Akira<----------->Akira
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Akira<----------->Akira

Podrazumevano Akira<----------->Akira

Ja ovaj strip uopste ne kapiram.Poceo sam da ga kupujem u julu,a on je poceo da izlazi u maju.ZA jun i maj sam procitao,pozajmio od druga.Akira se pojavljuje tek u oktobru.Nek mi neko malo pojasni.
    Sta inace mislite o stripu prici,crtezu....
    Recite svoje misljenje!!!

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Akira<----------->Akira

Citat Original postavio absonic
    Ja ovaj strip uopste ne kapiram.Poceo sam da ga kupujem u julu,a on je poceo da izlazi u maju.ZA jun i maj sam procitao,pozajmio od druga.Akira se pojavljuje tek u oktobru.Nek mi neko malo pojasni.
    Treba pročitati više brojeva odjednom da bi se pohvatali konci priče. Lično mislim da bi bilo bolje da je Marketprint izdavao Akiru u dužim nastavcima, 100-150 strana...

Podrazumevano Re: Akira<----------->Akira

Citat Original postavio alien
    Citat Original postavio absonic
    Treba pročitati više brojeva odjednom da bi se pohvatali konci priče. Lično mislim da bi bilo bolje da je Marketprint izdavao Akiru u dužim nastavcima, 100-150 strana...
    Tu si u pravu

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Evo ja cu jer neces verovati plasiramo za trziste Stripove a izdaje Marketrint Novi Sad tako je jer i izdavaci imaju poteskoca sa crtacima. To je jeidno objasnjenje koje imam i dobro je sto uopste i izlaze Akira Stripoteeka, Konam (pijanica), Bernard Prins, i ostalo
    p.s. nikoga ne stitim samo kazem cinjenice

Podrazumevano

Citat Original postavio NICS
    Evo ja cu jer neces verovati plasiramo za trziste Stripove a izdaje Marketrint Novi Sad tako je jer i izdavaci imaju poteskoca sa crtacima. To je jeidno objasnjenje koje imam i dobro je sto uopste i izlaze Akira Stripoteeka, Konam (pijanica), Bernard Prins, i ostalo
    p.s. nikoga ne stitim samo kazem cinjenice
    A kad ja kazem da je neko u pravu,e ondaaa....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •