JOS JEDNO HAPSENJE ZA RATNE ZLOCINE

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
Pritvoreno je devet osoba, od kojih je šest aktivnih policajaca MUP-a Srbije, osumnjičenih za ratni zločin protiv civilnog stanovništva u Suvoj Reci 1999. Naime, u Suvoj Reci tokom marta ’99. godine, tokom NATO bombardovanja, ubijeno je 48 civila, među kojima je bilo i četrnaestoro dece, jedna dvadesetčetvorogodišnja trudnica i jedna starica.
 
А тооо...
Па мора се споради света, а ти што су лично радили егзекуције, никад се не зна ко им је следећи.
Него убијају стално псе по улицама Београда, а нико за то не одговара. Е то ме, видиш, брине.
 
Duh Sekire:
А тооо...
Па мора се споради света, а ти што су лично радили егзекуције, никад се не зна ко им је следећи.
Него убијају стално псе по улицама Београда, а нико за то не одговара. Е то ме, видиш, брине.

zalosno je sto to moramo da radimo zbog pritiska spolja. u pravu si kad kazes "ko zna ko im je sledeci".o tome niko ne razmislja,vec su do juce bili "junaci" i "ranici",i kaljali ime svih casnih ljudi (medju njima i mog oca) koji su ratovali na kosmetu.
a kerovi,oni kidaju decu po ulici,ne znam kako im drugacije stati na put...
 
Па брате, ни шиптари нису били бољи. Ти "цивили" које наводиш ко зна кога су убијали или би убијали да су остали у животу... А керови су бар наши.
Што се тиче убица, подржавам рад органа правне државе, али нећу да ме ико "суочава" са српским злочинима. Нека се прво Биљана Ковачевић Вучо, Соња Бисерко, Наташа Кандић, Чеда Јовановић, Беба Поповић, Марко Видојковић, Перо Луковић и остали смрадови суоче са злочинима оних који их плаћају. И нека се суоче са реалношћу да неће мењати Србију кроз конфликт.
 
Duh Sekire:
А тооо...
Па мора се споради света, а ти што су лично радили егзекуције, никад се не зна ко им је следећи.
Него убијају стално псе по улицама Београда, а нико за то не одговара. Е то ме, видиш, брине.
Sram ih bilo KEROVE ubijaju po ulicama
Muka mi od ovakvih psihopata
 
Duh Sekire:
Па брате, ни шиптари нису били бољи. Ти "цивили" које наводиш ко зна кога су убијали или би убијали да су остали у животу... А керови су бар наши.
Што се тиче убица, подржавам рад органа правне државе, али нећу да ме ико "суочава" са српским злочинима. Нека се прво Биљана Ковачевић Вучо, Соња Бисерко, Наташа Кандић, Чеда Јовановић, Беба Поповић, Марко Видојковић, Перо Луковић и остали смрадови суоче са злочинима оних који их плаћају. И нека се суоче са реалношћу да неће мењати Србију кроз конфликт.

slazem se u potpunosti.ne podnosim tu gardu koju si nabrojao,ustvari ne podnosim moralno "superiorne"licemere kakvi su oni. mogu da ti kazem da je u staroj srpskoj vojsci bilo kakvo ubijanje zarobljenika ili civila bilo strogo kaznjivo i smatrano za jedan od najgorih zlocina i moralnih prestupa.pa srbi su poginulim nemcima i austrougarima (a i oni nama)podizali spomenike.to ti je onaj bespovratni gubitak srpske tradicije i casti,izbrisan komunistickom vladavinom.
osim ovog sa kerovima,izgleda nikad nisi video dete izujedano od strane besnih pasa. ali to i nije tema ovog posta.
 
@serb_pagan
ovo za moralnu tradiciju srba je tacno,i to je zaista ono sto me najvise nervira,kad uporedjuju krimose-zlocince iz skorasnjosti,sa srpskim vojnicima iz,recimo prvog svetskog rata,sa likovima o kojima svajcarac rajs govori u "cujte srbi",sa slobodarskom tradicijom iz kraljevine...cak i cetnici su druga prica od ovih danasnjih izvitoperenih..
ali,mislim a je to relativno privremeno,i da ce se stvari polako kristalisati kako se budemo vracali u normalu tokom buducih godina..tradicionalni moral,koji smo izbrisali se tesko stice,a lako gubi,pa ce stvari ici tesko,ali neumitno..bice tesko sve dok je ovih krivih demagoga koji slave pogresne stvari..
 
