Partizan opet puko

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
112.108
hahahahah
36_12_6.gif
 
Pa znas kako...ojachala je nasa liga dosta. A posebno ove nize lige! Ovi timovi iz nizih liga imaju jake lokalne sponozre.Uglavnom upravnike stocnih pijaca i sl. a tu su pare! A verovatno se ovi igraci nizih liga hrane nekim dobrim koncetratom za krupna goveda...
Pa i 1/8 finala je uspeh,nemojte tako...
BJEKO OSTANI !!!
 
rasha slazem se sa tobom da je problem u upravi kao sto je bio i u zvezdinoj dok nisu otisli.
A sta ce bit isledece godine?
PA citacemo kako Partizan zari i pali
ali po drugoj ligi :)))))
 
...какви папани...

...него људи...шта бре овај Зенга ради? Ја јесте да слабије пратим фуцу, али за неке играче који су данас играли први пут чујем. Ово је Србија бре, не Италија...и куп је врло важан...просто не могу да верујем какво подцењивање. Умало и ми да испаднемо. Сад сам био на Звездином сајту, дали смо гол у 92. минуту. Да су били пенали, ко зна шта би било.

Мишеви ће опстати у лиги уз адекватна појачања, али људи...Звезда игра лоше...џаба што вероватно освајамо титулу...са оваквом игром у Европи нећемо ништа урадити.
 
uf, sto ne volim ovakve izjave pesimisticke... ajde ljubo malo gledaj sa vedrije strane! prvi na tabeli, u kupu uefa smo, dobri rezultati, dobar sponzor... i dobra igra ce uskoro, veoma uskoro, bice samo BUM! i sve ce ici ko podmazano :) !

@rashaPFC: tuzan si i ti i svi ostali kompleksasi - jel ste mozda i ovu tekmu prodali???
jadni vi... i zvezda se patila dok se nije promenila uprava, al nije joj se desavalo da ne pobedi 5 tekmi zaredom!

ZVEZDA SAMPION! SEVER UVEK SA TOBOM!
 
Ljubo,danas je protiv mladosti igrala kompletna druga postava.A oni nisu bas uigrani...zato smo se tako mucili.Ali nema veze...sve je ok.Meni je MNOGO VISE vaznija titula...kup sluzi da se vadis ako puknes u prvanstvu.
navikni se na ovakve Zvezdine pobede...ipak nam je trener Italijan,a Italijani gaje takav stil igre...1:0, 2:1. Ruzan fudbal,ali danas se gledaju samo rezultati,a Zvezdi su preko potrebni rezultati.
 
danas sam video na tv-u da Piksi najavljuje pojacanja od nove godine. Kaze da je zbog nedostatka novca izostalo neko zvucno pojacanje koje je najavio kad je dosao (spominjao je dug zveze od nekih 8 miliona evra ako sam dobro zapamtio) ali da su u pregovorima sa novim sponzorima koji bi trebali da skupe lovu za zvucna pojacanja.
Da vidimo i to cudo.
Ako on ne spase Zvezdu niko nece :)))
 
Dugovi Zvezde koje je Pixi saopstio su oko 7,7 miliona evra. Taj dug je predhodna uprava napravila i za toliki dug neko treba da odgovara.
Mislim odakle nama toliki dug? Igrali smo samo domace prvenstvo i kup uz par utakmica godisnje u Evropi.Niti smo koga kupovali od igraca,a sve sto smo mogli da prodamo prodali smo. Okolina stadiona je ruglo.Znaci taj dug po meni nema relano pokrice...sto znaci kradja.
Inace slusao sam kada je Pixi je jedno 30-40 dana na skupsti saopstio tu informaciju,da je od tog duga cini mi se oko 5 miliona evra dug prema bankama.
Ovo drugo su dogovi za tekuce stvari i gomila nekih neplacenih racuna za sve i svasta.
Pixi skuplja sponozore i rekao je da ce to sve da se sanira u narednih nekoliko meseci. znate bre sta je 7 miliona evra...Mozes da dovedes dva extra pojacanja za te pare...naravno malo starijih igraca,a ne ovih sto kostaju po 50 milki.
 
Ђаци у школи одговарају на тему мој отац.
Ана устане, каже...мој тата је лекар, помаже људима,
Мика каже...мој тата је пилот...
Дође ред и на Перицу...мој ћале ради у геј-клубу, игра око шипке...и бризне у плач. После часа, учитељица му приђе да га утеши...а Перица јој намигне и рече...Ма опуштено...ћале ми је играч Партизана...ал' ме блам да кажем. :mrgreen:
 
Ljuba82:
Ђаци у школи одговарају на тему мој отац.
Ана устане, каже...мој тата је лекар, помаже људима,
Мика каже...мој тата је пилот...
Дође ред и на Перицу...мој ћале ради у геј-клубу, игра око шипке...и бризне у плач. После часа, учитељица му приђе да га утеши...а Перица јој намигне и рече...Ма опуштено...ћале ми је играч Партизана...ал' ме блам да кажем. :mrgreen:
genijalno :mrgreen:
 
Ne mogu da vjerujem koliki ste vi cigani kompleksasi! :shock: Ovo je deseti topik u 2 nedjelje koji otvarate da bi ste nas smarali.Djeco jedna(vecina vas jeste posto normalan odrastao covjek se ne bi ovako glupirao) ,idite na tribinu ,malo navijajte, da izlijecite komplekse...

@ taj vic ide se kosarkaskom reprezentacijom SCG,ali nema veze...
 

Back
Top