Zaljubio sam se u drugaricu iz razreda

Post nad postovima što se tiče muvanja.:worth:

Neko će naći problematična mesta u Miloradovom postu i krenuti da smara, pa da ga predupredim, ono što čovek hoće da kaže jeste da su muško-ženski (ljubavni) odnosi zapravo neka vrsta kupoprodajnih odnosa, to funkcioniše kao tržište. Ako imaš šta da ponudiš, imaćeš kupca. Ako izađeš na tržište sa pružene dve ruke i stavom "daj neki dinar" prolaziće pored tebe prezrivih pogleda. Čak i onaj savršeni, harmonični odnos dvoje ljudi gde pomisliš da je to to, da si skontao ljubav, da hoćeš da provedeš s tom osobom ostatak života i da ti nije niko bliži na svetu, i takav odnos je obična kupoprodaja gde kad u jednom momentu ostaneš bez dobara za razmenu ili više nema potražnje za tim što ti nudiš, druga strana će te šutnuti i naći novog snabdevača.

Jedini pošten odnos koji možeš imati s čovekom, a da nije zasnovan (mada zapravo jeste al neću tu sad da idem) na nekoj vrsti tržišnih zakona jeste prijateljski odnos. Ljudi treba da se opeku da bi shvatili, ali prijatelj je 100 puta bitnija stvar u životu za čoveka nego, da kažem, "partner".
 
Ljudi pomozite mi treba mi motivacija. Ona pedercina pocela da muva ovu moju, i ona sva srecna trci da je negde izvede. Moram ga prestici ali je problem sto je ona zaljubljena u njega a mene smatra najboljim prijateljem

E onda *******. Mozes da ga prebijes ali tako rizikujes da ona tebe zamrzi i onda si izgubio i drugaricu. Ako je vec tako kako jeste bolje poslusaj moj savet da navatas neku picku u gradu.
 
Poslednja izmena:
Juce joj nije bilo dobro i jedini sam ja ostao i otpratio je skoro do kuce. Onaj njen princ ****** nije hteo ni da je upita kako joj je. Kada ce vise da shvati neke stvari ta mala...

Backo polako malo ee ako nastavis tako pre ces ti nju zamrzeti a onds ode cela stvar u *****. Probaj nekako da joj dokazes da si bolji od tog sabana al ne da joj kazes e ja sam bolji od njega, nego ona to mora sama da skapira. Evo to recimo situacije dok bleis sa njom ns odmoru i ako joj pridje taj debil oteras ga il nesto slicno. Al bitno je ds ona skapirs da si bolji od njega. A uvek ti ostaje onaj moj savet. :D :D :D
 

Back
Top