Zašto psi trče za kolima?

Ima jedan slatki džukac (liči na nekog terijera) u mom naselju, koji nas obožava i dozvoljava da se igramo sa njim i da ga hranimo, a inače je mnogo drčan...obavezno laje na prolaznike a poslastica su mu biciklisti i automobili, ali ne trči on za njima, nego kad vidi da se, recimo neki auto približava, on se prvo dobro ''pozicionira'', tako da može da ga presretne, pa tek onda kad auto bude na pola metra, počne da laje i da kidiše na točkove. Pitamo se moj dragi i ja da l' bi nas prepoznao da smo mi u autu :lol: :lol: :lol: , ili bi i na nas lajao... :lol:
 
Ne laju svi kučići na bicikle i automobile, laje samo jedan mali broj
kučića koji su verovatno imali neko loše iskustvo sa automobilima i biciklima.
Inače ja sam imala kucu jazavičarku, koja je lajala žestoko na poštare, đubretare
i prosjake. Jednom je u podrumu provela dva dana lajući bez prestanka, sve dok
napokon nije izašla iz podruma sva ponosna sa pridavljenim pacovom.
 
Ja stvarno ne znam, ali samo znam da to ima neke veze sa tockovima i ako je auto crvene boje! Pa i ljudi rade kojekakve ludosti pa ih niko ne kapira.

Пси не виде боје.

A moji psi laju samo za pandurskim kolima :D... I kad prolazi neki pandur, obavezno moraju da zalaju...lol

Добри пси. :D Ако ти се женка окоти пусти пп, купио бих неко штене са анти-пандурским генима... :D
 
Zasto psi trce za kolima i laju? isto rade i za biciklistima, ne znam zasto?
muci me to

Ovo pitanje je bilo za jednu nagradnu igru u emisiji ''klinika vet'' na RTS-u. Trebalo je da se napiše najduhovitiji odgovor na ovo pitanje. Napisala sam- Zato što i oni imaju neke svoje avanture.
Izgovoriše mi ime u emisiji i nabrojaše mi nagrade ali od toga ništa mi nisu poslali na adresu. :sad2:

@ tema:

Psi razmišljaju na lovački način. Na bilo šta pojure...
 

Back
Top