Када смо били морално супериорни (стварно, и ајде да изоставим наводнике) били смо толико широкогруди да смо основали Југославију. Постоји ту нека узрочно-последична веза.

Иначе, смета ми истицање да су жртве биле малолетне.

Odsecene%20glave%20kladecapit1.jpg


Овај момак десно ми делује поприлично малолетно. Треба ли га поштедети само зато што још није напунио 18?!?
 
Petar_FPN:
@duh...
ne ako je pod oruzjem,i u borbi..
ali zna se za slucaj one dece od nekoliko meseci do nekoliko godina..gde je vec,u podujevu..
ako tebe to ne tangira,i relativizujes u stilu,to su nam podmetnuli..i sl...onda je bash glupo da o tome i raspravljamo..

СВАКОГ НОРМАЛНО ЧОВЕКА ТАНГИРА СВАКО УБИСТВО...

ПРЕКИНИ ВИШЕ ДА ИЗВЛАЧИШ ИКС и ИПСИЛОН СЛУЧАЈЕВЕ ДА БИ БЛАТИО СРПСКИ НАРОД...

СХВАТИ ДА СРБИ НИКАДА АЛИ НИКАДА НЕЋЕ ПРИХВАТИТИ НЕИСТИНУ , ЗЛОЧИН И КАЗНУ КОЈА СЕ САМО ЊИМА НАВАЉУЈЕ И ПОКУШАВА НАГЛАВАЧКЕ ОКРЕНУТИ ЦЕЛА ИСТОРИЈА...Е ДА БИ СЕ ОПРАВДАЛО 18 ПОБЕСНЕЛИХ ЗЕМАЉА КОЈЕ СУ БОМБАРДОВАЛЕ СРБИЈУ...

ДА СУ СЕ ГОВНАРИ У ОБЛИКУ МЕЂУНАРОДНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ ОДЛУЧИЛИ ДА ИЗНЕСУ СВЕ ЗЛОЧИНЕ И ДА ПРОНАЂУ И КАЗНЕ СВЕ ЗЛОЧИНЦЕ - ОНДА БИ ДОШЛО У ОБЗИР ДА СРБИ ОСУДЕ ЗЛОЧИНЦЕ ИЗ СОПСТВЕНОГ НАРОДА - АЛИ КАКО СЕ ТО НИЈЕ ДЕСИЛО ВЕЋ СЕ ПОКУШАВАЈУ ПРЕНЕБРЕГНУТИ И ЗАТРПАТИ (КАО МАЧКА *****) ЗЛОЧИНИ ХРВАТА, МУСЛИМАНА, СЛОВЕНАЦА И НАТО-а - СРБИ НИКАДА, АЛИ НИКАДА НЕЋЕ ПРИХВАТИТИ КРИВИЦУ (чак и ако је она у неким случајевима евидентна)

ПРАВДА НЕ МОЖЕ БИТИ СЕЛЕКТИВНА - ИЛИ ОСУДИТИ СВЕ ЗЛОЧИНЕ И ЗЛОЧИНЦЕ - ИЛИ НИКОГА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
to nije na tebi da pricas sta ce srbi prihvatiti..to sto vi u obrazu imate lepe zelje u vezi toga,je vash problem,stvari ce ici,pa..vidis i sam kako..tako to mora..:)
treba kaznjavati sve zlocine,ali ne moze medjunarodna zajednica da se bavi svakim mogucim zlocinom koji se negde na svetu zbio,vec kaznjava pokretaca najvise,pa malo manje ove ostale,i tako sve dalje..a za selektivnost nisam bas siguran,kod nas su uvek te brljotine i vise smaracke price o hagu,tra,la,la..a kad malo bolje pogledas,medj.sud pravde je ili bi trebalo da bude jedna extra pravedna ustanova..a pojedinci na nizem nivou da odgovaraju nacionalno,i tako to i funkcionise vec..
 
