pun dzep zlatnih bisera
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: pun dzep zlatnih bisera

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Talking pun dzep zlatnih bisera

[font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Ne znam koliko imam godina. To se stalno menja.[/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Tata je odrastao na selu. On je kravu video uživo![/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Jako sam se uplašio kad se mama razbolela. Pomislio sam da će nam tata kuvati. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Ja se ne svaðam s roditeljima. Nisu moj nivo. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Kad se mama posvaðala s tatom, prvi put sam video leteće tanjire.[/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]životno osiguranje je novac koji dobije onaj ko preživi smrtni slučaj.[/font][/font]

[font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Usvajanje je bolja mogućnost. Tako roditelji mogu sami da izaberu svoje dete i ne moraju da prihvate baš ono koje su dobili. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Krave ne smeju brzo da trče, da ne bi prosule mleko.[/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Crvi ne grizu jer imaju rep i napred i nazad.[/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Breskva je kao jabuka sa tepihom. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Proleće je prvo godišnje doba. U proleće kokoške nose jaja, a seljaci krompir. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Psi obično vole vodu. Neki čak toliko, da u njoj i žive. To su morski psi. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Sve ribe nose jaja. Ruske čak kavijar.[/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Zoološki vrt je super. Tamo možemo da vidimo životinje koje i ne postoje. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Nisam kreten, ali sam zato vakcinisan. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]U Francuskoj su nekad pogubljenja kriminalaca izvodili želatinom. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Ribe se razmnožavaju tako da nose iskre. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Muslimanska Biblija se zove Kodak. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Papa živi u Vakuumu.[/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Čak i dečaci imaju da kažu nešto zanimljivo ako ih dovoljno dugo slušaš[/font][/font] [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Za devojčice je bolje da se ne udaju, ali dečacima treba neko ko će da čisti. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Šta moji roditelji imaju zajedničko? Paa... Oboje ne žele da imaju više dece. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Ti u stvari ne odlučujes sam kad treba da stupiš u brak. Bog to odlučuje odavno unapred i ti na kraju vidiš šta ti se dogodilo. [/font][/font]
    • [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Prvo moraš da naðeš nekoga ko voli iste stvari kao i ti. Ako na primer ti voliš fudbal, onda i njoj mora da se svidja to da ti voliš fudbal i onda da donosi čips i pivo[/font][/font]
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano Re: pun dzep zlatnih bisera

jel to ono olovka pishe srcem....kul je knjiga

Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Talking Re: pun dzep zlatnih bisera

Nnisam sigurna da je to bas iz te knjige,jer sam dobila na mail.Bas je slatko.Meni se najvise svidja za kravu koja ne sme da trci da nebi prosula mleko hahahahha
    "život je more,
    pučina crna,

Aphroditi
    Guest

[font=Lucida Sans Unicode]Za devojčice je bolje da se ne udaju, ali dečacima treba neko ko će da čisti. [/font]
    Hehehe, a meni je ova recenica, onako bas gorko-slatka.

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Breskva je kao jabuka sa tepihom.

... ma sve ću da printnem
    Što čitaš kad ti škodi?

Aphroditi
    Guest

[font=Lucida Sans Unicode]U proleće kokoške nose jaja, a seljaci krompir. [/font]

Hahahahaha a provali ovo.

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Sve ribe nose jaja. Ruske čak kavijar.

Ha ha ha .. ovo je fantastično ....

Aktivan član Biancaneve (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

"Ti u stvari ne odlučujes sam kad treba da stupiš u brak. Bog to odlučuje odavno unapred i ti na kraju vidiš šta ti se dogodilo. "

Slatko sam se nasmejala .... genijalno
    Poslednji put ažurirao/la Biancaneve : 27.10.2005. u 15:19
    Have no fear of perfection, you will never reach it !!!

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Krave ne smeju brzo da trče, da ne bi prosule mleko.

:lol.
    Što čitaš kad ti škodi?

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

POČETAK I KRAJ
    Zna se kad počinje početak a ne zna se kad počinje kraj.

Kraj je na kraju a početak je malo napred,

Kraj je nazad a početak je pre nazad.

