Србију треба да води жена! Време је , представљам женску српску верзију Путина!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Мислим да је време након векова лутања и промашених лидера .

Мислим да је време да Србију поведе жена и то не било која жена , него млада жена .

ОНА ЈЕ СРБИЈА!

milica-djurdjevic.jpg


Потребна је Србија та енергија , интелект и та изванредна мешавина конзервативност и вреле крви у венама.

Сматрам , ретко када грешим , да Заветници имају такву жену, Милицу Ђурђевић.

Дубоко верујем да би она могла да поведе Србију , као њен председник и вођа .

Сви остали политичари губе свој кредибилитет , могу бити слободна да кажем да се налазе у њеној сени .


Било би заиста жалосно да се овакав теленат и скуп енергије не искористи . Да се она кандидује на изборима као председник , ја бих за њу гласала и не само ја .него милиони младих људи .



Некако се спонтано отворио простор за жену која може да поведе Србију , као Русију Путин .

Женска верзија Путина .можда чак и јача од њега .Она има потпуну пажњу Русије , то треба да се искористи .
 
Poslednja izmena:
Када је Јелцин предао власт , рекао је нешто јако значајно:" Време је да Русију воде млади људи , они који имају амбицију ка успеху и променама на боље " рекао је и да се стари систем руши и прави нови и дошао је Путин .

Сматрам да је време и за Србију да је воде нови ,млади и енегрични људи .Сматрам да Милица Ђурђић има све кавалитете и првенствено енергију да постане српска верзија Путина , чак и јача од њега .

Таквим младим људима треба пружити прилку и подржати их до самог врха .

- - - - - - - - - -

da da...

to je to kada se inteligencija spusti na nivo broja obuce pa se odluke donose na osnovu toga da li neko piski stojeci ili sedeci...

mada...srbi su pokazali svoj stepen retardacije kada su kupili nazadnjacke proizvode upakovane u stiropor...

Битно је , битно јер се женама још увек у политици верује .то је оно што може да је издвоји од осталих кандидата Осим тога она поседује изванредну енергију и човек једноставно може да јој верује , а то је ВЕОМА БИТНО !
 
...
Битно је , битно јер се женама још увек у политици верује .то је оно што може да је издвоји од осталих кандидата .Осим тога она поседује изванредну енергију и човек једноставно може да јој верује , а то је ВЕОМА БИТНО !

ahahaha..mislis poput tabakovicke, maje sator gojkovic, trivulje, retardiranih radikalki sot kunu i gadjaju cipelama...
 
Једва чекам коментар колеге Алтер_Его-а.

Пусти њега , његово је прошло .Срђа му је изгубио сваки кредибилтет .Он је изиграни ОТПОРАШ , али погледај шта је створила Србија .Она ће бити јача и од самог Путина !

Баш сам разговарала са руским колегама и друговима , сви се слажу , да је Милица нешто што је баш у овом историјском моменту било потребно Србији .

- - - - - - - - - -

ahahaha..mislis poput tabakovicke, maje sator gojkovic, trivulje, retardiranih radikalki sot kunu i gadjaju cipelama...

мислила сам на нове генерације , наравно
 
Slazem se da zena treba da vodi Srbiju.

žene su i sjebale Srbiju sad nek vade štetu :rtfm:

- - - - - - - - - -

ŽENE:

- ove naše SULTANIJE neće u vojsku, a ni ljubiteljke zapada ni ljubiteljke istoka ne žele da vide da njihove koleginice itekako služe
- ove naše POKONDIRENE pujdaju muževe na kršenje zakona samo da bi kupile šminku, gačice, i kartu za Tunis da bi se rugale onoj drugoj
- ove naše ALAVE uče decu od malih nogu: "gledaj sebe a ne ostale", zato je lako u Srbiji sjebati neku firmu na zapadu to ne može tek tako....
 
žene su i sjebale Srbiju sad nek vade štetu :rtfm:

- - - - - - - - - -

ŽENE:

- ove naše SULTANIJE neće u vojsku, a ni ljubiteljke zapada ni ljubiteljke istoka ne žele da vide da njihove koleginice itekako služe
- ove naše POKONDIRENE pujdaju muževe na kršenje zakona samo da bi kupile šminku, gačice, i kartu za Tunis da bi se rugale onoj drugoj
- ove naše ALAVE uče decu od malih nogu: "gledaj sebe a ne ostale", zato je lako u Srbiji sjebati neku firmu na zapadu to ne može tek tako....