За читаву галерију идиота у овој Србији потпуно је ЛЕГИТИМНО и НОРМАЛНО УБИТИ СРПСКО ДЕТЕ... како иначе објаснити чињеницу да нико на овом форуму не говори о томе КОЛИКО ЈЕ СРПСКЕ ДЕЦЕ УМРЛО у болницама само зато што англосаксонски олош није дозволио због санкција увоз боца са кисеоником... ЗНАЧИ, ТО НИЈЕ ЗЛОЧИН, ЈЕ Л' ??? Верујем да нико и не зна колико је беба помрло... срамота 8-)
 
Petar_FPN:

to nije na tebi da pricas sta ce srbi prihvatiti..to sto vi u obrazu imate lepe zelje u vezi toga,je vash problem,stvari ce ici,pa..vidis i sam kako..tako to mora..:)


treba kaznjavati sve zlocine,ali ne moze medjunarodna zajednica da se bavi svakim mogucim zlocinom koji se negde na svetu zbio,vec kaznjava pokretaca najvise,pa malo manje ove ostale,i tako sve dalje..a za selektivnost nisam bas siguran,kod nas su uvek te brljotine i vise smaracke price o hagu,tra,la,la..a kad malo bolje pogledas,medj.sud pravde je ili bi trebalo da bude jedna extra pravedna ustanova..a pojedinci na nizem nivou da odgovaraju nacionalno,i tako to i funkcionise vec..

А још мање је на Теби да прекопаваш туђе гробове и да трабуњаш... ја за разлику од Тебе познајем сопствени народ, и нисам продана душа... и нисам у Образу...

А што се тиче овога "...TAKO TO MORA..." много си смешан... МОРА САМО ДА СЕ УМРЕ (народна)... а ништа друго не мора... :confused:
 
eremita:
КОЛИКО ЈЕ СРПСКЕ ДЕЦЕ УМРЛО у болницама само зато што англосаксонски олош није дозволио због санкција увоз боца са кисеоником... 8-)
...ili zasto su jadna deca uopste bila pod sankcijama..da li je zato kriv "anglosaxonski olos" ili neko od onih u hagu?
ti izgleda kapiras samo jednu stranu,gde i ja zaista mislim da bilo ko koje pod sankcijama ne treba biti ostavljen bez nekih stvari..kao O za bebe..
ali je isto znao i slobo,kad je vodio svoju profitersku politiku,zaradio na sankcijama,pa je krivica i kod onog koji sankcije skrivi,..ej bre ceo svet,un nas tad udario..pa je i sloba treabalo malo da misli i o nasim bebama pre nego krene na tudje..evo,ja bih mu i ovo dodao da mu se sudilo posle 5.oktobra.:)
 
serb_pagan:
Pritvoreno je devet osoba, od kojih je šest aktivnih policajaca MUP-a Srbije, osumnjičenih za ratni zločin protiv civilnog stanovništva u Suvoj Reci 1999. Naime, u Suvoj Reci tokom marta ’99. godine, tokom NATO bombardovanja, ubijeno je 48 civila, među kojima je bilo i četrnaestoro dece, jedna dvadesetčetvorogodišnja trudnica i jedna starica.

Pobijeni su tada siptari na pravdi Boga (ako u njega verujeta), ili jednostavnije pobijeni su nenaoruzani ljudi, bez ikakve selekcije i bez suda. Pobijeni su od strane zivotinja sa kojima niti jedan castan vojnik ili policajac ne traba nikada da ima posla. Ne vidim u cemu je problem sto je stoka napokon dosla na rad da je neko prozove.
 
informaticaplus:
Pobijeni su tada siptari na pravdi Boga (ako u njega verujeta), ili jednostavnije pobijeni su nenaoruzani ljudi, bez ikakve selekcije i bez suda. Pobijeni su od strane zivotinja sa kojima niti jedan castan vojnik ili policajac ne traba nikada da ima posla. Ne vidim u cemu je problem sto je stoka napokon dosla na rad da je neko prozove.

