kako se vi osecate, jel vam lepse da se provedete iako ste ujutro zivi ebeni nedeoebeni...

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano Re: dal da se umijem il da se ubijem...

Ma jok ... ja ostanem do kasno, ujutru lepo ustanem, istuširam se, našminkam se ... kao da se ništa nije dogodilo ... kriza nastupi negde oko 2 - e onda gledaj gde ćeš. Ali nema veze, ako je veče bilo uspešno - onda mi nije žao.

Primećen član ebo~korisnichko~ime (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    55

shta to znachi uspeshno>?
    Ovde kome ne porastu zubi
    ej kukala mu mati.
    Ovde nikad nece copor naci
    ko ne nauci URLATI!!!

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Ako si mene pitao, a mislim da jesi .... ''uspešno'' podrazumeva dobro društvo, dobro zezanje, dobru muziku ....

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Talking Re: dal da se umijem il da se ubijem...

Dobro pitanje,ja imam srecu da iako legnem u 3-4 sata opet mogu normalno da funkcionisem,kao da nisam bancila tu noc,ali me tek sledeci dan stigne i tada prelezim ceo dan gledajuci TV ili citajuci knjigu.Obicno izlazim petak na subotu,pa me u nedelju stigne,tako da mogu do mile volje da se izlezavam al mi nikad nije krivo sto sam izasla,ma koliko posle toga "bolovala"
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio ariela
    Evo sad jednog bzvz pitanja...Kad "zaglavim" uvece negde do rane zore a moram na posao to su muke zive...Osecam se kao da me poplava izbacila i taj dan prosto ne funkcionisem...Zareknem se da nema bancenja uoci radnog dana al kad krenem i kazem sutra radim cujem komentare "Ah babo jedna pa i mi radimo ajde sedi uvek ti nesto fali..." Ja da ne razocaram drustvo ostanem pa posle kuku i naopako...Kako se vi osecate, jel vam lepse da se provedete iako ste ujutro zivi ebeni nedeoebeni...
    Jel ti to meni govoriš
    Ja sam krenula da radim odma' posle srednje, a ostali su ostali da se zayebavaju. Mada, meni i onako treba samo par sati sna da mogu da funkcionišem ok
    Što čitaš kad ti škodi?

Početnik
    Učlanjen
    06.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Jao kad se setim uvek su me zezali da sam drustveno ne korisna i onda da bi bila korisna ja sam bancila do ujutru i posle isla na posao a one su posto vecina studira spavale do podne a mene oci ujutru zuljaju ko da su pune trunja pa onda sipam kapi da ne bi bile krvave pa popijem tonu kafe da mogu da radim ,a inace sam veeeeeeeeeelika spavalica jao kako mi je to tesko padalo ...
    Ali sad kad se setim kako nam je bilo dobro na nekim od tih izlazaka uopste mi nije zao, a nemoj ni tebi da bude ima vremena za spavanje.
    77

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

ne, veće iskušenje mi je krevet, mmmm...8)
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Primećen član Sily (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Posto zvanicno nisam spavala 50 sati, ja bih da se ubijem,
    daleko od toga

samo nastavim da bauljam okolo dok ne dodjem do kreveta uvece, osecam se kao zombi bez baterija!
    To je zavera, kazem vam! :shock:

Nemo' da mi ispravljas nick! Sily

Vragolasta Amfibija
    Guest

ja sam nocas spavala samo dva sata.
    izdrzim nekako na poslu,moram
    ali kad dodjem kuci..mleveno meso.

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Moze se izdrzati ako radis lak posao, ali ako drugi dan crncis od te price nema nista.
    Piti da, delat ne.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

jeb...kako vi izdržavate?! :shock:
    Ja budem besna ako me neko forsira recimo posle 17h....ne daj Božo da me neko iznervira kada sam low energy level, samo zato jer je popodne a ja jutarnji tip Od pola osam sam opet ok, ali samo ako sam se odmorila, utopila u kupku, klopala i sl...

A kad ne bih spavala, ko zna jujuijujuju .?

Mislim, ŠTA JE VREDNO te nervoze (to je kod mene isto što i umor) :?
    Meni - ništa.
    Sve dajem za dobar spavanjac .P

eh, da...mrzela sam drugaricu koja me iscima da izađemo kad mi se baš neće (bejah nekad kafanski tip, svako veče ludilo i sl). Protumačila sam to kao vrstu nerazumevanja i ne-voljenja mene od strane nje, treba li reći da smo se usput i razišle ....Pa i jeste to malo sebično.
    Moj dragi je posle trećeg klanja usled umora zbog neke njemu važne žurke sa koje nipošto ne smemo d ane odemo zajedno - shvatio i prihvatio. Kad mi se spava - pusti me, jer inače grizem i grebem, i mogu opasno da ponizim i uvredim i sameljem onoga ko mi se nađe na putu (bio to i on jedared Isprečio se između mene i kreveta )
    Znajući zato sebe, ne zayebavam se s umorom.
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Vragolasta Amfibija
    Guest

da,da...unistavam sve na putu do kreveta.

brakove,zivote...hihihihih

Domaćin bobba (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2005.
    Reputaciona moć
    98

hahahaha pa otspavaj pre toga i sve ce biti ok
    [font=Book Antiqua]Život je kao pomfrit[/font]
    [font=Book Antiqua]ako pregori[/font]
    [font=Book Antiqua]sama si kriva[/font]...

