NIJE LJUBAVNI OGLAS...

vallas

Početnik
Poruka
6
...VEC SAMO KONSTATACIJA DA stvarno NE MOGU DA PRONADJEM ONU PRAVU...DODUSE NISAM BAS NI TRAZIO KAKO TREBA,ALI SAM POKUSAVAO...KURVICE,FUFICE,DROLJICE,SPONZORUSICE...PA DEVOJKE DOKLE,KAKO VAM NE DOSADI,KAKO DA I VI NE ZELITE DA PRONADJETE NEKOKG S KIM CE VAM BAREM BITI LEPO? A INTERESANTNO,STUDIRAM,BAVIO SAM SE SPORTOM AKTIVNO 10 GODINA I JOS TRENIRAM KOLIKO MI OBAVEZE NA FAXU DOZVOLAVAJU,LEPO IZGLEDAM...MISLIM GLUPO MI JE DA SE HVALIM...DALJE VEC IDE KAKO IDE,ZNACI NIJE U TOME PROBLEM... I DA SE RAZUMEMO NEMAM JA PROBLEM DA SMUVAM DEVOJKU,TO MI JE NAJMENJE TESKO,ALI GORE SPOMENUTE IZBEGAVAM TAKO DA MI SE IZBOR ZNATNO SUZIO... I ONDA JA SE PITAM DA LI LJUBAV IMA SMISLA,BAR ZA SADA!?!
STVARNO SAM EMOTIVAN I TEMPERAMENTAN I PROSTO GORIM DA UPOZNAM PRAVU U KOJOJ CU PRONACI SVE STO MI TREBA,I KOJOJ CU MOCI SVE DA DAM,A DA ONA TO NE ISKORISTITI...ZELIM KAD JE VOLIM DA BUDEM SIGURAN U NJENU LJUBAV I SAMO CE TADA VIDETI KAKO JE KAD MUSKARAC ISKONSKI VOLI...A NAZALOST KAD DEVOJKA TO SHVATI UVEK JE KASNO....

KOMENTAR...SAVET...ITD..........POZZ SVIMA!!!
 
vallas:
...VEC SAMO KONSTATACIJA DA stvarno NE MOGU DA PRONADJEM ONU PRAVU...DODUSE NISAM BAS NI TRAZIO KAKO TREBA,ALI SAM POKUSAVAO...KURVICE,FUFICE,DROLJICE,SPONZORUSICE...PA DEVOJKE DOKLE,KAKO VAM NE DOSADI,KAKO DA I VI NE ZELITE DA PRONADJETE NEKOKG S KIM CE VAM BAREM BITI LEPO? A INTERESANTNO,STUDIRAM,BAVIO SAM SE SPORTOM AKTIVNO 10 GODINA I JOS TRENIRAM KOLIKO MI OBAVEZE NA FAXU DOZVOLAVAJU,LEPO IZGLEDAM...MISLIM GLUPO MI JE DA SE HVALIM...DALJE VEC IDE KAKO IDE,ZNACI NIJE U TOME PROBLEM... I DA SE RAZUMEMO NEMAM JA PROBLEM DA SMUVAM DEVOJKU,TO MI JE NAJMENJE TESKO,ALI GORE SPOMENUTE IZBEGAVAM TAKO DA MI SE IZBOR ZNATNO SUZIO... I ONDA JA SE PITAM DA LI LJUBAV IMA SMISLA,BAR ZA SADA!?!
STVARNO SAM EMOTIVAN I TEMPERAMENTAN I PROSTO GORIM DA UPOZNAM PRAVU U KOJOJ CU PRONACI SVE STO MI TREBA,I KOJOJ CU MOCI SVE DA DAM,A DA ONA TO NE ISKORISTITI...ZELIM KAD JE VOLIM DA BUDEM SIGURAN U NJENU LJUBAV I SAMO CE TADA VIDETI KAKO JE KAD MUSKARAC ISKONSKI VOLI...A NAZALOST KAD DEVOJKA TO SHVATI UVEK JE KASNO....

KOMENTAR...SAVET...ITD..........POZZ SVIMA!!!


komentar-na zalost u pravu si....sve je manje onih koje ista vrede....
savet-sigurno ima neka -normalna- za tebe, bar se nadam da ima.....teze ces naci..ali..
put do NECEGA STO ZELIS je 90% vec predjen ako znas STA ZELIS..a ti ocito znas...sto je lepo cuti.....;-)
 
Eh, vallase, procesljaj malo Forum, pa ces uvideti da nisi uopste idealan kao sto mislis... Nije to dovoljno. Postoji tema o svakoj karakteristici, koja je neophodna, da bi devojka bila sa muskarcem.
Kakav glas imas? Koliki ti je... hm? Da li si romantican? Jedes li cokoladu? Gledas li fudbal?
... Ima toga jos... Ako neko misli da sam ogorcen, u pravu je. U toku je nadmetanje u postavljanju kriterijuma... Hteli ne hteli, kada se neke stvari dovoljno puta ponove, one postaju realnost. Zbog toga svi budu uskraceni... Nije sve samo zaebancija.
 
