Satanisti sa zapada upravljaju klimom

Izasao je dokumentarac sa Leonardom di kaprijem o globalnom zagrevanju. Koliko sam videla sve su pozitivne kritike o filmu. Kao otovorene su oci i krecemo u angazovanje da popravljamo sve sto smo nazao ucinili planeti, sutra ce biti kasno. Zdrav mozak zna da ce isti ti nastaviti i da seku palmino drvece i kisne sume i da masovno uzgajaju i kolju bikove i prasice. Sve je predstavljeno tako, a Ameri zapravo zele ograniciti Rusiju da koristi resurse jer im je ona glavni protivnik
 
Japanska firma „Genepax“ konstruisala je prvi motor automobila koji pokrece iskljucivo voda i koji ne emituje ugljen-dioksid.

Predstavnici „Genepaxa“ nisu hteli da otkriju pojedinosti o načinu na koji funkcioniše motor, ali su objasnili da radi zahvaljujući procesu u kom se stvara vodonik u sistemu poznatom kao Water Energy System (WEA).

http://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti/prvi-automobil-na-vodu/916wgze

- - - - - - - - - -

Ne postoji nikakav auto na vodu, niti je moguće da se voda iskoristi kao gorivo. Ti veruješ u svakakve nebuloze na koje naletiš na internetu. Baš žalosno.

Ti si taj koji navlaci rukom daljinski televizora svaki dan po nekoliko sati a ne ja. Ja trazim informacije koje me zanimaju, tebi ih serviraju nakon cega ih fanaticno branis.
 
Znači nije na vodu nego na vodonik. :hahaha: Vodonik je veoma opasan (zapaljiv). Znači nije na vodu nego na vodonik. :hahaha: Ne može da bude na vodu. :hahaha:

Informacije se ne traže na ludačkim YouTube kanalima koji tvrde da je Zemlja jedina ploča u svemiru. :thumbdown: Stvarno nikome ovde nije jasno ko je najveći moron, ko veruje u sve što vidi i kome se ruga ceo forum.:rida:
 
Japanska firma „Genepax“ konstruisala je prvi motor automobila koji pokrece iskljucivo voda i koji ne emituje ugljen-dioksid.

Predstavnici „Genepaxa“ nisu hteli da otkriju pojedinosti o načinu na koji funkcioniše motor, ali su objasnili da radi zahvaljujući procesu u kom se stvara vodonik u sistemu poznatom kao Water Energy System (WEA).

http://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti/prvi-automobil-na-vodu/916wgze

- - - - - - - - - -



Ti si taj koji navlaci rukom daljinski televizora svaki dan po nekoliko sati a ne ja. Ja trazim informacije koje me zanimaju, tebi ih serviraju nakon cega ih fanaticno branis.
Ti ne znaš osnovne stvari iz fizike i hemije, a kačiš idiotske članke polupismenih novinara iz tabloida iako je svakom normalnom jasno da je u pitanju obična budalaština pošto obična voda nikako ne može da se iskoristi kao gorivo.
Ali šta uopšte očekivati od čoveka koji misli da Zemlja ima oblik palačinke.
 
Znači nije na vodu nego na vodonik. :hahaha: Vodonik je veoma opasan (zapaljiv). Znači nije na vodu nego na vodonik. :hahaha: Ne može da bude na vodu. :hahaha:

Informacije se ne traže na ludačkim YouTube kanalima koji tvrde da je Zemlja jedina ploča u svemiru. :thumbdown: Stvarno nikome ovde nije jasno ko je najveći moron, ko veruje u sve što vidi i kome se ruga ceo forum.:rida:

Moroncina je onaj koji veruje u CGI slike okrugle Zemlje na kojima se ne vidi nijedan satelit.

- - - - - - - - - -

Ti ne znaš osnovne stvari iz fizike i hemije, a kačiš idiotske članke polupismenih novinara iz tabloida iako je svakom normalnom jasno da je u pitanju obična budalaština pošto obična voda nikako ne može da se iskoristi kao gorivo.
Ali šta uopšte očekivati od čoveka koji misli da Zemlja ima oblik palačinke.

