ZA GAZDARICU I MALO STARIJE ZENE (NE TINEJDZERKE)
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 74

Tema: ZA GAZDARICU I MALO STARIJE ZENE (NE TINEJDZERKE)

PRIJATELJ
    Guest

Podrazumevano ZA GAZDARICU I MALO STARIJE ZENE (NE TINEJDZERKE)

Postavljam pitanje za sav iskusniji zenski svet. Sta se tacno promenilo u metodologiji seksualnog cina - mislim na samu tehniku, a posebno na dozivljavanje u mozgu za vas danas, u odnosu na period od recimo pre deset godina kad ste tek pocinjali sa seksualnim aktivnostima. Koji je to kvalitet koji vam danas cini seks drugaciji ili nesto razlicit u odnosu na pre deset godina i kako se to ogleda mislim u cemu, a koja je mozda mana koja vam u ovim zrelim godinama otezava seksualnu aktivnost a protiv koje vam je tesko da se borite. Voleo bih da izneseno misljenje potkrepite konkretnim prakticnim opisom, jer mislim da je ovo interesantna tema i radujem se tome da uzmem ucesce u dijalogu sa vama na ovu temu, pre svega zato sto mislim da je ovo psiholoski, a i fizioloski viseslojna problematika. Ocu da kazem da bi bio interesantan musko-zenski dijalog na ovu temu za nas koji imamo oko 30 godina, a verovatno i za ostale-mislim da mozemo da se vezemo za konkretne primere i da ce to da dijalog ucini interesantnim.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Na pocetku opaska: Ne zovi nas malo starijim zenama... Valjda smo mi mlade zene ili zene u najboljim godinama...
    Promijenio se moj citav pristup sexu -> od navlacenja pokrivaca do brade i gasenja svjetla, dosla sam do toga da potpuno slobodno hodam gola pred svojim partnerom i onda kad je on obucen, a sex u mrklom mraku mi ne pada na pamet, jer se lisavanjem cula vida, lisavam i jednog dijela uzitka.
    Sto sam starija, otvorenija sam za eksperimentisanje... Ograde, predrasude, tabui padaju... Takodje, uzitak je intenzivniji...
    Da li je prednost ili mana, ni sama nisam sigurna, ali, s druge strane, sada teze pozelim nekog muskarca u svom krevetu, nego prije 10 ili 12 godina... Dakle, sada je manje onih koje zelim, ali s njima intenzivnije uzivam...

PRIJATELJ
    Guest

Podrazumevano Ponovo

Pozdrav Gazdarice za tebe. Sta mislis vezano za eksperimente-mozes li navesti neki primer.
    Kako recimo dozivljavas orgazme i na koji nacin sada, a da li si ih uopste dozivljavala pre deset godina. Kako uporedjujes recimo predigru onda i sada.
    Molim i druge iskusnije zene da se osete slobodne i uzmu ucesce u razgovoru. Nemojte ostaviti gazdaricu kao jedinog ucesnika u temi.
    HVALA. :shock:

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mislila sam na razne igrice tipa vezanje ruku, nogu, ociju, ili bilo sta drugo slicno, sto nam padne na pamet... Takodje, sad bih probala i seks sa zenom, kada bi me neka seksualno privukla...
    Ili ovo... Nekad mi je bilo nezamislivo da partneri poljube i to onako ovlas cmoknu, jedno drugo u guzu, a sad uzivam u anilingusu... Itd...
    Orgazam dugo uopste nisam mogla da dozivim... Prvi je bio za mene pravo otkrovenje... I sada mi se desava da ne mogu da ga dozivim, ali to ipak ne znaci da ne uzivam u toku seksualnog cina... Naprotiv...
    Predigra je mnogo raznovrsnija, ali za razliku od nekad, sada mi se desava i da mi uopste ne bude potrebna...

rainingman
    Guest

Podrazumevano

stvarno gazdarica

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano ZA GAZDARICU I MALO STARIJE ZENE (NE TINEJDZERKE

Sad me podseti da skoro ima 10 godina od prvog sexualnog china.. Tad ti toliko toga i nije bilo bitno.. Sada je presudan miris kao najveca bliskost.. Sex je sve redji ali kvalitetniji...Shto se tiche slobode, nikad mi nije falila.. Volim da vidim, osetim.. Orgazam - poznavati svoje telo...
    Najveci uzitak mi predstavlja zadovoljstvo mushkarca koji je sa mnom, ipak me on vodi, njegov uzitak moja strast i vrhunac...
    Ma, razmenjivanje sokova.... :shock:

32165
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Na pocetku opaska: Ne zovi nas malo starijim zenama... Valjda smo mi mlade zene ili zene u najboljim godinama...
    Promijenio se moj citav pristup sexu -> od navlacenja pokrivaca do brade i gasenja svjetla, dosla sam do toga da potpuno slobodno hodam gola pred svojim partnerom i onda kad je on obucen, a sex u mrklom mraku mi ne pada na pamet, jer se lisavanjem cula vida, lisavam i jednog dijela uzitka.
    Sto sam starija, otvorenija sam za eksperimentisanje... Ograde, predrasude, tabui padaju... Takodje, uzitak je intenzivniji...
    Da li je prednost ili mana, ni sama nisam sigurna, ali, s druge strane, sada teze pozelim nekog muskarca u svom krevetu, nego prije 10 ili 12 godina... Dakle, sada je manje onih koje zelim, ali s njima intenzivnije uzivam...
    Kako si dosla do toga da uzivas u svom telu i sebi,a da ono verovatno nije savrseno uvek bilo?Jel si odmah dozivela orgazam,od samog pocetka?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Mislila sam na razne igrice tipa vezanje ruku, nogu, ociju, ili bilo sta drugo slicno, sto nam padne na pamet... Takodje, sad bih probala i seks sa zenom, kada bi me neka seksualno privukla...
    Ili ovo... Nekad mi je bilo nezamislivo da partneri poljube i to onako ovlas cmoknu, jedno drugo u guzu, a sad uzivam u anilingusu... Itd...
    Orgazam dugo uopste nisam mogla da dozivim... Prvi je bio za mene pravo otkrovenje... I sada mi se desava da ne mogu da ga dozivim, ali to ipak ne znaci da ne uzivam u toku seksualnog cina... Naprotiv...
    Predigra je mnogo raznovrsnija, ali za razliku od nekad, sada mi se desava i da mi uopste ne bude potrebna...
    Da si i najruznija na svetu,obozavam te.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Uze mi rech iz usta.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Gazdarice,daj sliku,ne mora da bude tvoja. ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio sassa
    U toplesu :shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio Sudija
    Citat Original postavio sassa
    U toplesu :shock:
    Sudija presudio.Porota se slaze.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Gazdarice,ovo je naredjenje.

Zainteresovan član Gugleta (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Ili cemo biti primorani da upotrebimo silu.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio 32165
    Kako si dosla do toga da uzivas u svom telu i sebi,a da ono verovatno nije savrseno uvek bilo?Jel si odmah dozivela orgazam,od samog pocetka?
    Naravno da ono nije savrseno ni sada... Bitno je sebe prihvatiti onakvim kakav jesi i raditi na poboljsanju onih stvari, koje se mogu poboljsati...
    Samopouzdanje, samosvijest je kljuc...
    Za orgazam sam vec rekla u drugom postu na ovoj temi...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Momci, ne slikam se u toplesu...

oko 30
    Guest

Podrazumevano neko vec sve zna

Gazdarica sve zna,a nekako je i pitanje upuceno najvise njoj,nemoj da ocekujes jos mnogo ostalih zenskih odgovora. Tema je boli glava,ali trebao si da joj je posaljes na PP. Ukratko pored 2 devojke sa oko pola postova ukupnog broja, rekla bih da se sve ostale zene odavno osecaju suvisno na ovom forumu. Dobra zabava, odlicna raspodela odnosa musko-zensko. Njih 2,vas neki broj sa x cifara. Taman da mogu da izdrze. A koliko im se "uvlacite" kako niste i sami sebi dosadni.

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano Re: neko vec sve zna

Citat Original postavio oko 30
    A koliko im se "uvlacite" kako niste i sami sebi dosadni.
    E pa, ne uvlače se baš svi. I nisu svi muškarci ovde zbog njih dve. Zabava je kad - kako, nekad bolja nekad lošija.
    Nego nisi baš bila jasna, da li se "sve ostale zene odavno osecaju suvisno na ovom forumu" zbog 2 devojke ili zbog "nekog broja sa x cifara" muškaraca ?

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

a koja je ta druga 8) hmmm... ja nisam bar ne po postovima

Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio blondi
    a koja je ta druga 8) hmmm... ja nisam bar ne po postovima
    Ma jok, nisi ti, mislila je na Jovanu. Ma, prozivka, samo takva !

Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

E toliko me iznervirala da ću i ja da počnem da vam se "uvlačim" ! Za inat !

Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Gazdarice, starija ženo, volim te ! Samo na tebe mislim ! Noćima i danima !

Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

blondi, oćeš da se pomirimo ? Sve ti opraštam !

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic
    Gazdarice, starija ženo, volim te ! Samo na tebe mislim ! Noćima i danima !
    hahhaah e mile mile

Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Još jednom:
    blondi, 'oćeš da se pomirimo ? Sve ti je već oprošteno ! 8)

Slične teme

1. starije zene...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 20:21
  2. Svastara za tinejdzere i malo starije
    Autor @#@ u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 30.07.2006., 05:13
  3. ZA GAZDARICU I ISKUSNIJE ZENE
    Autor Joca-Novi u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 5