Sajam knjiga

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Daklem, ja i dva ortaka treba idemo u subotu. posto ja vec ionako idem u bg (imam neke casove tamo, nebitno) setili se da mozemo da produzimo na sajam

e, sad da pitam ja vas beogradjane nesto - kako tamo da stignemo?

da idemo peske pogubicemo se, jer smo ionako pogubljeni, a da sedemo u gradski ko zna gde bi zavrsili kakve smo srece. pogotovu u ovom sklopu


aj help. pocetna tacka - Konj (tj Knez Mihajlo na konju, al ajd sad)
 
^
^
^
haha.gif


primas se ko evri :!:
 
neshto smo tumachili onaj neopisivi umor na sajmu....kad te bole stopala do ludila....pazi pozle sat i po otkidaju me noge....klecaju mi na stepenicama...zashto?...mislim da smo shetali negde po gradu ne bi nas tolko bolelo...mislim da se odgovor krije u...tome shto izbegavash ljude da ne udarish...kreni stani kreni stani...pa ventilacija losha nema kiseonika...pa ona gungula...pa ovo pa ono....uglavnom noge otkidaju...da je bio neko tamo da iznajmljuje neke lavore s mlakom vodom ubio bi pare...
 
Peruzzi:
Daklem, ja i dva ortaka treba idemo u subotu. posto ja vec ionako idem u bg (imam neke casove tamo, nebitno) setili se da mozemo da produzimo na sajam

e, sad da pitam ja vas beogradjane nesto - kako tamo da stignemo?

da idemo peske pogubicemo se, jer smo ionako pogubljeni, a da sedemo u gradski ko zna gde bi zavrsili kakve smo srece. pogotovu u ovom sklopu


aj help. pocetna tacka - Konj (tj Knez Mihajlo na konju, al ajd sad)
Ma vi koji dodjoste odnekuda mozete i pesaka sa zel stanice da dodjete do sajma...to nije daleko...Ako dolazite autoputem iz pravca N. sada cim prodjete Sava centar sidjite na prvom skretanju sa autoputa i 100 m dalje je sajam...A kako i gde cete se parkirati stvar je umetnosti...
 
*ABC*:
Ovogodisnji sajam je ocaj!!!
Prosle godine je bio mnogo jaci!!!!

Zašto? Pa meni se čini da je sasvim ok, čak i bolji nego prošle godine... Našla sam brdo knjiga po ludim cijenama, sva sam srećna došla kući, punih ruku. :) Zavisi šta si tražio. Npr, primjetila sam da je falilo knjiga iz moje struke. :roll: Ali sam u kompletu jaaaako zadovoljna.
 

Back
Top