Побијени су исто тако и Срби на правди Бога - ненаоружани људи, без икакве селекције и без суда НА СУРОВ И ПОДМУКАО НАЧИН. ПОБИЈЕНИ СУ ОД ШИПТАРСКИХ ЖИВОТИЊА .

ЗАТО ТРЕБА ИЗВЕСТИ СВЕ ЗЛОЧИНЦЕ НА СУД, а не КАО ТИ кревељити се и ужасавати се ЈЕДНОСТРАНО И СЕЛЕКТИВНО... или си можда Шиптар па мислиш да су само Шиптари људи - а Срби не ???
 
Petar_FPN:
...ili zasto su jadna deca uopste bila pod sankcijama..da li je zato kriv "anglosaxonski olos" ili neko od onih u hagu?
ti izgleda kapiras samo jednu stranu,gde i ja zaista mislim da bilo ko koje pod sankcijama ne treba biti ostavljen bez nekih stvari..kao O za bebe..
ali je isto znao i slobo,kad je vodio svoju profitersku politiku,zaradio na sankcijama,pa je krivica i kod onog koji sankcije skrivi,..ej bre ceo svet,un nas tad udario..pa je i sloba treabalo malo da misli i o nasim bebama pre nego krene na tudje..evo,ja bih mu i ovo dodao da mu se sudilo posle 5.oktobra.:)

sada cu opet da rizikujem da me opet uclane u sps i jul ali vreme ja da se to pitanje otvori - konkretno na koji nacin je sloba profitirao na sankcijama (naravno, ovde imam u vidu materijalni a ne politicki kapital)? ne kazem da nije profitirao, ima covek dosta para to znamo, ali na koji nacin je profitirao vise u sankcijama nego bez njih?
 
JABUCHILO:
sada cu opet da rizikujem da me opet uclane u sps i jul ali vreme ja da se to pitanje otvori - konkretno na koji nacin je sloba profitirao na sankcijama (naravno, ovde imam u vidu materijalni a ne politicki kapital)? ne kazem da nije profitirao, ima covek dosta para to znamo, ali na koji nacin je profitirao vise u sankcijama nego bez njih?

:D tztztz...

ma nije profitiro, lazu psi! sloba je najveci sin srpskog naroda, borac za pravdu, spasitelj srba...
ma shta srba! mesija... onaj chiji smo povratak chekali...

zar je mali dokaz shto mu sad satanistichki psi sude???
 
eremita:
Побијени су исто тако и Срби на правди Бога - ненаоружани људи, без икакве селекције и без суда НА СУРОВ И ПОДМУКАО НАЧИН. ПОБИЈЕНИ СУ ОД ШИПТАРСКИХ ЖИВОТИЊА .

ЗАТО ТРЕБА ИЗВЕСТИ СВЕ ЗЛОЧИНЦЕ НА СУД, а не КАО ТИ кревељити се и ужасавати се ЈЕДНОСТРАНО И СЕЛЕКТИВНО... или си можда Шиптар па мислиш да су само Шиптари људи - а Срби не ???

Covek nije znao da prvo mora da pronadje jedan zlocin nad Srbima,da bi mogao da prica o nekom zlocinu koji su ucinili Srbi,pa da onda osudjuje onako stereo...

Gde je on rekao da ne treba izvesti sve zlocince na sud?

Jel to onaj BL metod kad nemas argumenata odmah lepi etiketu pa si brze bolje nabedio coveka?
 
Nexus 6:
dobro, crow...lepo covek pita...

mnogo lepo pita :roll:
a jbg, znash da mi je licemerje najodvratnija pojava :(

shta ochekuje, da sad neko ovde ima napismeno kolko je na hiperinflaciji zaradio, ili kolko od onih silnih cisterni koje su prolazile ovuda iz bugarske, ili od pljachke po ratishtima...

odakle ja znam kolki je njegov procenat bio, al dok ja bukvalno nisam imo shta da jedem 93, cobijev kapital je raso i raso i raso :evil:

a shto da se ne rachuna politichki??? od njega kasnije nije nastao materijalni, a?
 

Back
Top