Ali, ja sam obozavala tipove sa duzom kosom i da je tema "jel' volite dugu kosu na tipovima" ja bih izjavila DA.....a moj tip ima skroz, ali SKROZ kratku kosu....pa, nije ni kosa, ni Qurac, ni cokolada razlog da nekog ostavis/uopste ne izaberes.
Gleda se skup svega...i onih stvari koje su ti najvaznije...ako ti je muski glas skroz sexy, i ako ti to STVARNO puno znaci, onda ces teze da prihvatis tipa sa pistavim glasom...
Nema potrebe za toliko ogorcenje...kao sto rekoh jednom....ako se vi lozite na naj naj naj ribe...pa, momci...ponudite i vi onda nesto.
 
mammy:
Nema potrebe za toliko ogorcenje...kao sto rekoh jednom....ako se vi lozite na naj naj naj ribe...pa, momci...ponudite i vi onda nesto.
Nema potrebe da ti odredjujes granicu, kada neki osecaj kod mene prelazi u ogorcenje.
A u svom postu namerno nisam hteo da navodim frazu koju si upravo iskoristila, a koja je ponovljena mnogo puta:"ako se vi lozite na naj naj naj ribe/frajere...pa, momci/devojke...ponudite i vi onda nesto". U vezi postoji kupoprodaja... ali se ne obavlja bas kao na pijaci. Da budem precizniji, u vezi treba izvaditi sve pare iz dzepa...
Nisu muskarci drugaciji od zena. Ali, reagujem jer se besmisleni zahtevi koje zene moraju da ispune, mogu ocekivati samo na LJiS i to od likova koje niko ne uzima za ozbiljno. Sa druge strane, zene koje se smatraju mislecim i uspesnim, postavljaju ista pitanja vezana za suprotni pol... I da potkrepim primerom: na SM je otvorena stupidna i uvredljiva tema o velicini zenskog polnog organa... Procitaj odgovore koje su muskarci napisali i uporedi sa onim koje su forumasice ostavljale na kontra-temi.
 
Jednom mi je neko rekao "Nemoj u startu davati manje šanse nekome zbog loših iskustava u prošlosti" I to je jedan od razloga zbog kojih je ljudima teško da se "nađu"
Julian je donekle u pravu, savršen muškarac ili žena ne postoje a te banalne karakteristike koje se navode nemaju nikakvog značaja. Pa šta ako neko ne voli fudbal, voli čokoladu i voli da šeta u ranu zoru?
 
Julian_Duranona:
A u svom postu namerno nisam hteo da navodim frazu koju si upravo iskoristila, a koja je ponovljena mnogo puta:"ako se vi lozite na naj naj naj ribe/frajere...pa, momci/devojke...ponudite i vi onda nesto". U vezi postoji kupoprodaja... ali se ne obavlja bas kao na pijaci. Da budem precizniji, u vezi treba izvaditi sve pare iz dzepa...
Nisu muskarci drugaciji od zena. Ali, reagujem jer se besmisleni zahtevi koje zene moraju da ispune, mogu ocekivati samo na LJiS i to od likova koje niko ne uzima za ozbiljno. Sa druge strane, zene koje se smatraju mislecim i uspesnim, postavljaju ista pitanja vezana za suprotni pol... I da potkrepim primerom: na SM je otvorena stupidna i uvredljiva tema o velicini zenskog polnog organa... Procitaj odgovore koje su muskarci napisali i uporedi sa onim koje su forumasice ostavljale na kontra-temi.

