MARAJA KERI

Lucky girl:
u kom smislu jaci?pa mislim da bolji od tog ne mozes cuti,makar sto se zena tice

Kada kazem "jaci", mislim na malo energicniji glas, kao recimo Shamekia Copeland... Nina Simone... Dinah Washington...
Bas danas sam slusao, po meni njenu najbolju stvar, Hero... bas je dobro otpevala to. ;)
 
ako hoces moje preporuke evo ovako,sto se nje tice:
everything fades away,thank god i found you,against all odds(take a look at me now).whenever you call,you're so cold,ah da duet sa whitney when you believe,open arms,..
to nisu meni najomiljenije,naravno da ih volim,ali to su pesme gde ne izvodi one njene vanljudske tonove :)vec peva bas,bas sa velikim trudom..pa ako mozes,poslusaj ;)
 
Lucky girl:
ako hoces moje preporuke evo ovako,sto se nje tice:
everything fades away,thank god i found you,against all odds(take a look at me now).whenever you call,you're so cold,ah da duet sa whitney when you believe,open arms,..
to nisu meni najomiljenije,naravno da ih volim,ali to su pesme gde ne izvodi one njene vanljudske tonove :)vec peva bas,bas sa velikim trudom..pa ako mozes,poslusaj ;)

Znam sigurno da sam slusao taj duet sa Whitney, jer imam tu stvarcicu u racunaru, i zaista je odlicna. Moram da kazem da i W. ima dobar glas.... a sto se ostali stvari tice, cim dodjem do njih presulascu, posto volim zenske vokale. :)
 
gwenhwyfar:
Smarachica i to zzeshtja, mislim na kraju shta joj vredi tako dobar glas kada ne mogu da je slusham kako se prenemazze... mislim stvarno...


Uksi su razliciti, ali oni svakako ne mogu rasudjivati o kvalitetu. Njen kvalitet je zaista neosporan, iako ne mogu reci da je ona to sto je meni potrebno ili to sto volim da cujem.
 
Slušam je, 90ih je bila neprikosnovena, ali posle 2000. mi se ne sviđa.
Jedini je pevač čija su prva 5 singlova bila #1.
Ima ukupno 18 #1 singlova, najviše od svih solo pevača (a samo 2 manje od Beatlesa).
 
Poslednja izmena:
ako hoces moje preporuke evo ovako,sto se nje tice:
everything fades away,thank god i found you,against all odds(take a look at me now).whenever you call,you're so cold,ah da duet sa whitney when you believe,open arms,..
to nisu meni najomiljenije,naravno da ih volim,ali to su pesme gde ne izvodi one njene vanljudske tonove :)vec peva bas,bas sa velikim trudom..pa ako mozes,poslusaj ;)

Ima nekih odličnih pesama, nekih slabijih, ko i sve pop zvezde... ali njen glas je zaista fenomenalan.
Pesma kou najviše cenim i volim od nje je Without you. Tu je njen glas stvarno došao do izražaja, toliko je snage i lepote u toj pesmi, tačno se oseti koliko je tu unela sebe. Neke druge su možda foliranje, komercijala, ali ova je strašna pesma.
 
Ima neke bas dobre pesme a o glascini necu da govorim, jedna od najboljih pevacica ikada verovatno.. Mada mi se i ne svidja njena muzika, nije to nesto sto ja slusam, ali da zna da peva zna:)
 

Back
Top