kako vi svastarite?

фигхтер:
је л` то сад покушаваш да нас напалиш? 8)


Dala mi Ian ideju, odlicnu, da treba nrkako upasti u JA fazu, pa me zanima kako to da izvedem (mislim da sam na dobrom putu). Pri tom, resila sam da sve svoje vreme utrosim na svastarenje, ovde ili u RL, nebitno. Kako se sve moze svastariti?
 
хм, боље не тражи савете од мене...иначе будеш ли то урадила - кајаћеш се.
мислим, нећеш више хтети да се "дружиш" самном јер кад будеш видела какву идиотску машту имам, кладим се да ћеш ме избегавати.
******, такви смо ми лудаци...данас јесмо, сутра ко зна где смо... :wink:
 
Svaštarenje... uglavnom nemam vremena za to.. Dođem kući i poželim svoj mir i vreme za svaštarenje... a obavezno tu zateknem nekoga.. Dolaze, odlaze, prolaze... nemam pojma šta se dešava.. Dakle, uglavnom se svodi na druženje... Kad imam vremena, od njih, sednem za komp i svaštarim u Svaštari :lol:
E, počela sam da crtam po jednom zidu u svojoj sobi... Videtjemo šta će ispasti...
 
фигхтер:
хм, боље не тражи савете од мене...иначе будеш ли то урадила - кајаћеш се.
мислим, нећеш више хтети да се "дружиш" самном јер кад будеш видела какву идиотску машту имам, кладим се да ћеш ме избегавати.
*га, такви смо ми лудаци...данас јесмо, сутра ко зна где смо... :wink:


ma da, ja sam inomako lepak za ludake :lol: A sta mi ti to predlazes da radim sto ne sme da se kaze?
 
d8fcbe5f3eda85eee09d7.gif
 
а ја реко ти нека уметничка душа :wink:

како бре нисам фин?
не пијем, не пушим, не псујем...ух, **бем му мајку, упао ми пикавац у пиво!! 8)
 
sta raditi kad ne radis nista.....
e najbolji sam od sve dece u ne radjenju nicega.... niko ne radi nista bolje od mene....
sta cu kad sam ponekad ja vise nego sto i sam mogu da podnesem.... kada nije tako, prave se planovi za sledecih 5 minuta ne radjenja niceg, sledecih 10 minuta ne radjenja niceg, i pravljenja planova kako da sutra ne radim nista.... a kad jeste tako, postoje dve varijante... prva da samo pustim neku muziku i pevam, a druga da uzmem pive, pustim neku muziku, pevam i djuskam.....
e a onda kad se umorim od neradjenja niceg, legnem na krevet i razmisljam, i razmisljam, i razmisljam.... o nekoj blesavoj temi, kao na primer kako izgleda zivot u telu jednog zutog mrava.... ili goluba

i tako...
 
d1:
sta raditi kad ne radis nista.....
e najbolji sam od sve dece u ne radjenju nicega.... niko ne radi nista bolje od mene....
sta cu kad sam ponekad ja vise nego sto i sam mogu da podnesem.... kada nije tako, prave se planovi za sledecih 5 minuta ne radjenja niceg, sledecih 10 minuta ne radjenja niceg, i pravljenja planova kako da sutra ne radim nista.... a kad jeste tako, postoje dve varijante... prva da samo pustim neku muziku i pevam, a druga da uzmem pive, pustim neku muziku, pevam i djuskam.....
e a onda kad se umorim od neradjenja niceg, legnem na krevet i razmisljam, i razmisljam, i razmisljam.... o nekoj blesavoj temi, kao na primer kako izgleda zivot u telu jednog zutog mrava.... ili goluba

i tako...

o moj Boze....................
 

Back
Top