Malo si konfuzan. Jel' možeš da malo razjasniš to (banalizuješ)? Nisam siguran da li se slažem s tobom ili ne, jer ne kapiram ša si hteo da kažeš.
 
vallas:
...VEC SAMO KONSTATACIJA DA stvarno NE MOGU DA PRONADJEM ONU PRAVU...DODUSE NISAM BAS NI TRAZIO KAKO TREBA,ALI SAM POKUSAVAO...KURVICE,FUFICE,DROLJICE,SPONZORUSICE...PA DEVOJKE DOKLE,KAKO VAM NE DOSADI,KAKO DA I VI NE ZELITE DA PRONADJETE NEKOKG S KIM CE VAM BAREM BITI LEPO? A INTERESANTNO,STUDIRAM,BAVIO SAM SE SPORTOM AKTIVNO 10 GODINA I JOS TRENIRAM KOLIKO MI OBAVEZE NA FAXU DOZVOLAVAJU,LEPO IZGLEDAM...MISLIM GLUPO MI JE DA SE HVALIM...DALJE VEC IDE KAKO IDE,ZNACI NIJE U TOME PROBLEM... I DA SE RAZUMEMO NEMAM JA PROBLEM DA SMUVAM DEVOJKU,TO MI JE NAJMENJE TESKO,ALI GORE SPOMENUTE IZBEGAVAM TAKO DA MI SE IZBOR ZNATNO SUZIO... I ONDA JA SE PITAM DA LI LJUBAV IMA SMISLA,BAR ZA SADA!?!
STVARNO SAM EMOTIVAN I TEMPERAMENTAN I PROSTO GORIM DA UPOZNAM PRAVU U KOJOJ CU PRONACI SVE STO MI TREBA,I KOJOJ CU MOCI SVE DA DAM,A DA ONA TO NE ISKORISTITI...ZELIM KAD JE VOLIM DA BUDEM SIGURAN U NJENU LJUBAV I SAMO CE TADA VIDETI KAKO JE KAD MUSKARAC ISKONSKI VOLI...A NAZALOST KAD DEVOJKA TO SHVATI UVEK JE KASNO....

KOMENTAR...SAVET...ITD..........POZZ SVIMA!!!

Vreme ce ti samo to doneti. Samo ne zanosi se da zene traze ljubav kod muskarca, to one sve govore a ustvari je maska za druge ciljeve.
Ne znam koliko imas godina ali kad se priblizis 30-toj sve ce te ganjati jer im treba muz.
 
Vallas,
pa zasto ti zuris toliko?
Mlad si, izlazi, zabavljaj se , kazes da goris od zelje da vec jednom upoznas pravu, ali polako...Vidim da imas visoke kriterijume, ako, tako i treba da bude, zasluzujes najbolje.
Uzivaj, biraj, sta da ti kazem, prava je tu negde, prepoznacete se, i ona tebe ceka...
 
zelenooka:
Vallas,
pa zasto ti zuris toliko?
Mlad si, izlazi, zabavljaj se , kazes da goris od zelje da vec jednom upoznas pravu, ali polako...Vidim da imas visoke kriterijume, ako, tako i treba da bude, zasluzujes najbolje.
Uzivaj, biraj, sta da ti kazem, prava je tu negde, prepoznacete se, i ona tebe ceka...


Da da ceka ga ubi se cekajuci. hahahahaha
 
vallas:
...VEC SAMO KONSTATACIJA DA stvarno NE MOGU DA PRONADJEM ONU PRAVU...DODUSE NISAM BAS NI TRAZIO KAKO TREBA,ALI SAM POKUSAVAO...KURVICE,FUFICE,DROLJICE,SPONZORUSICE...!!!


Ej jesi ti ovde doso da prospas fazone?

Bolje dase pocnes normalno ponasati...

Mislim kao smet ti sto su fufice oko tebe? MAda nije ti losa fora da se uvucesa ovdasnjim zenama na forumu...
 
sinnke:
Vreme ce ti samo to doneti. Samo ne zanosi se da zene traze ljubav kod muskarca, to one sve govore a ustvari je maska za druge ciljeve.
Ne znam koliko imas godina ali kad se priblizis 30-toj sve ce te ganjati jer im treba muz.

Ma da sve su poludele da jure muzeve.:arrow:
Postoje devojke koje su digle ruke od toga i ne pada im napamet da ikoga jure.:!:
Ako dodje dodje,ako ne,sta da se radi.
Pa necu sad da se ubijem u pojam zbog toga.:roll: Nisam ni prva ni poslednja.;)
 
Naravno da neces da se ubijes.Koja danas pametna devojka razmislja o muzevima i braku. Ima toliko drugih stvari pre toga. Muz.. kada dodje na red. Zato ne plasite se niko vas ne juri .....;-) A prava ili pravi ( sta li je to al hajde.) pojavice se sama... ne brini
 
Nema pravih. To ti je samo izgovor za dve osobe koje su u istom trenutku spale sa svojih oblaka, naletele jedno na drugo i sada pokušavaju da sebi dokažu zašto im je to uopšte trebalo (a nije).
 
vallas:
......KURVICE,FUFICE,DROLJICE,SPONZORUSICE...