Svaka neka rodi 2/3 srpske dece sve im je oprosteno.
 
Ko je ova?

Ne, ozbiljno, ko je ova? Prvo, previse je mlada i lepa da bi vodila drzavu (drzavnik treba da izgleda kao Madlen Olbrajt i da bude isto toliko pokvaren). Drugo... ko je ova?

Milica Dj.
Djordja Markovića Selje 16
telefon 061-55781

uzela 061 jer može se serenda mnogo minuta u mreži, ništa patriotski 064
 
Slazem se da zena treba da vodi Srbiju.

Било би жалосно да се испусти оваква енергија , она нам је можда и последња шанса за подизање Србије из пепела , да поново поносно подигненмо главу и кажемо:" ДОСТА ЈЕ БИЛО ПОНИЖЕЊА "


Она је савршен , али савршен кандидат за вођу Србије .Заиста би требало се ангажује на вишем нивоу њена презентација , специјално млађим нараштајима .То може да се обави чак и у пар месеци , јер она и привлачи млађе генерације које су потребне Србији.

55T8EjJt.jpg


Она има снагу у себи која може да пробуди и покрене Србију .
 
Било би жалосно да се испусти оваква енергија , она нам је можда и последња шанса за подизање Србије из пепела , да поново поносно подигненмо главу и кажемо:" ДОСТА ЈЕ БИЛО ПОНИЖЕЊА "....


jedino se slazem sa ovim DOSTA JE BILO :P pa ti sad citaj izmedju redova...
 
Било би жалосно да се испусти оваква енергија , она нам је можда и последња шанса за подизање Србије из пепела , да поново поносно подигненмо главу и кажемо:" ДОСТА ЈЕ БИЛО ПОНИЖЕЊА "


Она је савршен , али савршен кандидат за вођу Србије .Заиста би требало се ангажује на вишем нивоу њена презентација , специјално млађим нараштајима .То може да се обави чак и у пар месеци , јер она и привлачи млађе генерације које су потребне Србији.

55T8EjJt.jpg


Она има снагу у себи која може да пробуди и покрене Србију .

Uvek sam bio za zene nikad za pedere.
 
Руска школа за младе политичке лидере , прошлог лета је тамо била и Милица Ђурђевић

Ruski predsednik Vladimir Putin posetio je letnju školu za buduće političke lidere, među kojima je bilo najviše Srba, i poželeo im da postanu istaknuti politički lideri svojih država i naroda.





„Mladi deputati i politički lideri“ naziv je jedne od šest sekcija Ruskog omladinskog foruma „Teritorija smisla na Kljazmi“, u Vladimirskoj oblasti, koji proteklih dana bio mesto susreta mladih deputata i političkih lidera iz cele Rusije i još 13 zemalja: Srbije, Crne Gore, Slovenije, Švedske, Indije, Poljske, Ukrajine, Jermenije, Belorusije, Uzbekistana, Mađarske, Moldavije i Južne Osetije.


3578689.jpg

Đurđevićeva je s ponosom dodala da im je predsednik Rusije Vladimir Putin uputio pismo podrške i poželeo svim učesnicima da postanu istaknuti politički lideri svojih država i naroda.




Она је већ изабрана
 
Као што Америка има своју Хилари, као што Хрватска има своју Колинду, тако ћемо и ми једног дана имати своју Милицу Ђурђевић.


milica-djurdjevic.jpg



Мораћемо да се носимо с тим да ће бити пуно сексистичких кометнара на рачун нашег (будућег) председника.
 
Лепа сека, нема шта. Лакнуло ми када сам видео о коме је реч на теми.

У први мах сам помислио да је у питању Мира Марковић, имајући у виду наслов и ко је аутор теме :)
 
Наравно потребна је мало већа кампања , она може да привуче велики број младих људи ,момака и девојака и да се мало више ангажују у политици

Требало би почети од факултета , лепити плакате , направити добру пропагандну рекламу , мало је времена али предност је Милицина енергија и интелект .до 27 марта .
 

Back
Top