ko kaze da muskarci vise zele seks?

D

dona123

Gost
...samo pricaju vise, a kad treba - retki su oni koji mogu da nas prate...( Cast izuzecima, ali kako cujem "ta vrsta" je u izumiranju... :))))) I cija je ideja da muskarac treba da ima harem??? Vise zena?... Zar ne bi bilo normalnije da je obrnuto???!!!!
:twisted: :oops:
 
dona123:
...samo pricaju vise, a kad treba - retki su oni koji mogu da nas prate...
Da znaš si me zaista malo zaintrigirala. Stvarno. Jeste to tačno, nego, primetio sam da polako izrasta nova generacija devojaka koje su bogami, dobro izučile te fore.
Pričaju, brate, kad ih čuješ, pomisliš da su iskusnije od kamenjarki. A kad se stvari konkretizuju, shvatiš da se tek rešila mraka !
 
kresnuo bi gazdaricu :):
Jandrla:
kresnuo bi gazdaricu :):
Jandrla:
kresnuo bi gazdaricu :):

Ili goblen?

mozze:)

ej imash li ti? da se djoramo...

Nemam, ali ako trazis dobru mustru pitaj Gazdaricu :wink:


ja trazzim rupu u koju tju se zabosti!
a gazdarica je ipak gazdarica:)
bez ljutish!

Ako nekako izvuces od nje slichku posalji i meni.

ali ima li ona slichku a?
 
Jandrla:
kresnuo bi gazdaricu :):
Jandrla:
kresnuo bi gazdaricu :):
Jandrla:
kresnuo bi gazdaricu :):

Ili goblen?

mozze:)

ej imash li ti? da se djoramo...

Nemam, ali ako trazis dobru mustru pitaj Gazdaricu :wink:


ja trazzim rupu u koju tju se zabosti!
a gazdarica je ipak gazdarica:)
bez ljutish!

Ako nekako izvuces od nje slichku posalji i meni.

ali ima li ona slichku a?


AJDE SHALJI MENI PLIIIIZ
TIME@PTT.YU
 
Milojko Vasic:
dona123:
...samo pricaju vise, a kad treba - retki su oni koji mogu da nas prate...
Da znaš si me zaista malo zaintrigirala. Stvarno. Jeste to tačno, nego, primetio sam da polako izrasta nova generacija devojaka koje su bogami, dobro izučile te fore.
Pričaju, brate, kad ih čuješ, pomisliš da su iskusnije od kamenjarki. A kad se stvari konkretizuju, shvatiš da se tek rešila mraka !

Ma foliranje. I kod muskih i kod zenskih.... sad je to jednostavno trend.
 
Da se razumemo:ja uopste nisam klinka "koja je u trendu", niti sam promiskuitetna, niti sam postavila ovu temu da bih razmenjivala fotografije ili sklapala raznorazna "poznanstva".Nisam mozda ni kompetentna da je zapocnem s obzirom da su sve moje veze bili duge sto znaci da ih(nazalost, hehehe)
ni nisam imala mnogo. Naprotiv. Ali dosta mi je vise prica o muskoj potenciji, superiornosti, "jacem polu" itd.! I mislim da se vecina zena, namerno upotrebljavam izraz zena a ne devojaka, slaze sa mnom.Muskaraca,PRAVIH muskaraca je sve manje a isfrustriranih,nesigurnih i nemastovitih pripadnika pomenutog pola ima na svakom koraku...
Znam da ce se naci neko ko pravilno razmislja i reci da smo i mi delom krive za nesto od ovog sto sam navela i priznajem da je tako, ali to je vec neka druga tema,ja hocu komentare na vec zapocetu. :wink: 8)
 
to da mi vise zelimo sex je velika nebuloza samo nam je drustvo omogucilo da lakse izrazavamo tu potrebu a sto se tice ovog harema tu moram ovim mudzahedinima da odam priznanje ........ e tu nas je ovo hriscanstvo uebalo do koske.... a sto se tice tvoje kritike muskog pola verovatno jesi u pravu al sta mislis sta bi mi mogli sve da kazemo za dobru vecinu vaseg pola....... pozdrav
 
Tema vezana za osobine muskaraca i zena je, pretpostavljam posto sam ovde bila samo bar puta, vec mnogo puta pomenuta a i ne vredi da se ubedjujemo...Nemoj da vodis rat u kojem se vec unapred zna ishod... :lol:
Nego, da mi nastavimo sa predjasnjom : a sta bi ti, duso, radio sa haremom zena? U pocetku bi uzivao zabavljajuci se sa svakom od njih po nekom rasporedu ali sta bi se desilo kad bi one zatrazile ono sto im pripada svake noci, sve odjednom? E, taj harem bi volela da vidim! Ovako,scenario bi ubrzo bio sledeci: napravio bi neki redosled da svaka od njih misli da si kod one druge a ti bi lepo zbrisao od svih da se odmoris negde s drugarima...Uz pivo, naravno. (Nista licno,samo si mi se "namestio".) :twisted:
 

Back
Top