Ja ne znam osnovne stvari z fizike i hemije jer su "polupismeni" mediji preneli "budalastinu" da su celnici japanske kompanije izjavili da je moguce napraviti gorivo od vode?
 
Poslednja izmena:
Moroncina je onaj koji veruje u CGI slike okrugle Zemlje na kojima se ne vidi nijedan satelit.

- - - - - - - - - -



Ja ne znam osnovne stvari z fizike i hemije jer su "polupismeni" mediji preneli "budalastinu" da su celnici japanske kompanije izjavili da je moguce napraviti gorivo od vode?

Sateliti se vide kroz bolji teleskop. Morončina je onaj ko veruje u sve što vidi na YouTube, recimo u to da se može napraviti auto na vodu. Voda da bude gorivo. :hahaha: Još ako je ćelava morončina. :cepanje: Veruje u sve što vidi na Internetu. Zemlja ravna ploča.
Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Smejem se tačno 33 puta. Morončina spava po danu a orgija po noći, svake noći. Morončina a ne "moroncina".

Gorivo je vodonik, a ne voda. U auto se ne sipa voda, nego vodonik. Morončina (a ne moroncina) veruje u naslov iz novina). Tuga. :rida:
 
Sateliti se vide kroz bolji teleskop. Morončina je onaj ko veruje u sve što vidi na YouTube, recimo u to da se može napraviti auto na vodu. Voda da bude gorivo. :hahaha: Još ako je ćelava morončina. :cepanje: Veruje u sve što vidi na Internetu. Zemlja ravna ploča.
Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Smejem se tačno 33 puta. Morončina spava po danu a orgija po noći, svake noći. Morončina a ne "moroncina".

Gorivo je vodonik, a ne voda. U auto se ne sipa voda, nego vodonik. Morončina (a ne moroncina) veruje u naslov iz novina). Tuga. :rida:

Celava je bulja tvoje bivse koja te napushila kada sam je opalio (gde moj prodje tu trava ne raste).

Pise u tekstu voda, obrati se urednicima Blica i kazi im sta i kako treba. Uobicajeno je da se za vodonik kao gorivo koristi naziv voda jer se iz iste i dobija. Ako ti je voda/vodonik razlog da pises kilometarski post onda si zreo da iz vrtica predjes u predskolsko. Ne fizicki vec psihicki, psiha (i pisha) ti jos uvek igra klikere u obdanistu.
 
...

HAARP je opste poznata CINJENICA a ne teorija zavere...

Ja sam vec nekoliko puta i na primeru onih nasih poplava iz 2014. dokazao da je sve bilo HAARP-om rukovodjeno !!!

A cilj im nije bio Obrenovac, vec BEOGRAD, tacnije potapanje Novog Beograda !!!
Medjutim sam Bog im je pokvario planove...jer je vodu preusmerio u kopoove Kolubare...
A da je sva ta voda dospela u Savu...Novi Beograd bi bio potopljen !!!


U toj satanistickoj operaciji su ucestvovali i domaci kvislinzi iz nasih vlasti i struktura !
Kako iz vlasti tako i iz sfere biznisa...
Jer nije slucajno Miskovic neposredno pre poplava PRODAO DELTA OSIGURANJE ITALIJANIMA !!!

Ako treba sve mozemo naci podatke i naslove i tekstove i sve hronolsoki poredati jer sam to istrazivao dosta.


Takodje tih dana, posto HAARP ne utice samo na vreme vec i na ljude tj nerve i psihu istih..., smo imali nekoliko bizarnih slucajeva visestrukh i monstruoznih ubistava i zlocina pa i samoubistava...kao i cudnog ponasanja zivotinja....

A pricao sam vec i kako je NE SLUCAJNO se sve odigralo u zoni najbitnijie TERMOELEKTRANE NIKOLA TESLA !!!
A takodje i katastrofa u KRUPNJU se odigrala u blizini HIDRELEKTRANE MALI ZVORNIK !!!
U BiH/RS je pak nastradao DOBOJ gde je TE STANARI, takodje tih dana se desila i eksplozija na Kosovu u TE OBILIC...

