Lassa zimske gume

+1 Tigar Winter1 odrađuje posao više nego korektno za cenu koju ima.

Ako ne voziš previše težak i jak auto i Lassa će ti odraditi posao.

Cena treba da bude zaista dobra jer je zima na izmaku i vrlo je moguće da više uopšte neće biti snega i minusa.

Uzgrad, po našem zakonu ako na putrvima nema snega, leda ili poledice, dozvoljeno je voziti na letnjim gumama.
 
Pozdrav, trazio sam satima odgovarajuci podforum ali ne uspeh da nadjem. Pre 5 dana, sa primorja krenuo sam sa prijateljovim dzipom na kopaonik. Dzip odnosno Suv je opremljen nekim zimskim (kineskim meni nepoznatim proizvodjacem guma) gumama. U pitanju je Q7 restajling s line. Prvi put ga vozim i nisam imao problema kad sam dosao. Medjutim sad je dosta snega na putu, i mislim da nece biti toliko cisto dok se budem vrcao kuci pa bih vas pitao, ako se neko razumije, ili jos bolje ima slicno auto da mi objasni kako da namestim sve opcije da voznja bude sto bezbednija. Zvao sam prijatelja da vidim zna li on nesto, covek je stariji i pravo se ne razume, on ga vozi na komfort i to je to, nikad nije menjao to, kao ni isao negde po snegu. Hvala unapred na pomoci, pozdrav!
 
Pozdrav, trazio sam satima odgovarajuci podforum ali ne uspeh da nadjem. Pre 5 dana, sa primorja krenuo sam sa prijateljovim dzipom na kopaonik. Dzip odnosno Suv je opremljen nekim zimskim (kineskim meni nepoznatim proizvodjacem guma) gumama. U pitanju je Q7 restajling s line. Prvi put ga vozim i nisam imao problema kad sam dosao. Medjutim sad je dosta snega na putu, i mislim da nece biti toliko cisto dok se budem vrcao kuci pa bih vas pitao, ako se neko razumije, ili jos bolje ima slicno auto da mi objasni kako da namestim sve opcije da voznja bude sto bezbednija. Zvao sam prijatelja da vidim zna li on nesto, covek je stariji i pravo se ne razume, on ga vozi na komfort i to je to, nikad nije menjao to, kao ni isao negde po snegu. Hvala unapred na pomoci, pozdrav!

E, pa Bosanac svaki auto ima uputstvo za upotrebu, pa obicno pre polaganja vozackog naucis da citas.
Voznja nije kao igrica da se uhodavas bez znanja, dakle knjigu u sake i tamo pise kako se koristi automatika vozila.
To sto je tebi frka od voznje po snegu je dobro, jer i nije jednostavno i ni automatika ne moze, ako joj ne kazes sta hoces.
U principu taj auto je idiotproof tako da i ako ga ostavis na normalno podesavavanje nece praviti greske, ako ne preteras sa brzinom.
I da, obavezno procitaj i uputstva koja daju iskusni o voznji po ledu i snegu, a to mozes da nadjes na netu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top