Anonimno telefoniranje

Troublemaker1

Obećava
Poruka
87
Ima jedno deset dana da me neko zove na kućni telefon a neće da se javi , na displeju se oslika informacija da je anonimni poziv, iako se javljam krupnog glasa to na osobu sa druge strane aparate uopšte ne utiče .

Da li tu kompanija telefona može sta pomoći ?
 
Ima jedno deset dana da me neko zove na kućni telefon a neće da se javi , na displeju se oslika informacija da je anonimni poziv, iako se javljam krupnog glasa to na osobu sa druge strane aparate uopšte ne utiče .

Da li tu kompanija telefona može sta pomoći ?
Moze sigurno da prati taj broj i da nadje ko je korisnik.Samo to moras da razgovaras sa nekim visim u firmi,jer ako to prijavis na salter od toga nema nista.
 
Ima jedno deset dana da me neko zove na kućni telefon a neće da se javi , na displeju se oslika informacija da je anonimni poziv, iako se javljam krupnog glasa to na osobu sa druge strane aparate uopšte ne utiče .

Da li tu kompanija telefona može sta pomoći ?

Sto reko komsija Zare budi sretan da te neko zove, bolje i tako nego da te niko ne zarezuje i ne sljivi. Kad covek vise nije zanimljiv ni telefonskim huliganima onda zna da je skurcao svoje. :lol:

Podseti me ova tvoja nevolja ljuta na onu staru Rambovu pesmu... :lol:
 
Sto reko komsija Zare budi sretan da te neko zove, bolje i tako nego da te niko ne zarezuje i ne sljivi. Kad covek vise nije zanimljiv ni telefonskim huliganima onda zna da je skurcao svoje. :lol:

Podseti me ova tvoja nevolja ljuta na onu staru Rambovu pesmu... :lol:
Evo je



Svako vece kasno kad u krevet lezem.
Kad uronim ja u jastuk I rukom GA stezem
I izbrojim ja ovaca jedno 37
Od buke na jedno oko Pocinjem da gledam.
Tad pomislim to su Od savjesti trube:
Nisi opr o noge! Nisi opr o zube!
Nije savjest! Neki zvuk se cuje vrlo jasno:
Mozda oni s treceg sprata vode ljubav glasno?
Nisu, nisu komsije Sa trecega sprata!
Telefonsko to je zvono Moga aparata:
Kaze: Halo! Molim? Halo! Molim? Rambo ja te volim!
Slucaj vrlo delikatan Jer cujem muski glas.
Ne znam samo da l je tenor, bariton il bas?
E, ... cudim se tvome nastranom hobiju:
U Crnu Goru takve ljude salju na robiju!


:rotf:
 
Evo je



Svako vece kasno kad u krevet lezem.
Kad uronim ja u jastuk I rukom GA stezem
I izbrojim ja ovaca jedno 37
Od buke na jedno oko Pocinjem da gledam.
Tad pomislim to su Od savjesti trube:
Nisi opr o noge! Nisi opr o zube!
Nije savjest! Neki zvuk se cuje vrlo jasno:
Mozda oni s treceg sprata vode ljubav glasno?
Nisu, nisu komsije Sa trecega sprata!
Telefonsko to je zvono Moga aparata:
Kaze: Halo! Molim? Halo! Molim? Rambo ja te volim!
Slucaj vrlo delikatan Jer cujem muski glas.
Ne znam samo da l je tenor, bariton il bas?
E, ... cudim se tvome nastranom hobiju:
U Crnu Goru takve ljude salju na robiju!


:rotf:
:lol: :ok: E to je ta pesmica koja oslikava dramaticnost situacije - kad uronim ja u jastuk i rukom ga stezem, znaci u tim trenucima neki iznenadni poziv moze da zasmeta ukoliko nije prisutna zelja da se pomogne.
Uredu

Da hoće progovori pronašao bi temu za razgovor

Budi strpljiv, ne smes biti grub, nagao i zestok (kao Ilija Zmaj kad ga dripci zajebavaju fonom :lol:), probaj da se javis neznim, umiljatim glasom, jer neki ljudi se tesko otvaraju, tesko poklanjaju poverenje i pokazuju naklonost, i da bi mu stavio do znanja da si zainteresovan za dijalog moras izdrzati taj probni period u kom te taj potencijalni sagovornik testira cutanjem.

Mene su mesecima zatrpavali sms porukama za neki tada najpopularniji beogradski radio, ono muzicke zelje i pozdravi, glasovi za muzicke top liste i kojekakve ankete, odgovori na kvizove i tako ta nagradna pitanja... znaci sine brate smorilo me, uvek u nedoba, npr. sedim u kafani sa ekipom, a fon mi se usija, ljudi oko mene pisaju u gace gledajuci moju nemoc, narusilo mi to nereagovanje ugled u javnosti, danas je slabost neoprostiva mana... :D
 

Back
Top