Biće da si tražio u pogrešnim brlozima, brale... hoću da kažem, a veruj mi - iz iskustva ti govorim, svako uvek dobije ono što TRAŽI.
Kad govorite o tim "fuficama, droljicaama, sponzorušicama", ja se uvek pitam: gde li ih samo nalazite? Kuda se vi to krećete? Kakva je ta vaša selektivna percepcija: k'o svrakice, privlači vas samo ono što šljašti i seva, samo ono što je "na izvol'te"... ako vas samo to privlači, onda budite spremni na ono što je najveća verovatnoća: da je reč o sponzorušicama i štatijaznam kakvima sve ne koje vam, kada se naviknete na pupčić, nisu po volji. Pa obrati pažnju malo i na one nenametjivije, ima tu bisera, samo da pročeprkaš...
Dakle, moj ti je savet da najpre dobro definišeš sebi šta je ono što ti hoćeš, pa da onda kreneš da to na adekvatnim mestima i na adekvatne načine i tražiš. A za to je, rekla bih, potrebno da još malo rasteš.
Mislim, najbolje bi bilo da imaš i jare i pare, i to ti stvarno od srca želim.
 
vallas:
...VEC SAMO KONSTATACIJA DA stvarno NE MOGU DA PRONADJEM ONU PRAVU...DODUSE NISAM BAS NI TRAZIO KAKO TREBA,ALI SAM POKUSAVAO...KURVICE,FUFICE,DROLJICE,SPONZORUSICE...PA DEVOJKE DOKLE,KAKO VAM NE DOSADI,KAKO DA I VI NE ZELITE DA PRONADJETE NEKOKG S KIM CE VAM BAREM BITI LEPO? A INTERESANTNO,STUDIRAM,BAVIO SAM SE SPORTOM AKTIVNO 10 GODINA I JOS TRENIRAM KOLIKO MI OBAVEZE NA FAXU DOZVOLAVAJU,LEPO IZGLEDAM...MISLIM GLUPO MI JE DA SE HVALIM...DALJE VEC IDE KAKO IDE,ZNACI NIJE U TOME PROBLEM... I DA SE RAZUMEMO NEMAM JA PROBLEM DA SMUVAM DEVOJKU,TO MI JE NAJMENJE TESKO,ALI GORE SPOMENUTE IZBEGAVAM TAKO DA MI SE IZBOR ZNATNO SUZIO... I ONDA JA SE PITAM DA LI LJUBAV IMA SMISLA,BAR ZA SADA!?!
STVARNO SAM EMOTIVAN I TEMPERAMENTAN I PROSTO GORIM DA UPOZNAM PRAVU U KOJOJ CU PRONACI SVE STO MI TREBA,I KOJOJ CU MOCI SVE DA DAM,A DA ONA TO NE ISKORISTITI...ZELIM KAD JE VOLIM DA BUDEM SIGURAN U NJENU LJUBAV I SAMO CE TADA VIDETI KAKO JE KAD MUSKARAC ISKONSKI VOLI...A NAZALOST KAD DEVOJKA TO SHVATI UVEK JE KASNO....

KOMENTAR...SAVET...ITD..........POZZ SVIMA!!!


E znas kako mi je PUN K..ovih stvari..:mad: Vi muskarci ne mozete da nadjete onu pravu???
MA daj..pa vi ste TI koji zele samo da kresnu i ne zele da se VEZUJU iz pitaj Boga kog razloga:roll:...a sad bi da imate ozbiljnu vezu.I vi barem imate veci izbor da najdete devojku jer je i ovako prosek 5 devojaka na jednog tipa...A sta nama ostaje???Svi dobri frajeri su vec ozenjeni ili u vezi po 3000 godina,...a ovo sto je ostalo nikome ne treba...
 
Samantha Jouns:
E znas kako mi je PUN K..ovih stvari..:mad: Vi muskarci ne mozete da nadjete onu pravu???
MA daj..pa vi ste TI koji zele samo da kresnu i ne zele da se VEZUJU iz pitaj Boga kog razloga:roll:...a sad bi da imate ozbiljnu vezu.I vi barem imate veci izbor da najdete devojku jer je i ovako prosek 5 devojaka na jednog tipa...A sta nama ostaje???Svi dobri frajeri su vec ozenjeni ili u vezi po 3000 godina,...a ovo sto je ostalo nikome ne treba...

Evo ja sam u vezi al može još jedna, missiiiim nije problem..................8)
 

Back
Top