Суживот и демократија ???

ЧИЧА ДРАЖА

Zainteresovan član
Poruka
268

Prilozi

  • USTASE 2.gif
    USTASE 2.gif
    34,3 KB · Pregleda: 21
Бл:
Еееееееее не види Србија то Србија види Севе или онога из кубизма.
Шта да се ради, зато ми Горска стража из Српске БиХ видимо све и држимо нишан.

А кад се Српски народ одбрани од оваквих усташких зликоваца то је:кршење људских права,геноцид, етничко чишћење.........

И сада нек неко каже да сви хрвати нису усташе,чим очи отворе обуку усташку униформу!
 
eremita:
Ово је благо речено скандалозно... је л' ја то добро видим У слово... па која је ово ЗЛОУПОТРЕБА ДЕЦЕ ???

Није злоупотреба у питању него школско такмичење у познавању њихове историје !
Назив такмичења :Хрватска у Европској заједници !
 
Бл:
Ма ја овдје имам ове њихове ПРИВАТНЕ телевизије, горе су усташе од државне ХТВ, ХТВ испаде Српска телевизија наспрам ових СТРАШНООООООО брате, само смо ми Срби слепи.

Тачно брате Србине нама намерно затварају очи док њих уздижу у небеса!
 
ЧИЧА ДРАЖА:
А кад се Српски народ одбрани од оваквих усташких зликоваца то је:кршење људских права,геноцид, етничко чишћење.........

И сада нек неко каже да сви хрвати нису усташе,чим очи отворе обуку усташку униформу!

Хајде само замисли шта би радиле ове комуњарске лопате окупљене у НВО када би ми сада организовали у некој школи да ОСНОВЦИ (а на слици видим и децу од око 5 година) БУДУ ОБУЧЕНИ У ЧЕТНИЧКЕ УНИФОРМЕ СА КОКАРДАМА... да ли неко може да замисли то павијанско крештање... :razz: :razz: :razz:
... највеће сра*е је направио СМ што је у Србију примио све "југословене" из бивших реп.... и сада ми плаћамо ту цену...
 
Ма ја сам за организовање потпуног БОЈКОТА свега што је Хрватско, Словеначко, Македонско и муслиманско... САМО БОЈКОТ БИ ИХ ДОЗВАО ПАМЕТИ И УПРИСТОЈИО У ПОНАШАЊУ... ејјјјј... па те битанге су забраниле улаз у ХР спортисти који је имао тетовираног Дражу Михајловића, то немојте никада да заборавите...
 

Prilozi

  • ust3.jpg
    ust3.jpg
    21,3 KB · Pregleda: 20
Бл:
Како рече Милан Недић, хрватице ће рађати хрвате, муслиманке муслимане, само ће Српкиње рађати комУНИШТЕ

http://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=1040&stc=1
http://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=1039&stc=1
http://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=1040&stc=1
Na Poljudu je 40.000 ljudi u ekstazi otpjevalo ustašku koračnicu Evo zore, evo dana

Tko zna što je Marku Perkoviću Thompsonu prolazilo kroz glavu dok je gledao raspamećenu masu od četrdeset tisuća "ljudi u crnom" - većina je, naime, bila u crnim majicama s njegovim prijetećim stihovima Opet će se gusta magla spustiti…, a lijep broj njih i pod crnim kapama "na slovo, na slovo" - kako mašu zastavama, crven-bijeli-plavim, ali bogami i onim prilično crnim i kukastim, urlaju "Mesiću, Cigane!" i uglas skandiraju "Thompsone, povedi nas!".

Брате Србине ово Срби сањају по нашим неспособним политичарима и којекаквим
миротворцима !!!
 

Prilozi

  • ust1.jpg
    ust1.jpg
    22,1 KB · Pregleda: 3
  • ust.jpg
    ust.jpg
    28,7 KB · Pregleda: 7
  • ust2.jpg
    ust2.jpg
    21,6 KB · Pregleda: 9

Back
Top