Чланови

Poruka
20.103
Скоро ме неко питао, колико на Крстарици има чланова и нисам знала да одговорим. На Крстарици сам покушала да то сазнам, али нисам нигде успела да пронађем.
Да ли је могуће да не видим тај податак или га сада уопште нема. Сећам се било је то видљиво на месту, где се налази и број тема, постова ...

Онда кликнем на "Листа чланова" и ничега нема, а добро се сећам и то је раније било доступно..

У чему је проблем?
 
Скоро ме неко питао, колико на Крстарици има чланова и нисам знала да одговорим. На Крстарици сам покушала да то сазнам, али нисам нигде успела да пронађем.
Да ли је могуће да не видим тај податак или га сада уопште нема. Сећам се било је то видљиво на месту, где се налази и број тема, постова ...

Онда кликнем на "Листа чланова" и ничега нема, а добро се сећам и то је раније било доступно..

У чему је проблем?

Uzmi hoklicu, sedi i broji !
Vremena, pretpostavljam, imaš....?

Ima ih negde između 10 i 160 !
Ooooo, neeee....nešto sam pobrk'o !?
Toliko ima Vilotića...

Ništa, ipak ti sedi i prebroj.
 
U tome sto je mogucnost pretrage clanova ukinuta pre nekoliko godina.


Хајд` што нема те могућности, али колико примећујем нема на насловној страни Крстарице ни укупног броја чланова.:roll: Сви форуми имају јаван тај податак, зашто га Крстарица више нема?


Као што сам на почетку теме написала, хтела сам неким пријатељима да препоручим форум Крстарице, неко ме од њих питао колико има чланова Крстарица, пошто нисам знала, хтела сам да то видим овде, али нисам успела. Зато сам отворила ову тему, па да чујем који ће да буде одговор од администрације.
 
Скоро ме неко питао, колико на Крстарици има чланова и нисам знала да одговорим. На Крстарици сам покушала да то сазнам, али нисам нигде успела да пронађем.
Да ли је могуће да не видим тај податак или га сада уопште нема. Сећам се било је то видљиво на месту, где се налази и број тема, постова ...

Онда кликнем на "Листа чланова" и ничега нема, а добро се сећам и то је раније било доступно..

У чему је проблем?

Pretraga Liste clanova je ukinuta jer smo imali premnogo zalbi zbog stalkovanja korisnika,a clanova trenutno ima 134.585


 
U Listi clanova i ne mozes da vidis, a dobila si podatak koji te je zanimao..:D

Хвала!
Онда добро, ако је тако, онда ћу чешће да питам "Колико сад има Крстарица чланова":lol:, пошто се тај број сваки дан повећава или смањује, је ли тако.

Па, ако ти не досади да стално овако одговараш, ви онда и даље држите тај број невидљив. Није ми јасно, зашто? Сви остали форуми имају на насловној страни, на месту где пише "Број тема" "Број порука" и "Број чланова"., затим још доста статистичких података (на пример број прегледа по месецима....)

Колико се сећам и на Крстарици је раније писао тај број чланова на месту где пише и број тема и број порука,..а не у "Листи чланова":roll:
 
Pretraga Liste clanova je ukinuta jer smo imali premnogo zalbi zbog stalkovanja korisnika,a clanova trenutno ima 134.585


Nince, izvini, ali to je glupost. Ako hocu nekog da nadjem, to mogu bez problema pretragom poruka na forumu. Uvek izadje nesto gde je neko kvotiran i onda se nalazi bez problema. Zato ne vidim svrhu toga da jos drzite listu zatvorenom. Lepo objavite i rang listu korisnika, pa da se ljudi recimo takmice, zasto da ne. ;)
 
Nince, izvini, ali to je glupost. Ako hocu nekog da nadjem, to mogu bez problema pretragom poruka na forumu. Uvek izadje nesto gde je neko kvotiran i onda se nalazi bez problema. Zato ne vidim svrhu toga da jos drzite listu zatvorenom. Lepo objavite i rang listu korisnika, pa da se ljudi recimo takmice, zasto da ne. ;)


Nema potrebe za izvinjenjem.Cak su predlozi dobrodosli.Ima i tema Predlozi forumasa pa tamo napisi svoj predlog sta i kako mislis da bi bilo najbolje .Bice prosledjeno gde treba

http://forum.krstarica.com/showthread.php/597942-Predlozi-forumasa/page5
 
Nince, izvini, ali to je glupost. Ako hocu nekog da nadjem, to mogu bez problema pretragom poruka na forumu. Uvek izadje nesto gde je neko kvotiran i onda se nalazi bez problema. Zato ne vidim svrhu toga da jos drzite listu zatvorenom. Lepo objavite i rang listu korisnika, pa da se ljudi recimo takmice, zasto da ne. ;)

Мало ли је што ...ЈУРЕ РЕПУТАЦИЈЕ...:hehe: .......:hahaha: :zcepanje:
 
pitaću još jednom...

zašto mi je trajno banovan nick - 3:10 to Yuma ??

i zašto mi ne odobrite poruke sa ovog profila da to raspravimo valjano ?

Ovako...
Osnovni nalog Dzugasvili ti je bio banovan na dva dana, zbog vredjanjua i provociranja...odmah posle toga otvorio si nalog 3:10 to Yuma
U medjuvremenu ti je nalog Dzugasvili obrisan..Napravljen je propust jer nismo videli da ti je u medjuvremenu taj nalog obrisan
pa je nalog 3:10 to Yuma tretiran kao klon i kao takav je banovan zbog provokacija na pdf Zene.

http://forum.krstarica.com/member.php/388198-3-10-to-Yuma

Izvinjavam ti se zbog ovog ovog propusta..Skinut ti je ban sa naloga 3:10 to Yuma, i mozes da pises sa njega.
Ovaj nalog SuBo koji si danas otvorio i kome sam malo pre odobrila postove posle ovog obavestenja i izvinjenja bice banovan
 
Poslednja izmena:
Srdacan pozdrav. Da li je neko u mogucnosti da me aktivira, odobri poruke ili kako vec to ide. Ni jednom od moderatora nisam u stanju poslati privatnu poruku, odn. ne nalazim opciju za to. A napisano je da se u slucaju kasnjenja odobravanja postova, pise privatna poruka, koju je nemoguce poslati. Molim za pomoc. Hvala

postovi su odobreni..oni gde ste ostavljali svoju email adresu moderatori sa Zdravlja su obrisali
 

Back
Top