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Mogu da bancim i da budem dugo navece budna...ali, ne 7 dana u sedmici. Par dana mogu da nadoknadim i da ne spavam kako treba nocu.
    Kako radim..trudim se da se vise pokrecem...ako sjedim pred kompjuterom onda sam godtova
    Ne nadoknadjujem...nema se vremena...ide zivot...u penziji cu nadoknadjivati
    Therapy has taught me that nothing is my fault

xpajamacax
    Guest

dugo sam radila noću...
    od 22 do 7-8
    dolazila kući spavala do 4 i ponovo...
    išla na posao od 5- 22
    slobodne dane išla u zezanje sa društvom...
    nemam pojma kako sam ostala živa
    ali mi nikada nije bila frka...
    nagutam se vitamina i terammmm
    eh...mlados'

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Lepo je to.Zezaš se,provodiš a kakva vam je produktivnost tog dana na poslu.Ipak se od novca živi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

A gde se prijavljuje za klub baba? Da se prijavim..ne znam koj' mi je, postala sam takav smor, mrzi me da izlazim..cim dodjem kuci, jedem, uvalim se u krevet i ako moram uvece negde jooj ko da idem na giljotinu..ranije kuci budem tek da malo odspavam...e, mladosti...
    a ne secam se kad sam izasla i vratila se oko 5 kuci? ne pamtim!

Pre par meseci obecam drugu da cemo izaci uvece negde u zezanje, ja lepo isplanirala do 21h da se spremim, a on kaze dolazim po tebe u 23.15h!!!!?????? Molim??? U 23h??jel si ti lud? Kaze on - pa znam rano je, al posle necemo imeti gde da sednemo? Rano je????!!! jedva sam izdrzala da ne zaspim dok ne doje po mene, posle mi jeste bilo super, al sutradan....zombi....
    Tako da -radnim danima mou jedino pravo sa posla (kad je lepo vreme) i to ponekad, na picence, taman bacim pogled na izloge. Uvece ok, ali kucne varijante i kod ljudi kod kojih mogu u pidzami da dodjem...a vikendom opet radije kucne varijante, ili uvece picence ili neka vecerinka..kuci do 2 najkasnije.....!

Primećen član Larra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    53

Ja kako kad. Neki put ok podnesem ako se nisam naspavala, mada je to redji slucaj. Obicno mi treba mojih 8 sati sna.

Sad doduse ni nisam u situaciji da moram rano da ustajem za posao. Ranije sam radila sa decom, i jako je nezgodno i neodgovorno bilo zaglaviti uvece a ujutru se pojaviti pred njima (i njihovim roditeljima) ko zombi, tako da sam tad bila baba u mom drustvu i uvek prva odlazila kuci.

Ako je bas vredan provod, onda ostanem. Ali za svako isto vece u klubu gde se sedi do zatvaranja samo da bi se sedelo, boli me uvo. Pravac u krevet.
    (\__/)
    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")_(") your signature to help him gain world domination.

Poznat Neva (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    120

Vise volim da izadjem kada znam da sutra ne moram rano da ustanem, onda nisam opterecena i potpuno se opustim. Ovako , stalno razmisljam " Jao, kako cu sutra ustati ? "

Ipak, ponekad ne mozes da odolis dobrom drustvu i reskiras, pa to nije svaki dan !
    " Мир красотой спасётся ".

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

ma ima veze i sa glavom
    i da spavas tri sata i kad ustanes kazes USTAJEM I PUNA SAM ENERGIJE lakse ce biti,bar kod mene deluje
    a kad se razvlacis pa mislis kako si malo spavala pa mislis sta te sve ceka jos vise ces biti umorna

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

[font=Courier New]Kad zaglavim, u bilo kojoj varijanti, znači sve posle pola 3 izjutra, ne spavam uopšte. Ja sam se istrenirao da se budim rano bez obzira kada zaspim, takav mi je u stvari metabolizam. Moraš ariela da nabaciš kondiciju ;-) [/font]
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.07.2005.
    Reputaciona moć
    49

Ja se nekako svikla na nespavanje. Deca me istrenirala. Bancenja do neko doba su mila majka za ono sto oni umeju da naprave tokom noci. Sad mi vise nije nista. Ustajem ujutru kao od sale. Cim otvorim oci, odma sam u akciji. Uhvati kriza negde popodne, od 17-19, budem malo nadrkana, al prodje. Lezem kasno, obavezno iza ponoci, posto nikom ne dam 2 vecernaja tiha sata, kad svi polegaju, kad se sve umiri. To je MOJE vreme.

xpajamacax
    Guest

Wink koje crno ustaj vojskooooooo

Citat Original postavio one4me
    Ja se nekako svikla na nespavanje. Deca me istrenirala. Bancenja do neko doba su mila majka za ono sto oni umeju da naprave tokom noci. Sad mi vise nije nista. Ustajem ujutru kao od sale. Cim otvorim oci, odma sam u akciji. Uhvati kriza negde popodne, od 17-19, budem malo nadrkana, al prodje. Lezem kasno, obavezno iza ponoci, posto nikom ne dam 2 vecernaja tiha sata, kad svi polegaju, kad se sve umiri. To je MOJE vreme.
    potpisujem
    mesto ustaj voskoooo
    mama meeekooooo pa u pet. u zoru

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Nemam tih problema. Ionako jako malo spavam tako da mi ostajanje do kasno sa drustvom i rano ustajanje nakon toga stvarno ne predstavlja problem.

Slične teme

1. Dal da se umijem il da se ubijem
    Autor Mirka Šizika u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 10.02.2009., 14:15
  2. Sacu se ubijem
    Autor Peruzzi u forumu Programiranje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11.07.2007., 13:35
  3. HOCU DA SE UBIJEM....
    Autor -HUGH HEFNER u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 13