Zaljubio sam se u drugaricu iz razreda

Pozz svima imam 15 god. i zaljubio sam se posle 6 meseci odjednom u drugaricu iz razreda.To se desilo jer sam sanjao da smo se ljubili u tramvaju.Sad zelim da se to desi u stvarnosti i ne znam kako da joj pridjem posto nikada nisam imao devojku.Molim vas pomozite.Zaljubio sam se o usiju!!! :besna: :dash:

nista ne brini to je dobar znak ...bilo bi teze da si se zaljubio u druga :whistling:
 
Pozz svima imam 15 god. i zaljubio sam se posle 6 meseci odjednom u drugaricu iz razreda.To se desilo jer sam sanjao da smo se ljubili u tramvaju.Sad zelim da se to desi u stvarnosti i ne znam kako da joj pridjem posto nikada nisam imao devojku.Molim vas pomozite.Zaljubio sam se o usiju!!! :besna: :dash:
njaooooo sweeetttt:heart2:nista ne brini zaboravices je sa sledecim snom<3
 
Pozz svima imam 15 god. i zaljubio sam se posle 6 meseci odjednom u drugaricu iz razreda.To se desilo jer sam sanjao da smo se ljubili u tramvaju.Sad zelim da se to desi u stvarnosti i ne znam kako da joj pridjem posto nikada nisam imao devojku.Molim vas pomozite.Zaljubio sam se o usiju!!! :besna: :dash:

Što kaže jedan moj kolega
"burazeru, ionako ćemo svi sutra da pomremo od kuge neke, koga boli qurac"
To poručujem i tebi
 
Kako sam skužio on je u svojim snovima već sve rešio,
e sada šta nevalja, pokušaj preko virtualnog sveta, dok on shvati šta je virtualni svet...
ona se uda ako ne i tri puta :confused: ...zato Srđo sunce naše virtualnog sveta, :malav: rešavaj to u realnom svetu pa ako središ do mog godišnjeg odmora ima to proslavimo kao ljudi.
;) :super: ;) :pivce: :pivce: :pivce: :pivce: :pivce:

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
 
Poslednja izmena:

Back
Top