Početak je kad počneš a kraj je kad si gotov.

Ima kad je neki početak odmah kraj
    a ima kad je neki kraj početak
    ima opet kad neko ima i kraj i početak
    a ima kad nema ni kraj ni početak.

Početak je kad sam se ja rodio a kraja nema.
    Drago mi je što sam tako malo pažnje posvetila dobrim savetima. Da sam ih slušala, bila bih spasena svojih najomiljenijih grešaka.

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Cvećar je jedan čovek što cveta u bašti.
    Drago mi je što sam tako malo pažnje posvetila dobrim savetima. Da sam ih slušala, bila bih spasena svojih najomiljenijih grešaka.

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

[font=Courier New]Pun džep zlatnih bisera ili stihova, kako se zove tačno?[/font]
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio HeBePoBaTaH_
    [font=Courier New]Pun džep zlatnih bisera ili stihova, kako se zove tačno?[/font]
    stihova,ali ovo je moj naslov i ne budi ...................
    "život je more,
    pučina crna,

Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio mackica ns
    pa neka je,bolje da pricamo o ovakvim stvarima nego da se pljujemo medjusobno ili meri,o krivog stojka
    "život je more,
    pučina crna,

Aktivan član Maxy (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

JA bi to nazvao pun dzep bajadera:-P
    Ljudi Vai dolazi u Beograd:-P .I najvaznije od svega,ipak sam ja genije:!:

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio esperanca137
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Ne znam koliko imam godina. To se stalno menja.[/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Tata je odrastao na selu. On je kravu video uživo![/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Jako sam se uplašio kad se mama razbolela. Pomislio sam da će nam tata kuvati. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Ja se ne svaðam s roditeljima. Nisu moj nivo. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Kad se mama posvaðala s tatom, prvi put sam video leteće tanjire.[/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]životno osiguranje je novac koji dobije onaj ko preživi smrtni slučaj.[/font][/font]

[font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Usvajanje je bolja mogućnost. Tako roditelji mogu sami da izaberu svoje dete i ne moraju da prihvate baš ono koje su dobili. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Krave ne smeju brzo da trče, da ne bi prosule mleko.[/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Crvi ne grizu jer imaju rep i napred i nazad.[/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Breskva je kao jabuka sa tepihom. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Proleće je prvo godišnje doba. U proleće kokoške nose jaja, a seljaci krompir. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Psi obično vole vodu. Neki čak toliko, da u njoj i žive. To su morski psi. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Sve ribe nose jaja. Ruske čak kavijar.[/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Zoološki vrt je super. Tamo možemo da vidimo životinje koje i ne postoje. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Nisam kreten, ali sam zato vakcinisan. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]U Francuskoj su nekad pogubljenja kriminalaca izvodili želatinom. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Ribe se razmnožavaju tako da nose iskre. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Muslimanska Biblija se zove Kodak. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Papa živi u Vakuumu.[/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Čak i dečaci imaju da kažu nešto zanimljivo ako ih dovoljno dugo slušaš[/font][/font] [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Za devojčice je bolje da se ne udaju, ali dečacima treba neko ko će da čisti. [/font][/font]
    [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Šta moji roditelji imaju zajedničko? Paa... Oboje ne žele da imaju više dece. [/font][/font][font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Ti u stvari ne odlučujes sam kad treba da stupiš u brak. Bog to odlučuje odavno unapred i ti na kraju vidiš šta ti se dogodilo. [/font][/font]
    • [font=Lucida Sans Unicode][font=Lucida Sans Unicode]Prvo moraš da naðeš nekoga ko voli iste stvari kao i ti. Ako na primer ti voliš fudbal, onda i njoj mora da se svidja to da ti voliš fudbal i onda da donosi čips i pivo[/font][/font]
    E ovo za letece tanjire je super...

Slične teme

1. Bisera Veletanlic
    Autor Neozbiljni pesimista u forumu Muzika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.04.2009., 13:48
  2. top 10 bisera iz politicke kampanje
    Autor idol... u forumu Politika
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 17.01.2007., 20:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu