Zaljubio sam se u drugaricu iz razreda

Pa jbg dok ne odrastem pokusacu da osvojim ovu curu da se ne bih kajao. Nije prvi put da se kajem za devojke...

Buraz prijateljski savet: mani muvanje picoka iz skole iz dva razloga.
Razlog prvi: voleces je nesto ce se zajebati raskinucete o posle treba da je vidjas u skoli svaki dan.
Razlog drugi: ako si bas uporan a ona opet nece ili se gadno sjebes velike su ti sanse da ispadas budala pred celom sk.
Izadji lepo na kalemegdan ako si iz bg navataj neku picoku pa ako je smuvas zaboravices na ovu, a ako se ispalis to niki nece znati sem tebe i nje.
 
Buraz prijateljski savet: mani muvanje picoka iz skole iz dva razloga.
Razlog prvi: voleces je nesto ce se zajebati raskinucete o posle treba da je vidjas u skoli svaki dan.
Razlog drugi: ako si bas uporan a ona opet nece ili se gadno sjebes velike su ti sanse da ispadas budala pred celom sk.
Izadji lepo na kalemegdan ako si iz bg navataj neku picoku pa ako je smuvas zaboravices na ovu, a ako se ispalis to niki nece znati sem tebe i nje.

Kako znas da sam iz beograda?
 
Buraz prijateljski savet: mani muvanje picoka iz skole iz dva razloga.
Razlog prvi: voleces je nesto ce se zajebati raskinucete o posle treba da je vidjas u skoli svaki dan.
Razlog drugi: ako si bas uporan a ona opet nece ili se gadno sjebes velike su ti sanse da ispadas budala pred celom sk.
Izadji lepo na kalemegdan ako si iz bg navataj neku picoku pa ako je smuvas zaboravices na ovu, a ako se ispalis to niki nece znati sem tebe i nje.

Što naš narod lepo kaže; Nemo sereš pod svoj prozor :mrgreen:

- - - - - - - - - -

I on je vidovit, veliki vrac takodje... :rotf: Srdjo brate, okupio si na temi sve nas magove, druide, samane, i ne brini, promenicemo tok tvoje sudbine, pomoci cemo ti da kresnes tu tvoju simpatiju, iako je u zvezdama zapisano da nema teorije da ti to odradis. :lol:

On još nije ukapirao da smo mi drugari iz razreda :hahaha:
 
Ama shalimo se bre Serhio. :D
No cinjenica je da moras da budes konkretniji, kakvo bre crno komuniciranje s njom preko posrednika, i ko jos pomaze konkurentima da zbare curu za koju je zainteresovan i koja mu se djasvi. Ugledaj se na partizanske kurire iz rata, oni su u opasnim situacijama unistavali poruke koje su nosili da ne padnu u ruke neprijatelju, ako nikako drugacije pojeli bi ih da dusmani nista ne mogu da saznaju, a ti kao da imas keca iz Istorije, pomazes drugim tipovima prenoseci im ljubavne poruke tvoje rodjene cure. Pa kako bi bre smuvao tudju curu kad ni svoju ne umes da zastitis od drugih decaka. To tako ne moze, zato ti mi proroci pomazemo, mi smo tvoji andjeli cuvari, tvoji dobri vilenjaci (da ne bude da smo dobre vile, to zvuci gejasto). :malav:
 
Za muvanje riba ti trebaju muda a ne saveti, idi na neki sport, treniraj nešto da stekneš samopouzdanje. Ja što sam se više zajebavao sa ribama, imao sam bolji profur. Što si gadniji prema njima, one te više jure. Jednostavno im je takva retardirana priroda. Uostalom neku psihologiju u ruke pa čitaj, ja sam u tvojim godinama pročitao celog dostojevskog dok sam cedio bubuljice :mrgreen:
 
Ljudi pozelite mi srecu veceras cu da je pitam da ode sa mnom u park posle skole. Recicu joj sve
Stvorili smo monstruma... :rotf:
Cccc, a sumnjao si u nasu moc. Koliko juce si slao njene ceduljice sa srculencima drugim momcima, a danas vec hoces da je vodis na Kalis, u mrak, tamo kod tenkica, da joj pokazes svoj kalibar... :malav:
Polako bre, prvo dijalog, pa ljubljenje, nemoj odmah da nasrces na malu, Serhio pastuvchino. :mrgreen: :lol:
 

Back
Top