A SETIMO SE I DA JE NEPOSREDNO PRE POPLAVA DOSLO DO NESTANKA STRUJE ...u Beogradu na Vracaru (ne slucajno Vracar = Hram + opet prica oko TESLE...)


Dakle sve ukazuje da HAARP NA NEKI HIBRIDNI NACIN KORISTI POSTOJECU ELEKTROENERGETSKU MREZU I "ČVORNA" MESTA POPUT ELEKTRANA !!!

Svi tragovi poplava iz 2014. ukazuju na HAARP i organizovani satanisticki napad na Srbiju i Srbe !!!


A kako rekoh sumnjam da su u tom napadu ucestovali tj za isti znali i neki ljudi iz vrha vlasti i biznisa u Srbiji !!!


...
 
Poslednja izmena:
Celava je bulja tvoje bivse koja te napushila kada sam je opalio (gde moj prodje tu trava ne raste).

Pise u tekstu voda, obrati se urednicima Blica i kazi im sta i kako treba. Uobicajeno je da se za vodonik kao gorivo koristi naziv voda jer se iz iste i dobija. Ako ti je voda/vodonik razlog da pises kilometarski post onda si zreo da iz vrtica predjes u predskolsko. Ne fizicki vec psihicki, psiha (i pisha) ti jos uvek igra klikere u obdanistu.

Trebalo ti je više od nedelju dana da odgovoriš na ovako kratak post. Da bi govorio o bulji. Pališ se na bulje, a zaobillaziš pravu stvar. Tuga. Jesi li osetio ukus moje kite dok si je ljubio? Pošto dalje od toga nisi ni došao. Aha ha ha ha ha ha ha. U stvari, samo je lično znaš i raspituješ se o meni preko nje. Ne daje ta lako svoju hevulju degenima, a naročito ne ćelavim degenima. Ja ne znam ko si, ali saznaću, a kad saznam... Ko od nas dvojice visi na Facebook profilu onog drugog, neka opremi sve svoje po redu što mu ulazi pod kućnu gredu. Pošteno? Ko visi na Facebook zidu onog drugog, on je opsednut njime. Verovatno onanišeš dok posećuješ moj Facebook profil. Jadni i čemerni ćelavi mandžurac.

Boli me ***** šta piše. Ja nisam neuka džiberčina, kao ti, pa da poverujem u sve što vidim na Internetu. Što bih se ja obratio moronima koji u opštoj besparici pokušavaju da zarade prodajom tiraža tako što će da prave besmislene ali senzacionalističke naslove? Na vodonik da, na vodu ne. Kakav kilometarski post? Kakav vrtić? Ti si za vrtić, jer veruješ da je Zemlja ravna ploča, kao i u sve nebuloze koje vidiš na Internetu. Smešan si kao crtani film. Ti koji ne spavaš preko noći, nijedne noći, pričaš nekome o psihi. E, žalosti.
 
Trebalo ti je više od nedelju dana da odgovoriš na ovako kratak post.

Radim, nemam vremena da odgovorim svaki put kad ti ovlazi vadzajna. Jesi gledao onaj film Virdzina?

Što bih se ja obratio moronima koji u opštoj besparici pokušavaju da zarade prodajom tiraža

Zato jer su te mediji oblikovali. Treba da me poslusas i prihvatis pomoc koja ti se nudi, da se dekodiras.

Vidis dokle si dosao, napadas na ljude koji znaju da nafta nije jedino gorivo. Postao si gori od onog strasila na njivi sto tera vrane i svrake.
 
Radim, nemam vremena da odgovorim svaki put kad ti ovlazi vadzajna. Jesi gledao onaj film Virdzina?



Zato jer su te mediji oblikovali. Treba da me poslusas i prihvatis pomoc koja ti se nudi, da se dekodiras.

Vidis dokle si dosao, napadas na ljude koji znaju da nafta nije jedino gorivo. Postao si gori od onog strasila na njivi sto tera vrane i svrake.

Boli me ***** šta radiš. Nisam znao da imam „vadzajnu“. Oliži mi „vadzajnu“. A ja ću ti dati da mi oližeš ono što imam. A ti oliži ako hoćeš. Ako nećeš poljubi pa ostavi. :hahaha:

Što su te mediji oblikovali? Jadni jado. Jadu jadni. Veruješ u sve što vidiš na XYouTube i ždereš kobasice i čvarke od GMO soje eda ne bi zaradio rak:


:hahaha:

Kad bi mene neko ovako razbio argumentima, kao ja tebe, bilo bi me sramota. Ako ti već toliko smetam, a već smo diskutovali o tome, u tolikoj meri da si se drznuo da lažeš u moje ime (ko god je pokušao loše je prošao), pozovi me negde da se sretnemo i to razrešimo nasamo, bez ometanja ovog foruma. Pošteno? Ili me stavi na ignore i ne obraćaj pažnju na mene, jer me u tvoje laži, gluposti i nebuloze nikada nećeš moći ubediti.

Ša bilo? Ispala “vadzajna” iz ležišta? :cepanje: Mučenik, nikada ne spava preko noći...
 
Decak, sve podleze promenama, pa tako i klima. Covek je pre 100 godina bio druge visine u odnosu na danasnjeg.

Decak? Stariji sam od tebe preko 10 godina a imam više dlaka na anusu nego ti na temenu glave. Nagle temperaturne promene nisu regularne. 70-tih i 80-tih godina prošlog veka, pre Černobilja, temperatura se povećavala polagano, oko 1 stepen za tri dana, u proseku, što će reći za oko 0,33° dnevno. Sada pada po 20° u toku 24h. Kod nas je proleće, a u Australiji, Južnoj Africi i Južnoj Americi je jesen, zato što je Zemlja lopta. Ende.
 
Decak? Stariji sam od tebe preko 10 godina a imam više dlaka na anusu nego ti na temenu glave. Nagle temperaturne promene nisu regularne. 70-tih i 80-tih godina prošlog veka, pre Černobilja, temperatura se povećavala polagano, oko 1 stepen za tri dana, u proseku, što će reći za oko 0,33° dnevno. Sada pada po 20° u toku 24h. Kod nas je proleće, a u Australiji, Južnoj Africi i Južnoj Americi je jesen, zato što je Zemlja lopta. Ende.
ne mos ga uveriti da je zemlja lopta al bar mu daj dlake da izbroji ce se uveri da ne lazes:super:
 
ne mos ga uveriti da je zemlja lopta

Jos nikog nije preobratio. Trebate ga izbaciti iz heliocentricnog kulta, cini vam vise stete nego koristi

- - - - - - - - - -

al bar mu daj dlake da izbroji ce se uveri da ne lazes

Hoce da se vidi sa mnom, ali nece moci, sa takvim likovima sam udaljen na kilometar. Samo pise o jevrejskim penisima i postavlja klipove celavog sajbermikana. Sad poceo o svojoj zadnjici koju je ubacio u pricu kao odgovor na to da postoje prirodni procesi koji dovode do promena klime.
 
Jos nikog nije preobratio. Trebate ga izbaciti iz heliocentricnog kulta, cini vam vise stete nego koristi

- - - - - - - - - -



Hoce da se vidi sa mnom, ali nece moci, sa takvim likovima sam udaljen na kilometar. Samo pise o jevrejskim penisima i postavlja klipove celavog sajbermikana. Sad poceo o svojoj zadnjici koju je ubacio u pricu kao odgovor na to da postoje prirodni procesi koji dovode do promena klime.

Ne možeš da dokažeš da je zemlja ravna na osnovu što lišče ne odleti,ili bilo šta,pa da si još toliki. Dokle god postoji dokaz kor.sile,kao dokaz,nemate šanse. Možete da lažete da je ISS uživo snimak lažan do sutra,ali to je sve,vi samo ne prihvatate,i to je sve.
 

Back
Top